Kriminālziņas: Policija Rīgā atrod trīs mazus bērnus, kas dzīvo briesmīgos apstākļos 8 komentāri
 
Kriminālziņas

Policija Rīgā atrod trīs mazus bērnus, kas dzīvo briesmīgos apstākļos

 
Rīgas pašvladības policija

Pagājušās nedēļas nogalē Rīgā pie pamatīgi iereibušiem vecākiem antisanitāros apstākļos policija atradusi trīs mazus bērnus.

20.janvārī policija devās uz izsaukumu Avotu ielā, kur Valsts policijas darbiniekiem bija nepieciešama palīdzība saistībā ar novārtā atstātiem bērniem.

Ierodoties notikuma vietā, tika sastapti divi manāmi iereibuši vecāki un trīs mazi bērni. Ģimene uzturējās antisanitāros apstākļos - uz grīdas bija mājdzīvnieku fekālijas, tukšas alkohola pudeles, cigarešu izsmēķi, bērnu drēbes un ēdienu paliekas, savukārt izlietne bija pārpildīta ar netīriem traukiem.

Valsts policijas darbinieki paskaidroja, ka sākotnēji ieradušies notikuma vietā, jo starp abiem vecākiem kopīgas iedzeršanas laikā bija izcēlies konflikts. Sieviete lūgusi dzīvesbiedram pamest dzīvokli, taču vīrietis dusmās ar dūrēm izsitis sienās vairākus caurumus. Neviens no ģimenes locekļiem miesas bojājumus guvis nebija. Visu notiekošo bija vērojuši arī nepilnu gadu, piecus un septiņus gadus vecie bērni.

Ņemot vērā, kādos apstākļos bērni uzturējās, tika izsaukti mediķi, kuri nolēma jaunāko no bērniem hospitalizēt plašākiem izmeklējumiem.

Jautāts par smēķēšanu un alkohola lietošanu bērnu klātbūtnē, tēvs atbildēja, ka parasti smēķē ģimenes kopīgajā tualetē laikā, kad bērni jau guļ. Par alkohola lietošanu vīrietis paskaidroja, ka dzer, jo ģimenē ir finansiālas grūtības.

Testa laikā tika noskaidrots, ka bērnu tēvs ir 2,29 promiļu reibumā, savukārt māte - 2,76 promiļu reibumā.

Likumsargi noformēja lēmumus par bērnu nošķiršanu no ģimenes un nogādāšanu drošā vidē, bet vecākie bērni nogādāti krīzes centrā.

Par notikušo informēta Rīgas bāriņtiesa, kā arī RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļa vecāku atbildības izvērtēšanai.

Komentāri [8]
#
Manga 22.janvāris 2018 18:38 atbildēt
Jo vairak lasu zinas jo vairak neieredzu cilvekus...tie padi briesmigakie radiijumi ludzu ar manim ndfiskutet..tas nav mans merkis te...es jus neieredzu
 
#
lapa 22.janvāris 2018 16:36 atbildēt
kadas premijas bija prezidenta kantorim un citiem ... labi
 
#
22.janvāris 2018 16:36 atbildēt
ja nebūtu izsaukuma par skandālu- neviens neuzzinātu par šiem bērniem un cūcīgo sadzīvi. tas notiek rīgā!! Kas notiek ārpus tās? bāriņtiesas nodarbojas ar adopcijas projektiem?
 
#
Manga 22.janvāris 2018 16:27 atbildēt
Raksts sievietei invalidei nav ko eest..bet prezidents saviem parazitiem miljonus piemaksas izsskerzz..daudziem berniem nav ko eest.vecaki dzer..ammen.kauns par tadu valsti ja invalidiem bada jamirst..eu kucinsi paraziit vai dzirdi kdf ar tevi runaa..vai tev sirdsapzina barokli vel ir..
 
#
Manga 22.janvāris 2018 16:24 atbildēt
Pirms iznemiet bernus pajautajiet vai vini to veelas...ar vecakiem ir jastradaa..un cik tadu soc nekabveligo gimenu navv..vai visiem bernus atnems..veiksmes stasts rullee
 
#
Saulīte » Manga 22.janvāris 2018 16:43 atbildēt
Kā tad: prasīs bērniem, vai grib pailikt pie vecākiem. Bet ja šie "vecāki" dzērumā bērnus nositīs? Tad teiks- kur skatījās sociālais dienests?
 
#
Manga » Manga 22.janvāris 2018 17:58 atbildēt
Bez bernu gribas nekur nevar vinus.vest tas ir pretlikumiigi..es mauku ar kaju pa.bieti
 
#
Manga » Manga 22.janvāris 2018 18:35 atbildēt
Tu nesi sauliite bet zaraza..es novelu lai taviem mszberniem atnemtu vecakus..tad tu sapratiisi zarazs...katrs cilveks lemj pats savu dziivi ari tas jalauj berniem.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers