Kriminālziņas: Policija sāk izmeklēt sludinājumu portālos notiekošo Dziesmu svētku biļešu tirgošanu 5 komentāri
 
Kriminālziņas

Policija sāk izmeklēt sludinājumu portālos notiekošo Dziesmu svētku biļešu tirgošanu

 
F64

Valsts policija sākusi resorisko pārbaudi pēc Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) iesnieguma par faktu, ka sludinājumu portālos tiek piedāvāts iegādāties biļetes uz Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku pasākumiem.

3.martā tika sākta vasarā gaidāmo Dziesmu un deju svētku maksas pasākumu biļešu tirdzniecība, un biļetes uz galvenajiem koncertiem tika izķertas pāris stundu laikā. Vairākās vietās Rīgā un citviet Latvijā bija izveidojušās garas rindas pēc šīm biļetēm. Pircēji tika apkalpoti lēni, un arī uz biļetes iegādi internetā nācās gaidīt vairākas stundas, turklāt daudzos gadījumos arī pēc ilgās gaidīšanas kāroto biļeti iegādāties neizdevās.

Tikmēr sludinājumu portālos jau tās pašas dienas vakarā biļetes tika piedāvāts iegādāties ar būtisku uzcenojumu.

Normatīvie akti atļauj privātpersonām pārdot sev piederošas svētku pasākumu biļetes, taču likums aizliedz to darīt nolūkā gūt peļņu, nereģistrējot komercdarbību, iepriekš informēja Valsts ieņēmumu dienestā (VID), piebilstot, ka VID nevar sākt pārbaudes un sodīt kādu par nodokļu nemaksāšanu no neatļautas komercdarbības.

Tikmēr Valsts policijas priekšnieka vietnieks Artis Velšs aģentūrai LETA norādīja, ka policijai nav tiesības aizturēt un saukt pie atbildības personas, kuras pārdod sev piederošo mantu. Policija gan var saukt pie atbildības personas, kuras pārdod viltotas biļetes.

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki notiks Rīgā no 2018.gada 30.jūnija līdz 8.jūlijam. Kārtējie Dziesmu un deju svētki norisināsies Latvijas valsts simtgades svinību zīmē.

Komentāri [5]
#
Brînos 9.marts 2018 13:57 atbildēt
Āksti
Uzsakt kriminālprocesu, anulēt visas izsniegtās biļetes, atmaksājot nominālvērtību un izdot jaunas
Un viss
 
#
ShadowVoice 9.marts 2018 9:09 atbildēt
Demokrātija latviešu gaumē: sev piederošu mantu pārdot drīkst, ja vien tās nav biļetes uz Dziesmu svētkiem ;-)
Policijas un VID viedokļi atšķiras, tomēr - sāk pārbaudi ;-) Bērnu dārzs.
 
#
janis » ShadowVoice 9.marts 2018 13:35 atbildēt
šitas koments man patiktu, ja vien bērnudārza vietā nebūtu - latviešu valsts. Tik nožēlojami, ka pat asaras nenāk. Puķins savam priekam pat samaitā latviešiem šo Dziesmusvētkus, priekš kam? - ļauns cilvēks vai lai diskreditētu latviešu valsti latviešu acīs?
 
#
Hihi » ShadowVoice 9.marts 2018 13:58 atbildēt
Debiloīd, kāds te sakars ar Putinu??? Tie tavi tautieši to dara
 
#
Sociumus 9.marts 2018 8:18 atbildēt
Valsts izpārdevējus neredz.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers