Latvijā: SKARBI: Nelegālajās dzīvnieku audzētavās valda nežēlība 16 komentāri
 
Latvijā

SKARBI: Nelegālajās dzīvnieku audzētavās valda nežēlība

 
F64

Policija Rīgā no kārtējās nelegālās suņu audzētavas izņēmusi šķirnes mazsunīšus, kas turēti antisanitāros apstākļos. Viens puikucis un četras kucītes, viena – ar trīs kucēniem. Visi pieaugušie suņi nesociāli, bīstas cilvēka kā uguns, par ko nav jābrīnās, jo viņi bija vajadzīgi tikai naudas pelnīšanai, kas kucītēm nozīmēja nemitīgu dzemdēšanu.

Izņemto suņu īpašnieki, visticamāk, necentīsies dzīvniekus atgūt, jo tas maksātu prāvu summiņu. Bet gan jau šis dzīvoklis tukšs nepaliks - drīz vien tiks iegādāti nākamie naudas pelnītāji.

Nav nosodāma cilvēku vēlme pēc šķirnes dzīvniekiem. Tāpat ir uzslavējama, jo šķirnes dzīvniekiem ir ģenētiski iekodēta uzvedība, rakstura īpatnības un pat slimošana daudzmaz paredzama. Ja lēmums pieņemts, izvērtējot konkrētās šķirnes atbilstību cilvēka raksturam, dzīvesveidam - viss kārtībā. Traģēdijas, kurās cieš tikai un vienīgi dzīvnieki, sākas brīdī, kad cilvēks, gribot šķirnes dzīvnieku, nevēlas par to maksāt. Ir noturīgs pieprasījums pēc kucēniem, kuri «var būt bez papīriem» (domāti ciltsraksti), «par saprātīgu naudiņu» (domāts pēc iespējas lētāk). Tāpēc arī Latvijas pamalu pamales pilnas ar nelegālajām audzētavām, kurās suņi dzīvo baisos apstākļos.

Iegādājoties suni no nelegālās audzētavas, jūs atbalstāt negodīgus cilvēkus un jūsu izvēlētā kucēna mātes spīdzināšanu! Ja gribat šķirnes suni, sakrājiet naudu un pērciet kucēnu no audzētavām, kur paši varat pārliecināties, cik cienīgu dzīvi dzīvo jūsu nākamā mīluļa vecāki, turklāt audzētāji uzņemas arī juridisku atbildību par katra dzīvnieciņa veselības stāvokli. Tur, kur viens suņu tēviņš nemitīgi aplecina gadiem «noražojušās» kucītes, var sanākt gana slimīgi dzīvnieki, par kuru tālāko likteni un jūsu problēmām neviens negribēs dzirdēt, tiklīdz savu «saprātīgo naudiņu» būsiet iespiedis netīrajā pārdevēja saujā. Neatbalstiet neprātu un nežēlību!Komentāri [16]
#
s 18.februāris 2017 8:38 atbildēt
Kas notika tālāk ar šiem sunīšiem? Bildē ir labi kopts, kā no zīda. Nelegālā tirdzniecība- tā ir jāapkaro. Par to tik ir skaidrība. Ievietojot tekstu ir cīņa pret nelegālo tirdzniecību?
 
#
xxx 17.februāris 2017 22:13 atbildēt
Daba,jau sadas nelegalas audzetavas,ir jalikvide.
 
#
pitbull 17.februāris 2017 19:51 atbildēt
Novelu patversmes saimniekiem sadegt elles ugunis ! Jau driz !
 
#
Skolnieciņš 17.februāris 2017 18:11 atbildēt
Ak, nabaga kucītes... Īstas seksa verdzenes... Tās tik izvaro, bet viņas dzemdē... Gluži kā daudzbērnu mātes, jo nestrādājoša lauku tante ar 5 bērniem nav labi... Bērniem sūdīgi... Vai viņi tiks uz Rīgas 1.ģimnāziju? Vai viņi piedalīsies kādā valsts olimpiādē?
Cieņā, Skolnieciņš
© Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
 
#
Skolnieciņš » Skolnieciņš 17.februāris 2017 18:13 atbildēt
Nu, vismaz vieta + atzinība novadā..
© Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
 
#
adel » Skolnieciņš 17.februāris 2017 18:17 atbildēt
Un kas tev ir pret lauku tantēm un daudzbērnu ģimenēm??/ Tieši no daudzbērnu ģimenēm nāk talantīgi bērni...esmu no daudzbērnu ģimenes. un neesmu piedalījusies nevienā olimpiādē. Neesmu mācijusies arī Rīgas1. ģimnāzijā un neizskatu ka būtu sliktāka vai dumjaka par tiem par tiem
 
#
adel » adel 17.februāris 2017 18:19 atbildēt
un ja godīgi man pārgudri cilvēki nepatīk pārāk sausi un tukši...kuriem tikai gudrības vien prātā.
 
#
Amita » Skolnieciņš 18.februāris 2017 1:29 atbildēt
Ne vienmēr....
 
#
Skolnieciņš » Skolnieciņš 17.februāris 2017 20:15 atbildēt
Mani redzētie piemēri liek manm acīm izjusr mēnešreizes... Tas paliek zemapziņā... No pabalstiem dzīve ir nožēlojama... No tik zemas hiearhijas ir grūti kaut ko dabūt, ja vel ir vāja garīgā atpalicība, tad vidējā klase ir dzīves maksimums... Es bez naudas nevairotos. Jo man nevajag sado-mazo bomdage ikdienu... Laukos ir daudz nabagu... Pats esmu redzējis... Līdz nokļūšanai pēc 6.klases novada centra vidusskolai, es domāju, ka mana dzīve ir norma... ± tā visi dzīvo, jo tālāk par dzimto ciemu es nebiju ticis...
© Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
 
#
adel » Skolnieciņš 17.februāris 2017 20:30 atbildēt
Esmu izaugusi laukos , pie tam bērnībā paliku bārene, bet pabeidzu gan tehnikumu, gan augstskolu. Man ar to pietiek.nekad neesmu tiekusies pēc kaut kādiem doktora grādiem un karjeras.. man ir citas vērtibas un cita dzīves jēga un intereses.
 
#
Skolnieciņš » Skolnieciņš 18.februāris 2017 8:16 atbildēt
PSRS laikos izglītība bija bezmaksas...
© Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
 
#
Una » Skolnieciņš 18.februāris 2017 1:30 atbildēt
Patreiz irt runa pat dzīvniekiem,nevis par cilvēkiem
 
#
Adel unai » Skolnieciņš 18.februāris 2017 10:35 atbildēt
Un kas tev liedz par tiem komentet
 
#
adel 17.februāris 2017 18:04 atbildēt
Sunītim acis kā podziņas..tik gudras un skumjas....laimīgs tas kam paveicies ar labiem saimniekiem..Es arī biju pienemusi divus pieklīdenus.. cilveku nezēlastibas upurus....viens jau aizsaulē.. otrs sveiks un vesels dzīvo un pie[pilda viensētu ar dzīvību ..
 
Skatīt visus 16 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers