Laika ziņas

 
11.decembris, 7:11 Pirmdienas rītā visā Latvijā, izņemot Kolkasragu, gaisa temperatūra ir -1..-4 grādi, liecina meteoroloģiskā informācija. Vairāk »
 
10.decembris, 16:42 Pirmdien Latvijā daudzviet gaidāmi nelieli nokrišņi, tostarp, slapjš sniegs, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes. Vairāk »
 
10.decembris, 6:59 Naktī uz svētdienu Latvijas rietumu rajonos lija un sniga slapjš sniegs. Sinoptiķi prognozē, ka līdzīgi laikapstākļi gaidāmi arī dienas laikā. Vairāk »
 
9.decembris, 19:37 Naktī uz svētdienu daudzviet Latvijā gaidāms slapjš sniegs, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes. Vairāk »
 
9.decembris, 9:09 Sestdien debesis daudzviet skaidrosies un uzspīdēs saule, bet nokrišņi gaidāmi tikai Kurzemē, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
8.decembris, 16:50 Sestdien debesis daudzviet skaidrosies un uzspīdēs saule, bet nokrišņi gaidāmi tikai Kurzemē, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
8.decembris, 10:15 Nedēļas nogalē debesis Latvijā brīžiem skaidrosies, brīžiem uzspīdēs saule un nokrišņu būs maz, liecina prognozes. Vairāk »
 
8.decembris, 6:56 Piektdien Latvijā gaidāms apmācies laiks, bieži līs, vietām, pārsvarā austrumos, iespējams arī slapjš sniegs, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
7.decembris, 18:10 Ceturtdien Latviju sasniedza siltā atmosfēras fronte, kas teritorijā ienesa siltāku gaisa masu, līdz ar to termometra stabiņš vietām rietumu rajonos šodien pakāpās līdz pat +5…+8 grādiem. Tomēr siltā gaisa masa jau piektdien Latvijas teritoriju atstās, tādēļ brīvdienās gaisa temperatūra atkal pazemināsies, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
7.decembris, 16:52 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs ziņo, ka tuvākajā diennaktī pa laikam daudzviet gaidāmi nokršņi. Vairāk »
 
7.decembris, 7:01 Ceturtdien laiks būs apmācies, no rīta Kurzemē un valsts centrālajā daļā gaidāms sniegs, kas pāries lietū, bet vēlāk nokrišņi gaidāmi arī valsts austrumu daļā - sākumā sniegs, vēlāk atkala un slapjdraņķis, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
6.decembris, 15:10 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka jau naktī un rīt dienas laikā sagaidīsim nokrišņus. Vairāk »
 
6.decembris, 9:49 Nedēļas otrajā pusē Latvijā bieži gaidāmi nokrišņi - sniegs, lietus, brīžiem veidosies arī apledojums, liecina prognozes. Vairāk »
 
6.decembris, 7:04 Trešdien Latvijā būtiski nokrišņi nav gaidāmi un starp mākoņiem spīdēs saule, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
5.decembris, 21:20 Novembra vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija +3,4C, kas ir 1,8C virs mēneša normas. Savukārt kopējais nokrišņu daudzums Latvijā novembrī bija 69,7 mm, kas ir 13% virs mēneša normas (61,7 mm). Visstiprākās vēja brāzmas (21,8 m/s) tika novērotas 11. novembrī Liepājā, kamēr visbiezākā sniega sega (5 cm) novērota 30. novembrī Alūksnē, ziņo meteo.lv. Vairāk »
 
5.decembris, 19:54 Nākamajā naktī Vidzemē un Latgalē snigs, brīžiem stipri un puteņos, nakts otrajā pusē sniegs pāries lietū, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
5.decembris, 10:33 Otrdienas rītā biezākā sniega kārta Latvijā saglabājas Alūksnes apkaimē, kur tā ir deviņus centimetrus bieza, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija. Vairāk »
 
5.decembris, 7:25 Otrdien debesis visā Latvijā skaidrosies un spīdēs saule, dienas gaitā īslaicīgs sniegs gaidāms tikai vietām Vidzemē, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
4.decembris, 15:00 Otrdienas naktī Latvijā pastiprināsies sals, un nākamajā diennaktī daudzviet gaidāms arī sniegs, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
4.decembris, 9:10 Tuvākajās dienās daudzviet Latvijā gaidāms sals un sniegs, bet nedēļas otrajā pusē visu valsti aptvers atkusnis un uzsnigušais sniegs nokusīs, liecina prognozes. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers