Latvijā: Ar vilcienu par puscenu uz Elektrum Energoefektivitātes centru 6 komentāri
 
Latvijā

Ar vilcienu par puscenu uz Elektrum Energoefektivitātes centru

 
Dmitrijs Suļžics, F64 Photo Agency

Līdz mācību gada beigām AS Pasažieru vilciens skolēniem nodrošina 50% atlaidi biļetei, no jebkuras dzelzceļa stacijas Latvijā dodoties ar vilcienu uz Elektrum Energoefektivitātes centru Jūrmalā.

Tas ir turpinājums projektam, kura ietvaros iespējams par puscenu mērot ceļu uz Latvenergo koncerna Enerģētikas muzeju Ķegumā. Mācību gada laikā šo iespēju ir izmantojuši teju 1000 skolēni no visas Latvijas.

Atbalstot izglītību un zinātkāri, AS Latvenergo un AS Pasažieru vilciens īsteno projektu Kāp vilcienā un dodies iepazīt enerģētikas vēsturi Ķegumā un energoefektivitāti Jūrmalā!. Tā ietvaros Latvijas izglītības iestāžu audzēkņiem - skolēniem, studentiem un pavadošajām personām AS Pasažieru vilciens nodrošina 50% atlaidi vilciena biļetēm vienā vai divos virzienos braucienam no jebkuras dzelzceļa stacijas līdz Ķeguma stacijai un uz Jūrmalu līdz stacijai Majori. Enerģētikas muzejā Ķegumā un Elektrum Energoefektivitātes centrā Jūrmalā apmeklējums un izglītojošās nodarbības ir bezmaksas.

Elektrum Energoefektivitātes centra praktisko un izzinošo nodarbību galvenā vērtība skolēniem ir līdzdarbojoties iepazīt elektrības iespējas, piemēram, pašiem saražot elektroenerģiju ar divriteni un veikt virkni FIZMIX eksperimentu. Centrs ir aprīkots ar plašu elektroierīču klāstu, ar kuru darbību var iepazīties klātienē un izzināt, kā visracionālāk izmantot elektrību, lai būtu draudzīgi videi un savam maciņam.

Vēl arvien spēkā ir arī iepriekšējā gadā uzsāktais projekts par ekskursiju uz Ķegumu.Komentāri [6]
#
Tv 19.oktobris 2017 10:11 atbildēt
Super piedāvājums. Ja vēlies redzēt visas sporta tiešraides,visus iespējamos HD,filmu,multfilmu,zinātniskos,pieaugušo,izklaides,ziņu,u.c. TV kanālus,bet nevēlies iegādāties nelegālās NTV paketes vai Trikolorus,kā arī pirkt un uzstādīt šķīvjus,tad šis variants ir tieši Tev! Samaksā tikai vienu reizi un lieto TV cik uziet,uz cik Smart televizoriem vēlies,var arī uz datora un android ierīcēm. Матч ТВ,Матч Футбол 1,2,3,ari HD kvalitate,TV 1000 HD filmu kanali,Cartoon Network,TNT,NTV,TVC,KHL un vēl ļoti daudzus citus. Vairāk kā 1000 kanālu no visas pasaules,visvairāk no krievijas,ir pat arī mūsu vietējie kanāli! Latvijā pat par lielu maksu neviens neko tādu nepiedāvā!Bet te,tā sakot pat kapeikām.Viss,kas nepieciešams ir stabils un ātrs interneta pieslēgums. Raksti uz televizija@protonmail.com
 
#
Kur ir? 16.augusts 2017 11:10 atbildēt
Kur tad īsti tas elektruma centrs atrodas- Jūrmalā vai Ķegumā? Varbūt jauc Ķegumu ar Ķemeriem?
 
#
Finks 29.jūlijs 2017 18:28 atbildēt
Ratā-ra-ta-tā!
 
#
lekt rums 10.jūlijs 2017 23:39 atbildēt
 
#
Finks 27.jūnijs 2017 14:49 atbildēt
Muļķu ķeršana.
 
Skatīt visus 6 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers