Izklaide: VAKARA ZIŅAS: Puzikovs izšķīries un atkal ir brīvs 34 komentāri
 
Izklaide

VAKARA ZIŅAS: Puzikovs izšķīries un atkal ir brīvs

 
Kaspars KRAFTS, F64 Photo Agency

Meiteņu mīlulis, dziedošais policists Nikolajs Puzikovs (28) atkal bauda no attiecībām brīva vīrieša statusu, tāpēc daiļā dzimuma pārstāves var droši sarosīties. Dziedātājs šķiršanās sāpes no draudzenes, bērnudārza audzinātājas Annijas Annas Pakalnas pārvar vīrišķīgi un joprojām tic tam, ka mīlestība uzvarēs vienmēr.

Šobrīd dziedātāju dueta - Nikolaja Puzikova un Katrīnas Binderes - iedziedātā dziesma «No ziemeļiem uz dienvidiem» cīnās par to, lai iekļūtu starp 15 labākajām dziesmām «Muzikālās bankas 2017» finālā. Atgādinām, ka tieši Nikolajs Puzikovs ar lirisko hitu «Dievs tevi mīl» «Muzikālajā bankā 2010» savaldzināja daudzu meiteņu sirdis un izcīnīja uzvaru.

Nikolajs pagājušā gada vasarā kopā ar nu jau bijušo draudzeni Anniju izbaudīja saulaino Spāniju. / Privāts arhīvs

Dziedātājs Nikolajs Puzikovs sarunā ar »Vakara Ziņām« stāsta, ka ļoti priecājas par sadarbību ar Katrīnu: «Reti kura meitene, kas var lepoties ar lielu talantu un ļoti skaistu balsi, piekristu iedziedāt duetu.»

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv

Komentāri [34]
#
v666 14.janvāris 2018 18:51 atbildēt
No ko to mudaku reklamē, tad mašīna veca nopirkta, tad vecene viņu pametusi.Baigā zvaigzne. Kādu dzērāju pie pieminekļa noķēris, kas cinci izvilcis no biksēm???
 
#
Eiroremonts 14.janvāris 2018 3:13 atbildēt
Vēderiņam patīk obģelka ar PVC dēlīšiem un arkas : D
 
#
zīmulis 13.janvāris 2018 23:26 atbildēt
Atceros, ka intervijā "Ievā" Puzikovs vēl dižojās, ka esot nolicis pie vietas sievieti, kuri lūgusi reaģēt uz to, ka pie Ogres tehnikuma remontā esošām kopmītnēm jaunieši atvērusi mašīnas durvis un klausījušies skaļu mūziku (piebildīšu, ka tā toreiz skanēja tā, ka tur esošās dzīvojamās mājas iedzīvotāji to bumsīgi dzirdēja savos dzīvokļos..., kur nu vēl bērni sētā ratiņos). Pateicis, ka tās esot jauniešu tiesības. Un jaunieši viņam esot uzgavilējuši, vēl speciālu veltījuma mūziku uzlikuši. Neprofesionāli.
 
#
omg 13.janvāris 2018 22:52 atbildēt
Absolūti SMIEKLĪGI....ne tur policists , ne dziedātājs no viņa neiznāca
 
#
mikus 13.janvāris 2018 22:48 atbildēt
puziks pec psihotipa ir virietis dels.vinam vajaga sievieti mati pec psihotipa.ta ka milisi seksa saderiba nav galvena.jo ar to mes nodarbojamies stundu diennakti.bet pareja laika dzeks neiztur konkurenci.
 
Skatīt visus 34 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers