Latvijā: Kurzemi paralizē stipra snigšana; apgrūtināta braukšana 3 komentāri
 
Latvijā

Kurzemi paralizē stipra snigšana; apgrūtināta braukšana

 
F64

Stiprās snigšanas dēļ patlaban Kurzemē daudzviet braukšanas apstākļi ir apgrūtināti, informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).

Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, reģionā strādā vairāk kā 25 ziemas tehnikas vienības, taču autobraucējiem ir jārēķinās, ka intensīvas snigšanas laikā pilnība brīvu no sniega brauktuvi uzturēt nav iespējams, norādīja LVC.

Snigšana turpināsies arī vakarpusē un meteorologi informē, ka sniega segas biezums var pieaugt par sešiem līdz septiņiem centimetriem. Snigšanas laikā ceļi var būt slideni, kā arī ir apgrūtināta redzamība, tādēļ LVC aicina autovadītājus izvēlēties ceļa seguma stāvoklim un laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu.

Autoceļu tīrīšana un kaisīšana notiek prioritārā secībā, sākot ar valsts galvenās nozīmes autoceļiem un autoceļiem ar lielāku satiksmes intensitāti, vēlāk pievēršoties reģionālās un vietējās nozīmes ceļiem, atbilstoši autoceļu uzturēšanas prasībām un specifikai.

Komentāri [3]
#
Maukurovna 23.februāris 2018 16:02 atbildēt
Jaa kur tu esi manu salatev..es sapnoju ar tevi vizinaties zirga pajuugaa.
 
#
Salatevs » Maukurovna 23.februāris 2018 16:03 atbildēt
Sniegbaltiit es pats esmu parverties par zirgu ielas slaukot riigaa..par minimalo algu..kad atnaku majas ..tad atsledzos..tev jamekle cits kucieris
 
#
Sniegbaltiite » Maukurovna 23.februāris 2018 16:07 atbildēt
Ja salatev gruuta tev dziive..skumsttu pec tevis tavu davinato sveciti nekad neaizmirsiisu.tas bija neaizmirstams ziemasvetku vakars..ardievu..
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers