Latvijā: Maligina nāve: Policija nekonstatē ārējas vardarbīgas nāves pazīmes 36 komentāri
 
Latvijā

Maligina nāve: Policija nekonstatē ārējas vardarbīgas nāves pazīmes

 
F64

Nedēļas nogalē mirušajam AS "Olainfarm" vadītājam un līdzīpašniekam Valērijam Maliginam ārējas vardarbīgas nāves pazīmes nav konstatētas, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Elīna Sprudzāne.

Viņa teica, ka mirušais pagājušā sestdienā atrasts savā dzīvesvietā Jūrmalā. Šobrīd nekas neliecina, ka mirušajam būtu ārējas vardarbīgas nāves pazīmes, bet precīza nāves iemesla noskaidrošanai nozīmēta tiesu medicīniskā ekspertīze, skaidroja Sprudzāne.

Policija pagaidām neprognozē, kad būs zināmi ekspertīžu rezultāti.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma nodaļas par noziegumiem pret personas veselību.

Jau ziņots, ka Maligins mūžībā aizgāja nedēļas nogalē 52 gadu vecumā, liecina "Olainfarm" paziņojums biržā "Nasdaq Riga".

Maligins kļuva par "Olainfarm" valdes priekšsēdētāju pēc uzņēmuma privatizācijas 1997.gadā. "Viņa vadībā AS “Olainfarm” attīstījās par vienu no vērtīgākajiem uzņēmumiem Latvijā ar apgrozījumu virs 100 miljoniem eiro un eksportu uz vairāk nekā 50 valstīm," norāda uzņēmuma pārstāvji.

Jānis Vecbrālis/ F64 photo Agency

Maligins ir bijis arī "Endokrininiai Preparatai" valdes priekšsēdētājs, AS "Rīgas farmaceitiskā fabrika" padomes priekšsēdētājs, farmācijas kompānijas "Aroma Baltfarm" un SIA "Alfa-Denta" direktors, kā arī daudzu citu uzņēmumu vadītājs un īpašnieks.

Laikraksta "Dienas Bizness" šogad veidotajā Latvijas 100 bagātāko cilvēku sarakstā Maligins tika ierindots 7.vietā ar 70 miljonu eiro turību.

Komentāri [36]
#
Visticamāk 12.decembris 2017 12:54 atbildēt
Visticamāk, ka tiešām noindēts. Ka kāds ir palīdzējis aiziet. Šajos laikos ir modernas indes, ko ekspertīzē var arī nenoteikt.. Bet es ceru, ka pierādījumi tiks atrasti un vainīgais/vainīgā atbildēs par nodarīto. Kaut kā tiešām žēl - vēl jauns cilvēks, veiksminieks, kurš būtu varējis dzīvot vēl ilgi un pats tērēt savus miljonus. No viņa strāvoja pozitīvisms un mērķtiecība.
 
#
Dace 11.decembris 2017 23:10 atbildēt
Līdzjūtība ğimenei šajā skumjajā brīdī!
 
#
hmmm 11.decembris 2017 22:40 atbildēt
galvenais, lai pārbauda vai nav "iebarots" kas tāds, kas izraisa it kā dabisku sirdslēkmi.. piekļuve visādiem preparātiem bija, tā ka savdabīga tā visa "sakritība".
 
#
hmmm 11.decembris 2017 22:34 atbildēt
nez vai par "līdzvainību" nāvē (novešanu līdz nāvei) arī kādreiz varētu iesēdināt? citādi te izskatās, ka tā psihiski nelīdzsvarotā vēl krietnu kumosu mantojuma dabūs, lai gan pirms tam bija pieprasījusi aizliegumu tuvoties. ja jau viņš tuvoties nedrīkstēja, tad tai tur arī mantojumam nevajadzētu pienākties. žēl, ka juridiski tā droši vien nenotiks..
 
#
cien.S.Olinai 11.decembris 2017 17:24 atbildēt
Tad kad nomirst parasts cilveeks,tad komenteet driikst uz vella parausanu,ko ?Sveetaa nevainiiba uzradusies,ne tev kaadu maaciit,maita taada.Sajaa portaaaa pret Maliiginu ir loti pozitiivi komenti un arii tuviniekus saudzee.Maita,ierosini veel ka Latvijas izlaupiitaajus arii nevar komenteet.Te taads Raimonds komentee visu laiku,tas nekas vai ne ...stulbene!
 
#
Astra » cien.S.Olinai 11.decembris 2017 20:06 atbildēt
Vai dieniņ,te nupat vienam ir tādas dusmas.....saukājamies.....nu dikti nesmuki.....Nevajag nu tā izgāzt žulti,uzvedies kā nemirstīga(s),ka tik žults tevi nesagrauž!!!
 
#
Vita » cien.S.Olinai 11.decembris 2017 20:11 atbildēt
Kad nomirst parasts cilvēks,nevienam viņš vienkārši neinteresē,par viņu nekur neraksta-sorry!
 
Skatīt visus 36 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers