Latvijā: Katrs trešais Latvijas iedzīvotājs prognozē, ka šogad viņam būs vairāk naudas 4 komentāri
 
Latvijā

Katrs trešais Latvijas iedzīvotājs prognozē, ka šogad viņam būs vairāk naudas

 
F64

Norvik Bankas veiktā aptauja atklāj, ka katrs trešais (33%) Latvijas iedzīvotājs ir optimists un uzskata, ka viņa ģimenes finansiālais stāvoklis 2018. gadā, kaut nedaudz, tomēr uzlabosies, savukārt 6% iedzīvotāju ir patiesi optimistiski noskaņoti un uzskata, šis gads būs finansiāli ievērojami veiksmīgāks par aizvadīto gadu. Teju divas piektdaļas (38%) iedzīvotāju ir pārliecināti, ka viņu ģimenes finansiālais stāvoklis šogad paliks nemainīgs, kamēr gandrīz ceturtā daļa (24%) iedzīvotāju domā, ka viņu ģimenes finansiālā situācija pasliktināsies.

Pēc pētījuma datiem lielākoties iedzīvotāji novirza uzkrājumam to naudas summu, kas paliek pāri mēneša beigās pēc visu obligāto maksājumu veikšanas.

Vairāk nekā puse (55%) Latvijas iedzīvotāju jau šobrīd veido uzkrājumus, savukārt 23% ir apņēmušies to uzsākt tieši 2018.gadā.

Zīmīgi, ka tieši 2018.gadu trešdaļa (32%) iedzīvotāji uzskata par piemērotu gadu naudas tērēšanai, piemēram, labiekārtojot mājokli, iegādājoties sadzīves tehniku vai ceļojot. Savukārt 18% respondentu domā, ka šis ir īstais laiks parūpēties par drošāku nākotni. Interesanti, ka 14% aptaujāto, galvenokārt gados jauni vīrieši (20%), atzīst, ka 2018. gads būs piemērots brīdis, lai veiktu investīcijas - sākot no nekustamā īpašuma līdz kriptovalūtai. Taču teju puse jeb 44% Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka nezina, kā labāk likt lietā savā rīcībā esošos finanšu līdzekļus.

Komentāri [4]
#
Tante 12.janvāris 2018 14:14 atbildēt
Valdība zāģē zaru uz kuru paši sēž visus ienākumus atdod leišiem kuri ir vienmēr gudrāki kā mēs
 
#
bobs 11.janvāris 2018 13:13 atbildēt
var jau but ka ta otiks!tacu ilgi nauda maka nestaves joceu kapums visur to noedis!vai tiesam sie sajusinatie to nesaprot?
 
#
:) 11.janvāris 2018 13:03 atbildēt
Kur ta šī vairāk radīsies? No prognozēšanas, vai.
 
#
lapa 11.janvāris 2018 12:52 atbildēt
ari mes , 3 gimenes ar businu , 2 reizes menesi braucam iepirkt partiku lietuva , lai varetu kaut ka savilkt galus , atmaksajas . lietuva piens 50 centas , sviests 1,39 , olas 90 centas utt . viss krietni letaks , dazreiz uz pusi . ari degvielu lejam tur . dizelis 1 eiru un 1 centu litra . latvijas valdiba doma par saviem iedzivotajiem un liek mums doties celojumos.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers