Politika: Bezmaksas izdevumā "Štokenberg, pietiek!” tiks atmaskota tieslietu ministra darbība 9 komentāri
 
Politika

Bezmaksas izdevumā "Štokenberg, pietiek!” tiks atmaskota tieslietu ministra darbība

 

Apkopojot portāla pietiek.com publikācijas par pašreizējo tieslietu ministru Aigaru Štokenbergu, tās tiks izdotas 140 tūkstošus eksemplāru lielā tirāžā un jau vistuvākajā laikā šis bezmaksas izdevums tiks nosūtīts visiem vēlētājiem Zemgalē, apgabalā - kur 11. Saeimas vēlēšanās šis politiķis ar pirmo numuru startē partijas Vienotība sarakstā.

Izdevums tiks deklarēts KNAB, izplatīšanas izmaksas – nepilni 1900 lati.

Šo astoņu lappušu izdevumu ar nosaukumu „Štokenberg, pietiek!” par saviem līdzekļiem izplatījusi ar politiku nesaistīta privātpersona, kura no portāla pietiek.com saņēmusi atļauju bez maksas izmantot un izplatīt drukātā formā pietiek.com publikācijas par Aigaru Štokenbergu un citiem Latvijas politiķiem.

Informāciju par šīs privātpersonas identitāti iespējams pieprasīt Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā, kam tā saskaņā ar likumu deklarējusi savus tēriņus par šī izdevuma izplatīšanu – Ls 1855,99 (ar PVN).

„Portāla auditorija mēnesi pēc mēneša pieaug, taču, protams, ne katram Latvijas reģionu iedzīvotājam ir ikdienā pieejams internets. Tāpēc mēs esam ļoti iepriecināti par šo privātpersonas soli, kas ļauj ar portāla publikācijām iepazīstināt arī šo auditoriju. Tas ir īpaši nozīmīgi vēlēšanu priekšvakarā, kad informācija par cilvēkiem, kuri ļoti vēlas tikt pie deputāta mandāta, sabiedrībai ir īpaši būtiska,” saka pietiek.com pārstāvis L. Lapsa.

„Aigars Štokenbergs pēdējā laikā nav spējis vai vēlējies sniegt sabiedrībai godīgas atbildes ne par savu uzņēmumu un personiskajām nodokļu apiešanas shēmām, ne par personiskās kabatas stādīšanu augstāk par valsts vajadzībām un nodokļu maksājumiem, ne par iespējamām koruptīvajām shēmām saistībā ar tagadējā ministra dārgo mediju treniņu Londonā, ne par iemesliem, kāpēc viņš ir tik ieinteresēts, lai netiktu uzrakstīta grāmata par Jutu Strīķi. Tāpēc ir tikai taisnīgi, ja tieši potenciālie politiķa vēlētāji tagad iegūst par šiem faktiem vispilnīgāko informāciju un uz tās pamata izdara savu izvēli,” piebilst L. Lapsa.

Komentāri [9]
#
Vēlētājs 15.septembris 2011 10:51 atbildēt
Mani gan vairāk interesē,kur palika "Sabiedrības citai politikai" un "Pilsoniskās savienības rosinātais progresīvais ienākuma nodoklis!?
 
#
Laila 15.septembris 2011 10:13 atbildēt
Njaa...sākumā man likās, ka tiešām taisnības cīnītāji uzradušies. Bet šonedēļ, redzot tos plakātus Rīgā, dzirdot par avīzi visā Zemgalē un redzot vakar reklāmas LNT, sapratu, ka tiešām, acīmredzot, Štokenbergs ir bijis labākais ministrs šīs valdības sastāvā, ja tāda nauda ir izgāzta uz šo nomelnošanas kampaņu. Speciāli arī aizbraukšu uz Jelgavu un ielikšu viņam treknu plusu.

Un, kā tur beidzās ar Liepnieku un digitālgeitu?
 
#
Buba 15.septembris 2011 9:23 atbildēt
Maniakālais spīdums Lopato Lapsāna acīs kļūst arvien pamanāmāks - varbūt laiks uz Aptiekas ielu pārbaudīties? man būtu interesanti parisināt ķēdīti no BEIGU gala - Air Flik nolaupīšana > Kampara noēšana > Auguļa pirms trīs mēnešiem "viss štokos,Kampars maita" > Kampara saceltā trauksme. Tātad - kas Lapsānam ēdienkartē pasūtīja un apmaksāja Kamparu?
 
#
grieze 14.septembris 2011 12:35 atbildēt
Tas nav nekas vairāk,kā apmaksāta nomelnošanas kampaņa.Štokenbergs patiešām ar savu darbu ir uzkāpis uz varžacīm tiem,kas grauj Latvijas ekonomiku,nodarbojoties ar kontrabandu.Viņš ir bijis visu laiku labākais tieslietu un iekšlietu ministrs un īsā laikā paguvis veikt nozīmīgas pārmaiņas šajās jomās.
Paldies jāsaka viņam par šo darbu.Bet to ka Lapsa danco tiem,kas pasūta mūziku (maksā piķi) visiem ir zināms.Bet jācer uz tautas veselo saprātu ,lai cilvēki spētu atšķirt valsts attīstībā ieinteresētus cilvēkus no pērkamām prostitūtām ar mēslu spaiņiem padusē.
 
#
Gāga 14.septembris 2011 11:05 atbildēt
kaut kā dumji...
 
Skatīt visus 9 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers