Latvijā: Cilvēki soctīklos: Latvija iet iznīcības virzienā, tik slikti saimnieki vēl nav bijuši 284 komentāri
 
Latvijā

Cilvēki soctīklos: Latvija iet iznīcības virzienā, tik slikti saimnieki vēl nav bijuši

 
Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency

Artūra Strautiņa ieraksts facebook izpelnījies gana lielu cilvēku uzmanību - vairums piekrīt viņa paustajam par Latviju. Ar ierakstu dalījušies gandrīz 450 cilvēki.

"Patiesība ir tā, ka šī zemīte, kuru sauc par Latviju un kuru es saucu par Dzimteni, iet iznīcības virzienā jau daudzus gadus. Tā novesta līdz agonijai tieši valsts darbošanās rezultātā. Un mani tas neatstāj vienaldzīgu. Jo es mīlu Latviju.


Vēl nekad tuvākajā zināmajā vēsturē Latvijai nav bijuši tik slikti saimnieki. Vai tie bijuši zviedri vai vācieši, vai krievi - neviens režīms nav tā izretinājis latviešu tautas rindas, neviena vara nav tā izsaimniekojusi Latvijas lielāko dabas bagātību, ko mēdza saukt par zaļo zeltu - mežus, neviena no iepriekšējām varām nav tik parazītiski ekspluatējusi iepriekšējo režīmu un cilvēku radītās vai nosargātās materiālās un nemateriālās vērtības.


Nekad vēl cilvēki nav tik masveidīgi bēguši no šejienes. Viņi bēg no Latvijas valsts. Šķiet, neviena iepriekšējā vara nav tik ļoti noplicinājusi Latviju un nav bijusi tik atklātā kara stāvoklī ar tautu. Pat padomju vara - ne.
Latvijas valdība ir mazinājusi dievbijības un saucamo “tradicionālo” reliģiju ietekmi un agresīvi ieviesusi visnecilvēcīgāko reliģiju no visām - to, ko mēdz saukt dažādos vārdos, proti: kapitālisms, tirgus ekonomika, Rietumu sistēma, demokrātija utt. Nosaukumi dažādi, bet būtība viena - tā ir reliģija. Turklāt - akla reliģija. Naudas reliģija. Un šeit es nesaku, ka nauda kā preču un pakalpojumu ekvivalents nebūtu vajadzīga. Es tiešām runāju par reliģiju. Kad cilvēks tic tam, kas nav fakts.


Jo tikai akls un stulbs cilvēks var ticēt tādām aplamībām, kā “tirgus visu noliks savā vietā”, “tirgus visu sakārtos”, “vajag attīstīties un paaugstināt konkurētspēju” utt.

Patiesība ir krietni nepievilcīgāka - nekas netiek “sakārtots”, un nekas nenostājas “savā vietā”. Vienkārši - lielākais aprij mazāko. Vai Latvijas gadījumā - tas, kas pie varas, nospiež to, kurš pie varas nav. Un viss. Sakārtots," raksta Artūrs Strautiņš.

Komentāri [284]
#
kregis 22.augusts 2017 22:27 atbildēt
Pasi apzogam sevi nemaksajot nodokljus un pec tam sudzamies
Mums pagaidam ir daudz brivaka valsts neka citur eiropa
Esmu otras grupas invalids man 50gadi ar kuastibu traucejumiem ar nelielu pensiju bet vienmer atrodu ar ko piepelnities un pat palidzibu neludzu tiem pretekliem no soc dienesta
 
#
Neticīgais » kregis 3.septembris 2017 21:30 atbildēt
Vai tiešām soc.dienestā strādā pretekļi?
 
#
Kika » kregis 15.septembris 2017 7:38 atbildēt
Cik tu samaksaji, lai dabutu 2. Grupu? Es jau uz krukiem parvietojos un grupu nevaru nokartot. Super tu ar otro grupu spej vel piestradat. Tad jau tev pienakas 3. Grupa nevis 2. Grupa. Es ari smagi stradajot sabeidzu Latvija veselibu. Tad es Latvijai biju vajadziga, lai uzturetu ar saviem nodokliem parazitus. Kad vairs nevaru pastradat valdiba izmeta mani meslaine. Man riebjas sie kas dzivo no nodoklumaksataju rekina, salkani runa. Pretigi lasit.
 
#
Zico 22.augusts 2017 9:11 atbildēt
Bet pensionāri balso dēl apsolītajiem 50Eur , pēc tam raud!!!
 
#
Kika » Zico 15.septembris 2017 7:39 atbildēt
Zico tev cepums
 
#
Anonīms 21.augusts 2017 20:06 atbildēt
Eh Man salaspilī jāsargā no citiem lai nestaigā par privātīpašumu bet tajā laikā kad satieku zagli kas manā dārzā zog puķes , ābelēm lauž zarus un sēž manā dārzā un alus bundžas nomet tur pretim mani par fašistu nosauc vispār dzīvojam tāda ahunā vietā piemēram mēram pie mājas atrodas zīme privātīpašums ienākt aizliegts bet blakus citai mājai tādu pašu zīmi nolauž un nomet pie durvīm . Pie manas mājas šķūnīša noliek savus izkārnijumus un vel uzraksta vārdu "Sūds " afigena . Kas notiek pluss vel jāklausās man no krievu tantiņas ka redzi krievi ienesa kultūru Latvijā bet paši zog un man pārmet ka es esmu vainīga ka salamaju viņu . Forši .
 
#
Andris 21.augusts 2017 14:24 atbildēt
Tev neviens neliek slikti dzivot Latvija.Ta ir Tava izvele.Es vel nekad tik labi neesmu dzivojis.Un dzivosu labak.Ja citi dzivo labak tad ta ir Tava vaina.Nevis Latvija dzivojosas sabiedribas.Tu neizmanto iespejas,ko katrs var izmantot,mazliet riskejot ieguldot savus brivos naudas lidzekljus kada strauji augosa kompanija lidziga ka Google ,Aple ,Alibada utt. Ari Foreksa var nopelnit ,ja smadzenes strada
 
#
Lana » Andris 21.augusts 2017 22:01 atbildēt
A ko darit pensionariem un cilvekiem kam smadzenes tik labi ka tev nestrada un tiem kas neko nesaprot kompjutera ,parasitem stradniekiem,laucimiekiem , invalidiem,tiem kam nav no kurienes panemt lidzeklus biznesamun tt.. ???Apsvecu tevi, ka tu esi tik gudrs un veiksmigs, bet viss var mainities ari tava dzive...(Novelu tev turpmaku veiksmi...)
 
#
V.Putins 21.augusts 2017 9:56 atbildēt
Es vainīgs un mana tauta. Amerikāņi ir labi, viņiem vajag bučot pakaļu un būs viss labi.
 
Skatīt visus 284 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers