Kriminālziņas: Atklājas jauni fakti par baiso avāriju Ventspilī; aculiecinieki apraksta šausminošu skatu 6 komentāri
 
Kriminālziņas

Atklājas jauni fakti par baiso avāriju Ventspilī; aculiecinieki apraksta šausminošu skatu

 
Aivars Ķesteris, F64 Photo Agency

Brīvdienās Ventspilī, Ganību ielā, nesen tiesības ieguvis jaunietis izraisīja smagu ceļa satiksmes negadījumu.

Ātrums un pieredzes trūkums - rezultātā ar ļoti smagām traumām slimnīcā nogādāta jauniete, avarējušās automašīnas pasažiere, un bojātas ielai blakus esošā pagalmā stāvošās automašīnas.

Zināms, ka kāda nama pagalmā stāvošās automašīnās ietriekusies no ceļa noskrējusi automašīna, bet tai pie stūres - 19 gadus vecs puisis, viņam blakus - tikpat veca meitene, vēstīja raidījums "Degpunktā".

“Vīrs bija nogājis lejā, kad tas notika, viņš saka, ka neizskatījās, ka viņš būtu dzēris. Viņš pats šokā bija,” stāsta mājas iedzīvotāja.

Vismaz tik daudz prāta puisim pieticis, nepamest savu automašīnā iespiesto meiteni. Šausminošo skatu pa logiem redzējuši teju visi, kam skats paveras uz ielas pusi.

"Briesmīgi, viņu mašīnu vispār sazāģēja, jo meiteni nevarēja izvilkt, nu, un šo mašīnu sasita, un manas kaimiņienes auto," atklāj cita aculieciniece Larisa.

Meitene neesot reaģējusi, tāpēc visu mašīnu sazāģēja. “Viņa bija pie samaņas, bet tādā šokā, ka runāt vispār nevarēja. Viņai uzlika to lietu, izvilka viņu ārā, uzlika uz nestuvēm un viss. Pati viņa iet nevarēja, nevarēja viņu izvilkt,” turpina Larisa.

Šobrīd zināms, ka meitene nogādāta slimnīcā, kur viņai diagnosticēti krūšu kurvja un vēdera dobuma sasitumi. Stacionārā nonācis arī auto šoferis, kurš guvis vaļēju, asiņojošu brūci galvā.

Komentāri [6]
#
es 14.marts 2018 0:22 atbildēt
jauni fakti,kaimiņiene teica.
 
#
Haris 13.marts 2018 23:27 atbildēt
Kad skuķi blakus, džeki rāda klasi . Labās kājas apavs paliek dikten smags ... un saprāts pamet smadzenes.
 
#
... 13.marts 2018 22:49 atbildēt
a kur jaunie fakti? Šo jau pats vaditājs uz vietas izstastīja.
 
#
Čubārs 13.marts 2018 20:45 atbildēt
Latvijā dīvaina loģika. Lai iegūtu A kategoriju, vajag sasniegt 24 gadu vecumu. Saprotu, ka moči jaudīgāki, bet visdrīzāk, ka avārijas gadījumā nogalināsi sevi izsmērējoties pret kādu auto.

Turpretī, iegūstot B kategoriju no 18 gadu vecuma, vari vadīt vairāku tonnu smagu auto un likumā jaudas ierobežojums attiecībā pret vadītāja stāžu/vecumu nav noteikts.

Tātad, ieteikums būtu Latvijā palabot likumus. Vai nu B kategoriju var kārtot no 24 gadu vecuma, vai arī no tiem pašiem 18 gadiem, bet ar nosacījumu, ka ar konkrētu stāžu vari vadīt attiecīgas jaudas auto.
 
#
zz 13.marts 2018 12:31 atbildēt
Līdzjutība jauniešu vecākiem, bet ...atkal jaunieši izraisa smagu avāriju. Kam uzticam auto?
 
#
haris » zz 13.marts 2018 23:35 atbildēt
N u tāda ir dzīve , tiesības tad puisim bija. Palielīties meiteneis priekšā dikti gribējās, nu ļoti. Kam tā nav ! Nu šobrīd, ne velti šitādiem zaļiem strazdiem , kuri vēl nav prognozējami , OCTA uz gadu izmaksā 600eiro.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers