Izklaide: Jelgavas krievu biedrība deportāciju piemiņas dienā rīkos "jampadraci"; svētkus lūdz atcelt 58 komentāri
 
Izklaide

Jelgavas krievu biedrība deportāciju piemiņas dienā rīkos "jampadraci"; svētkus lūdz atcelt

 
f64

25. marts ir diena, kad visā Latvijā tiek pieminēti 1949. gada deportācijās cietušie un bojā gājušie, bet šogad Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde kopā ar Jelgavas krievu biedrību "Istok" minētajā sēru dienā organizē izklaides pasākumu ģimenēm "Lieldienu jampadracis". Jelgavas pilsētas domes deputāts Aigars Rublis ("Vienotība") uzskata, ka tā ir necieņa pret komunistiskā terora upuriem, un aicina Jelgavas pilsētas domes vadību atcelt šo pasākumu.

"Pirms 69 gadiem 25.martā uz Sibīriju tika izsūtīti vairāk kā 42 000 Latvijas iedzīvotāju, starp kuriem bija arī daudz jelgavnieku, un tos mūsu pilsētā ik gadu pieminam, noliecot galvas un noliekot ziedus Svētbirzē. Tādēļ biju visai nepatīkami pārsteigts, ieraugot publiskajā vidē, ka Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas pārvaldes šajā sēru dienā rīko izklaides pasākumu," notikušo skaidro A.Rublis.

Kā liecina Sabiedrības integrācijas pārvaldes interneta vietnē publicētā informācija, Jelgavas bērniem ir sarūpēti svētki ar jaunu teatrālu programmu no Rīgas teātra trupas "Poteha". "Piedaloties šajos pavasara svētkos, bērniem būs iespēja darboties jautrās rotaļās, tradicionālā Lieldienu olu ripināšanā, kā arī izpriecāties kopā ar Lieldienu tēliem. Aicinām visus Jelgavas pilsētas bērnus vecumā no 4-10 gadiem piedalīties jautrajā Lieldienu pasākumā, kas notiks bilingvāli latviešu un krievu valodās," teikts paziņojumā par pasākumu. pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde.

A.Rublis uzskata, ka šādu pasākumu rīkošana sēru dienā ir necieņa ne tikai pret tiem, kurus nomocīja Sibīrijā, un viņu tuviniekiem, bet arī ikvienu Latvijas iedzīvotāju. "Ņemot vērā visu iepriekš minēto, es vēršos pie Jelgavas pilsētas domes vadības, tajā skaitā pilsētas mēra Andra Rāviņa, kā arī kolēģiem deputātiem, īpaši tiem, kuri pārstāv Nacionālo apvienību, ar aicinājumu būt saprotošiem un atcelt "Lieldienu jampadraci", atrodot tam piemērotāku dienu," uzsver A.Rublis.
Komentāri [58]
#
es 20.marts 2018 22:15 atbildēt
cilvēku necieņa augstākajā pakāpē.Gan dzīve atspēlēs agri vai vēlu.Pa tādām lietām nedrīkst smieties.
 
#
Domājat, ka Latvijā ir kas īpaši savādāks? 20.marts 2018 22:01 atbildēt
Šos video vispirms jau Latvijas atiiecīgajiem dienestiem vajadzētu ļoti nopietni skatīties, pētīt un domāt kā rīkoties x stundā.
www.youtube.com/watch?v=YmQf9gv7UEU
 
#
ja 20.marts 2018 20:49 atbildēt
"atbrīvotāji" būs vairākumā, tad negaidiet n e k ā d u sapratni !
 
#
grafists. 20.marts 2018 20:33 atbildēt
Господа, а не напомните, кто писал доносы на своих соседей? Кто помогал составлять списки? А не вы ли это были?
 
#
gospodinu grafojobu » grafists. 20.marts 2018 21:32 atbildēt
da, no ti mozes idti najuj.
 
#
grafists. » gospodinu grafojobu 22.marts 2018 13:45 atbildēt
Ой, как грубо. Да сам ты иди на хуй! Подумаешь, как будто я так сам не умею.
 
#
grafists. » grafists. 22.marts 2018 15:36 atbildēt
Latvofobija neprosla? Net? Togda idi nahuj raimonds
 
#
grafists. » grafists. 22.marts 2018 21:46 atbildēt
Здохни тварь! Чем скорее, тем лучше! Ещё раз по буквам. Прекрати воровать чужие ники, сука!
 
#
Grafists nahuj » grafists. 23.marts 2018 11:33 atbildēt
Ej un pievienojies ellē 350 saviem vāgneriešiem kurus Sīrijas tuksnesī izsmērēja!
 
#
Es kā vēsturniece.... » grafists. 20.marts 2018 22:39 atbildēt
Visām diktatūrām ir raksturīga cilvēku zemiskāko instinktu atbrīvošana, vai tas attiecas uz žīdiem, kuri pēkšņi kļuva nīstami radījumi, vai uz savu kaimiņu nodošanu visvarenajiem čekistiem, denuncēšanu un pakalpošanu. Visa ļaunuma sakne bija jūsu priekšteči. Un smadzenes skaloja gan Hitlera, gan Staļina režīmi. Kas tad tur pie preču vagoniem ar plintēm stāvēja un dzina latviešus kā lopus tur iekša? Un Jums vēl netrūkst bezkaunības pateikt - paši vainīgi?
 
#
grafists. » Es kā vēsturniece.... 22.marts 2018 13:56 atbildēt
Интересно, госпожа историчка, а вот режим Ульманиса разве не был диктаторским?! Разве вы в своих «страданиях» сами не педалируете именно национальный фактор?! У вас же всегда и во всём виноваты именно русские! Так я вам напомню, именно русский народ от сталинских репрессий пострадал больше всех! По сравнению с теми потерями, которыу понёс именно русский народ, и количественными и качественными, страдания вашего народа просто ничтожны! Уж извините за прямоту! Хотя конечно, страдания каждого конкретного человека, это трагедия.
 
#
Исток 20.marts 2018 16:02 atbildēt
вик вик хрю рю
 
#
Bahhhhh » Исток 20.marts 2018 22:54 atbildēt
Ej un pievienojies ellē 350 saviem vāgneriešiem kurus Sīrijas tuksnesī izsmērēja!
 
Skatīt visus 58 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers