Kriminālziņas: Tā vietā, lai patrulētu, Aizkrauklē policisti saldi čuč mašīnā 47 komentāri
 
Kriminālziņas

Tā vietā, lai patrulētu, Aizkrauklē policisti saldi čuč mašīnā

 
F64

Kāds vērīgs aculiecinieks nofilmējis Aizkraukles policistus gaužām neveiklā situācijā. Tā vietā, lai veiktu savus dienesta pienākumus, kārtības sargi patrulēšanas laikā novietojuši savu auto klusā šķērsielā un mierīgi tajā guļ.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece informē, ka saistībā ar videoierakstu jau 14. februārī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē tika uzsākta dienesta pārbaude un amatpersonas par pieļautajiem pārkāpumiem tikts sauktas pie disciplināratbildības.

Komentāri [47]
#
aicis 23.februāris 2018 22:12 atbildēt
Linmeijeram par avārijas izraisīšanu dzērumā atļāva aiziet uz paša vēlēšanos no robežsardzes. Tad gan viņš turpināja dzerstīties, braukāja ar ielas meitām ar savu zaļo moskviču, līdz izdomāja, ka kaut kur jāsāk strādāt. Kāpēc ne policijā, jo papīri taču tīri. Gundar - pagātni izdzēst nav iespējams!!!
 
#
lapa 23.februāris 2018 20:11 atbildēt
neka nosodama tur nav , zinot to 12 stundu rezimu , kada vini strada un kadu nabagu algu sanem . ta nav saimas deputatu alga un kafejnica kur satigi paest ari nav. vispar tas 12 stundu rezims galigi izsuc iekslietu darbiniekus . pats 3 menesus pabiju un aizlaidos atpakal neskatoties . bet filmetajam vel sudi prieksa , zeme ir apala.
 
#
Sencis 23.februāris 2018 19:37 atbildēt
Ja guļ tad vis ir kārtība un satraukumam nav pamata. Stučitājam gan vienmēr vis ir okei. Nu šis ir paēdis un apmierināts.
 
#
koko 22.februāris 2018 19:04 atbildēt
...ka tik stundas ripo...
 
#
bijušais policists 22.februāris 2018 18:18 atbildēt
Talsos reidus
 
Skatīt visus 47 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers