Kriminālziņas: Naktī Jelgavā atrasts noklīdis bērns; māte mājās izguļ reibumu 10 komentāri
 
Kriminālziņas

Naktī Jelgavā atrasts noklīdis bērns; māte mājās izguļ reibumu

 
Attēlam ir ilustratīva nozīme / Katrīna Vinčele/ F64 Photo Agency

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde informē, ka šonakt ap trijiem naktī tika saņemta informācija no trīs sievietēm, kuras pamanījušas, ka Jelgavā pa Lielo ielu viens pats klīst mazgadīgs bērns bez apaviem. Tajā laikā, kad sievietes gājušas klāt puisēnam, lai apjautātos, kāpēc viņš viens pats klīst pa pilsētu, viņš aizmuka. Sievietes par šo gadījumu uzreiz ziņoja policijai.

Policija operatīvi reaģēja uz saņemto informāciju un izbrauca uz norādīto adresi. Policijas darbinieki puiku atrada vienu klīstam nu jau pa Pasta ielu. Tika konstatēts, ka puisēnam kājās nav bijuši apavi, bet tikai zeķītes.

Puisītis tika nogādāts policijā, lai skaidrotu visus notikušā apstākļus. Pēc policijai sniegtās informācijas, puisēns nakts laikā devies meklēt omīti, jo viņa nav bijusi dzīvoklī, bet māte tajā laikā gulējusi.

Apsekojot puisēna dzīvesvietu, tika konstatēts, ka dzīvoklī atrodas māte, kura gulēja 2,01 promiļu alkohola reibumā. Vēl dzīvoklī atradās trīs gadus vecs brālītis, kurš arī tajā laikā gulēja. Ierodoties policijai, dzīvoklī tika sastapta arī omīte, kura bija atgriezusies dzīvesvietā, jo pirms tam bija izgājusi. Tā kā viņa nebija lietojusi alkoholu, viņa apņēmās par mazbērniem rūpēties un bērni tika nodoti viņas aprūpē. Sadzīves apstākļi ģimenē ir apmierinoši, dzīvoklis bija tīrs un sakopts, bērni aprūpēti.

Šobrīd policija skaidro sīkāk visus notikušā apstākļus un par konkrēto gadījumu nekavējoties tika informēta Bāriņtiesa. Policijā uzsākta administratīvā lietvedība - Par bērna aprūpes pienākuma nepildīšanu.

Policija saka paldies iedzīvotājām, kuras nebija vienaldzīgas un ziņoja par konkrēto gadījumu, uzsverot, ka šāda rīcība bija ļoti pareiza.

Komentāri [10]
#
Finks 14.jūlijs 2017 16:21 atbildēt
Tad ko, māmiņas vairs dzert nedrīkstēs? Valstij lieli zaudējumu radīsies!
 
#
tirpa 14.jūlijs 2017 16:20 atbildēt
 
#
nu re 14.jūlijs 2017 16:01 atbildēt
te arī būs sabiedrības un šofera vaina!
 
#
Raimonds » nu re 14.jūlijs 2017 16:25 atbildēt
Es ļoti labi saprotu tava komentāra jēgu ... un tā ir padarīt par pilnīgu absurdu mazā Ivana nāves izmeklēšanas apstākļus .. un mēģinàjumu noskaidrot vainīgo ...
Tāpat arī fakts, ka maza bērna ilgstoša klaiņošana pilsētā norāda gan uz pilnīgu totālu Latvijas morāles degradāciju ... gan uz cilvēku pilnīgu pokujismu ... šajā "brīvajā" un "demokrātiskajā" 4.Maija Republikā ... kuras stutēšanā droši ka tu arī piedalījies un vēl šobrīd piedalies ...
 
#
??? » nu re 14.jūlijs 2017 17:45 atbildēt
Maate Ivanam laikam bija Krievijaa okupanta mazmeita ko?
 
#
Pilsētniece 14.jūlijs 2017 13:03 atbildēt
Jelgavā ir Videonovērošana, Laucinieki Pašvaldības policijā guļ kā kūtasaugšā.
 
#
Pilsētnieks 14.jūlijs 2017 13:01 atbildēt
Jelgava ir ZZS laucinieku pārvaldīta pilsēta. Liepāja arī.
 
Skatīt visus 10 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers