Kriminālziņas: Izmeklē lietu par starptautisko organizāciju un Latvijas noteikto sankciju pārkāpšanu 1 komentāri
 
Kriminālziņas

Izmeklē lietu par starptautisko organizāciju un Latvijas noteikto sankciju pārkāpšanu

 
F64

Drošības policija (DP) pērn sākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma panta par starptautisko organizāciju un Latvijas noteikto sankciju pārkāpšanu.

Kriminālprocess sākts, pamatojoties uz Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanas novēršanas dienesta sniegto informāciju.

DP izmeklēšanas interesēs šobrīd plašākus komentārus nesniedz.

Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanas novēršanas dienesta priekšnieks Viesturs Burkāns aģentūrai LETA apliecināja, ka dienests pērn nodevis materiālus DP, taču arī viņš konkrētākas pārbaudāmās aizdomas neatklāja.

Krimināllikums par iepriekšminēto noziegumu ir brīvības atņemšana līdz astoņiem gadiem.

DP gan apstiprināja, ka šis kriminālprocess nav tā lieta, kura pagājušā gada vasarā ierosināta par vairāku komercbanku saistību ar pārskaitījumiem, kas pastarpināti veikti ar Ziemeļkoreju saistītiem uzņēmumiem. Pagājušā gada vasarā DP saņēma informāciju no Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) par atsevišķu komercbanku saistību ar pārskaitījumiem, kas noteiktā laika posmā pastarpināti veikti ar Ziemeļkoreju saistītiem uzņēmumiem.

Par FKTK sniegto informāciju DP sākusi kriminālprocesu par iespējamiem starptautisko sankciju pārkāpumiem. Arī par šo lietu DP plašākus komentārus nesniedz.

Komentāri [1]
#
Mr. Susurs 13.janvāris 2018 13:16 atbildēt
Latvija neeksiste likumi par starptautiskajam organizacijam. Eksiste kriminalpanti kurus Latvija nedrikst parkapt. Un galgi pie vienas vietas, ka esmu pilnigi oficials neonacistu partijas biedrs esmu Latvija arpus likuma. Brazilija, Vacija, Canada, ASV shis politiska orientacija nav noziedziga, bet Latvija ar vinas 100 pantu Satversme , man jabut pagridniekam. Tarkaniam, bez saviem personigajiem uzskatiem, ko man garante Latvijas Satversme. Nekad neesmu to sapratis, ja valsti ir radikali, tad ar viniem ir jastrada, lai nesadomatu, kadu spradzienu Riga izveidot. Es savu politisko parliecibu neizvelejos. Man vu uzspieda ta pati Latvijas valsts ar Izraelas glabshanu. Nepietika ar Laventu, pec tam bija Krasovickis un Kargins, bet pashas beigas jau ari Lipmans ar Liepajas Metalurgu. Nu paskaidrojiet, kadel man ar saviem nodokliem ik pec 4 gadiem jaglabj Izraelas ekonomika. Es Latvijas laukos redzu pusbada dzivojoshus latvieshu un krievu berninus. Bet toties mes esam demokrati un nigeriem patverumu dodam. Ja ts ir rasistiski un es pats to atdzistu. Bet zinu kadel ari ir rdushies radikalie uzskati.. Brazilijas shokoladites ( negeri man draugi ) , jo dzivo savas majas> Bet vakar veikala stavvieta pieparkojas klat arabu autinsh. Vechiem bardas garakas par manim, sievietes visas hidzhaba. Un godigi teikshu, loti neerti jutos un negribejas lai meita iznak no veikala lauka ar ratiniem. Man savas majas nav jabaidas, lai baidas no manim...
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers