Latvijā: Valdis Melderis negrib naudu 11 komentāri
 
Latvijā

Valdis Melderis negrib naudu

 
f64

Ētera personība un televīzijas raidījumu vadītājs Valdis Melderis uzskata, ka norēķināšanās ar skaidru naudu ir novecojusi un arhaiska.

"Tas, ka mūsdienu pilsētās joprojām figurē skaidra nauda, ir kaut kāda aizvēstures palieka. Kāda vēl ēnu ekonomikas apkarošana? Tāds pats sviests ir n-tās lojalitātes kartes, kad būtu jāpietiek ar vienu eID. Jebkurš solis uz vienu vienotu ID un maksājuma instrumentu, ir apsveicams," sociālajos tīklos ir paudis V. Melderis.

Savukārt, atbildot uz viedokli, ka: "nākotnē pārsvarā lietosim skaidru naudu, bet ne papīra - digitālu,", V. Melderis akcentē, ka needrīkst piemirst par korektu nodokļu nomaksu.

"Ja Tu runā par naudu, kura glabājas ierīcē, apejot centralizētus norēķinu centrus, tad arī tas ir ok, ja vien tajā pašā ierīcē ir automātiska nodokļu un nodevu aprēķināšanas aplikācija, kas visu aprēķina, noziņo un pārskaita, kur vajag. Jau tagad iemaksas bankomātiem to vajadzētu."

Komentāri [11]
#
luka 22.janvāris 2018 23:27 atbildēt
Hahahaha- vai par savie privātajiem darbiem-vakaru vadīšanu- Melderis saņem ar pārskaitījumu????????
 
#
vērotāja 22.janvāris 2018 23:23 atbildēt
VALDIS MELDERIS NEZIN VISU.
Pajautājiet viedokli kādam ,kas NEBĀŽAS VIRSŪ no katra stūra.
 
#
Jā jā 22.janvāris 2018 20:42 atbildēt
Kaut kā dzīves pieredze rāda , ka nodokļus visi !!! minimizē ( maksā daļēji , pēc ieskatiem, vai nemaz). Ja te kāds par absolūto taisnīgumu un absolūto uzskaiti, tad vai nu smalka ironija, kas būtu labi, vai sociālais dirsisms.
 
#
ĒtersPēters 22.janvāris 2018 20:09 atbildēt
Ārprāts, atkal Valdis Melderis! Ko tik viņš nezin! SexGuru, medijuPersonība!
Tādā kārtīgā veču kompānijā tādi gudreļi, agri vai vēlu, parasti noraujas pa tāsi!
 
#
īpaši 22.janvāris 2018 16:45 atbildēt
brīdī, kad atslēgsies elektrība, jūs bez reālas kaudas variet nekur neiet- nestrādās kases veikalos, nevarēs ieliet degvielu, norēķinu karti variet necilāt, i-banka arī nestrādās, utt. ļoti tuvredzīgas pļāpas par elektroniskiem norēķiniem!
 
Skatīt visus 11 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers