Latvijā: Lidosta "Rīga" izplata svarīgu informāciju visiem ceļotājiem 7 komentāri
 
Latvijā

Lidosta "Rīga" izplata svarīgu informāciju visiem ceļotājiem

 
Kaspars Krafts/ f64 photo agency

No starptautiskās lidostas "Rīgā" vasaras lidojumu sezonā tiek piedāvāti daudzi jauni maršruti, tāpēc "pīķa stundās" iespējamas rindas un uz reisiem jāierodas laikus, pauda lidostas pārstāve Laura Karnīte.

Viņa norādīja, ka no lidostas šajā vasaras sezonā tiek piedāvāti daudzi jauni maršruti un vērojams pasažieru pieplūdums, piemēram, aprīlī lidostā apkalpoja par 16,1% vairāk pasažieru nekā gadu iepriekš un sasniegts apkalpoto pasažieru skaita rekords attiecīgajā mēnesī.

Pēc Karnītes teiktā, "pīķa stundās", piemēram, agri no rīta lidostā var veidoties garas rindas, tāpēc pasažieriem lidostā jāierodas divas stundas pirms reisa. Vienlaikus līdz ar jaunajām kontroles prasībām attiecībā uz Eiropas Savienības pilsoņiem, kuri šķērsos Šengenas zonas ārējo robežu, rindas iespējamas arī robežkontrolē.

Mārtiņš Zilgalvis/ f64 photo agency

Kā ziņots lidostā "Rīga" marta beigās sākās vasaras lidojumu sezona, kuras laikā būs iespējams doties uz 89 galamērķiem. Papildus jau esošajiem maršrutiem aviokompānijas vasaras sezonas laikā ceļotājiem piedāvās vēl 16 jaunus galamērķus gan biznesa ceļojumiem, gan atpūtas lidojumiem.

Starptautiskā lidosta "Rīga" ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs. 2016.gadā lidosta "Rīga" apkalpoja vairāk nekā 5,6 miljonus pasažieru - gandrīz 45% no kopējā Baltijas valstu pasažieru skaita.

Komentāri [7]
#
Romualds 21.maijs 2017 21:19 atbildēt
Garu rindu veidošanās liecina par lidostas vājo darba organizāciju.
...un jabūs vēl vairāk pasažieru, vai aicinās ierasties 24 stundas iepriekš?
 
#
lapa 16.maijs 2017 12:22 atbildēt
cil eiras man izmaksas lidojums no rigas uz liepaju . un cik tas ir izdevigi . uzrakstiet kad ja nav slinkums.
 
#
UU 9.maijs 2017 22:36 atbildēt
vismaz izveidojiet garu solu ,kur apsēsties,cilvēki agri cēlušies ,ne jau tikai jaunieši brauc-zagšus jāapsēžas uz kafejnīcas krēsla ,pie paņemt dzeramo ūdeni
 
#
Sviests 8.maijs 2017 21:07 atbildēt
Un tualetē vēlams novērošanas kameru, vismaz vienu uzstādīt.
 
#
ja » Sviests 8.maijs 2017 21:12 atbildēt
kapec?
 
#
Anna 8.maijs 2017 19:35 atbildēt
Chekoshanaas automatos nav pieejama? Kaa visaas lielaas lidostaas ;)
 
#
GM » Anna 14.maijs 2017 16:20 atbildēt
Rindas veidojas nododot bagāžu un īpaši pie drošības kontroles. Tā gadās arī lielajās lidostās. Pati piedzīvoju rindas pagājušā vasarā Stoholmas lidostā. Tam nav nekāda sakara ar čekošanos automātos, jo visi iečekojas paši jau mājas datorā vai mobilajā.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers