Kriminālziņas: FOTO: Servisā atstātā auto uziet narkotiku slēpni 2 komentāri
 
Kriminālziņas

FOTO: Servisā atstātā auto uziet narkotiku slēpni

 
Valsts policija

Nedēļas nogalē kādā no Ventspils autoservisiem sieviete nogādāja automašīnu, jo bija radušās problēmas ar automašīnas degvielas tvertni. Autoservisā konstatēts, ka degvielas tvertnē ir izveidots slēpnis, kurā atradās vairāki iepakojumi ar nezināmas izcelsmes vielu.

Šā gada 13.maijā Ventspilī kādā autoservisā automašīnai “Mazda” degvielas tvertnē tika konstatēts mākslīgi izveidots slēpnis, kurā atradās deviņi iepakojumi ar nezināmas izcelsmes vielu.

Ierodoties Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa darbiniekiem, amatpersonas pārliecinājās par to, vai viela nav spādzienbīstama. Tad, kad draudi netika konstatēti, iepakojumi tika izņemti un nosūtīti ekspertīzei. Saņemot ekspertīzes slēdzienu, konstatēts, ka izņemtās sapresētās vielas kopējais svars bez iepakojuma ir 3,7 kg, kas satur 407,4 gramus metamfetamīna. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Valsts policija

Kriminālprocesa ietvaros noskaidrots, ka sieviete automašīnu iegādājusies ārzemēs un, tikko kā pamanījusi, ka no degvielas tvertnes pil ārā benzīns, aizvedusi automašīnu uz autoservisu, kur, noņemot bāku, konstatēts slēpnis ar iepakojumiem. Sieviete, to pamanīdama, nekavējoties izsaukusi Ventspils iecirkņa darbiniekus.

Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Komentāri [2]
#
jap 19.maijs 2017 12:33 atbildēt
Šoreiz auto tika iegādāts Lietuvā!
 
#
OLALĀ 18.maijs 2017 17:19 atbildēt
Nu fiksi visi pērkam autiņus ārzemēs...stāvus( bagāti) paliksim..laikam jau narkokurjers gājis boja ,ja jau auto kāds pārdevis...
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers