Izglītība & Karjera: Kučinskis: Pašlaik tiek prasīts pedagogu algas pieaugums, kas pārsniedz budžetā paredzēto 7 komentāri
 
Izglītība & Karjera

Kučinskis: Pašlaik tiek prasīts pedagogu algas pieaugums, kas pārsniedz budžetā paredzēto

 
Mārtiņš Zilgalvis, F64 Photo Agency

Divu nedēļu laikā vienosimies par sabalansētu pieeju attiecībā uz skolotāju zemāko mēneša darba algas likmi, šodien pēc koalīcijas padomes sēdes žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Viņš norādīja, ka pašlaik tiek prasīts tāds pedagogu atalgojuma pieaugums, kas pārsniedz valsts budžeta projektā paredzēto.

Jāskatās "reāli" uz finansējuma piešķiršanas iespējām, nevis jāveic "vairāksolīšana", uzsvēra premjers, norādot, ka līdzekļu novirzīšana ir jāsasaista ar nepieciešamajām reformām.

Finansējuma un darba algu apmērs pieaugs, un tas tiks sabalansēts ar "skolu tīklu, ko valsts var atļauties", skaidroja premjers.

Mārtiņš Zilgalvis, F64 Photo Agency

Vienošanās šajā jautājumā tikšot panākta sadarbībā ar izglītības un zinātnes ministru Kārli Šadurski (V) un finanšu ministri Danu Reiznieci-Ozolu (ZZS).

Kā ziņots, Ministru kabineta komiteja (MKK) šodien lēma vēl divas nedēļas turpināt diskusijas par pedagogu darba samaksas paaugstināšanas grafiku, kas paredz līdz 2022.gada beigām zemāko mēneša darba algas likmi pedagogiem celt līdz 900 eiro.

Komentāri [7]
#
PéterGailis 13.novembris 2017 21:54 atbildēt
Màri &Co!Tàtad slikti budzeta plànotàji.Lúk,tiem jàpaliek bez algas.Sañems tad,kad bús padaríts,pie tam LABI padaríts.Péc vélétàju vértéjuma.
 
#
muša 13.novembris 2017 21:07 atbildēt
man patīk mans darbs, es to labi protu, bet, saņemot algu, rodas reāls riebums.
 
#
divkoši 13.novembris 2017 20:53 atbildēt
Budžetam nav nekādas nozīmes kad valsts pārvalde sev palielina algas un izraksta prēmijas.
 
#
Joņs » divkoši 13.novembris 2017 21:03 atbildēt
Tiko par to pašu nodomāju! Maitas...
 
#
zmr 13.novembris 2017 20:40 atbildēt
Pašlaik tiek īstenots algas pieaugums,, deputātiem un ministriem, kas pārsniedz budžetā paredzēto
 
#
muša 13.novembris 2017 20:29 atbildēt
Nu kur vēl tālāk?! 900 eiro uz papīra tikai 22. gadā?! Tur reāli neto paliek tikai sīknauda! Pie tam noteikti pamanīsies vēl slodzi palielināt, tā kā atkal būs algas samazinājums. Un ar šādām izdarībām IZM cer piesaistīt labus skolotājus? Saprotams, ka jādomā par darba maiņu.
 
Skatīt visus 7 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers