Izklaide: Mazais Džozefs - zēns ar Dauna sindromu, kurš kļuvis par zīmola seju 18 komentāri
 
Izklaide

Mazais Džozefs - zēns ar Dauna sindromu, kurš kļuvis par zīmola seju

 
Skatīt 3 bildes
River Island
River Island
River Island
River Island
 
Mazais Džozefs - zēns ar Dauna sindromu, kurš kļuvis par zīmola seju
1 / 3 Bildes 
 
 

11 gadus vecais Džozefs Heils ir viens no zīmola "River Island" jaunās bērnu apģērbu kolekcijas sejām.

Zīmols izlēmis izcelt, cik mēs katrs esam dažādi, tai skaitā arī bērni. Ar Dauna sindromu sirgstošais zēns atplaukst smaidā fotosesijas laikā.

Komentāri [18]
#
melnais humors 22.oktobris 2017 4:45 atbildēt
Laikam tas jāsaprot tā, ka Dauna sindroms Rietumu pasaulē ir tas ideāls, uz ko vecākiem tiekties, ar ko lepoties un par ko būt laimīgiem. Veseli bērni - tā taču ir apkaunojums un nelaime! Vai tā?
 
#
līdzjūtīgais 22.oktobris 2017 0:16 atbildēt
Šinī jomā vēl iespējas vēl ne tuvu nav izsmeltas. Līdzjūtību pelnījuši ari cilvēki ar ne ideālām ķermeņa formām, invalīdi. Tāpat gaidu modeļus ar dažādām ādas slimībām, smagiem apdegumiem., Visu nemaz nevar uzskaitīt.
 
#
mājienu sapratāt? 21.oktobris 2017 21:13 atbildēt
šo zīmolu var tikai galigs daunis lietot
 
#
Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība] 21.oktobris 2017 21:03 atbildēt
Invaliditātes pabalsti ir maziņi, tas bērns viens neizdzīvos par to naudu. Vai māte ir gatava par viņu rūpēties līdz 70 gadu vecumam? Nabags tādu slogu nevar atļauties. Es pirms savu atvašu dzimšanas visus vajadzīgos testus veikšu, ja nu kas aborts. Tad pēc laika nākamais mēģinājums. Skan ciniski, bet mans domāšanas modelis ir pragmatisks. Mani audzināja nabadzība. Es lieliski redzu šīs liekulīgās pasaules patiesu seju. Dzīve par 117€ bija sūds. Es tikai tai laikā lieki novecoju. Augt augu švaki. Dzīve bez naudas sūdaini audzina. Gribās bagātiem ar šķērēm nogriezt cilvēcību un padarīt bagātos man līdzīgus. Man daļēji sabiedrība nogrieza cilvēcību, pārējo es pats nogriezu, lai nekarājas pusnogriezta. Es vēlos izveidot savu elitāro dzimtas klanu, kas vienmēr valdīs par plebējiem, manas nākamas paaudzes dzirdēs par nabadzību tikai no manām rakstiskajām dienasgrāmatām jeb parastām burtnīcām.
 
#
dauņi » Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība] 21.oktobris 2017 21:14 atbildēt
ilgi nedzīvo, nevajadzes lidz 70 gadiem rūpeties
 
#
adel 21.oktobris 2017 20:12 atbildēt
Nu foršs puikiņs..jā bērni ir dažādi, bet visi grib būt mīlēti un laimīgi..Kāda profesore man teica- ka bērnus ar Dauna sindromu mums Dievs atsūta, lai mēs iemācitos mīlēt..
 
#
Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība] » adel 21.oktobris 2017 20:40 atbildēt
Krustnešus arī atsūtīja? Pāvestu-vergturi arī atsūtīja? Un jezuīti čeka arī mīlestību mācija? Kristiešu propoganda mani besī. Vajag izveidot ateistu kustību, kurai valsts sākumā pieškirš vismaz 100 000€ gadā.
Ja Tu, Adelīt, dzīvotu vismaz 400 gadus atpakaļ, tad izjustu maigo kristīgo verdzību savas un savas bērnu miesas. Dzimtbūšana smird.
 
#
adel » Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība] 21.oktobris 2017 20:47 atbildēt
zini ko es sen sapratu ka tu esi žīds.. kristus krustā sitēju pēctecis...liec kristiešus mierā.. pasaule ir tāda kā tā ir un to nemaiīit.. religijas bija ir un būs. Dievs arī ir, jo nekas ne no ka nerodas.Es ticu Dievam un liec mani mierā.man tava propaganda ir pie kājas!!
 
#
jāsmejas » Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība] 21.oktobris 2017 20:49 atbildēt
ja jau Dieva nav, kas tu par dievību???
 
#
Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība] » adel 21.oktobris 2017 20:49 atbildēt
Es nesaprotu tās mātes, kas šādus bērnus atstāj dzīvus, jo DNS tests to visu atklāj pat grūtniecības laikā. Viņas šo kļūdu pieļauj reliģisku motīvu dēļ? Grib kļūt par mocekļu kulta zvaigznēm? Tas bērns cieš, ja vel viņš savu nepilnību lieliski apzinās, tad dzīve bērnam ir sūdos. Aborts. Diemžēl ģēnu terapija nedz exvivo, nedz invivo laikam nepalīdzēs. Jo visu ogranisma sistēmu veidošanās notiek dažādās olšūnas stadijās, ja laiks ir nokavēts, tad par vēlu. Aborts ir pats humānākais risinājums. Tu vari apgalvot, ka katra dzīvība ir vērtība, bet es dzīvoju pasaulē kur dzīvība nav unikāla, cilvēki pišas kā truši. Drīz visiem šeit vietas nebūs. Cilvēki cits cita dzīvību bieži vien netaupa. Piemērs ir bomži! Tos kāpēc neglābj? Pārāk kūtri tos glābj?
Bērns ar defektiem ir lieki izdevumi. Vai nabadzīga sabiedrība pavilks tik lielu slogu?
 
#
adel » Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība] 21.oktobris 2017 20:52 atbildēt
vai tu gadījuma neesi Hitlera mazdēls??/palasot tavus komentus man zosāda uzmetās.. Tu esi izdzimtenis ne cilvēks un aborta palieka... lūdzu vairs ar mani nediskutē.
 
#
Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība] » Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība] 21.oktobris 2017 21:07 atbildēt
Es no sabiedrības visu iemācījos. Mani veidoja šī kūltūra. Es tikai ilgi skatijos šīs pasaules nepilnībās. Esmu reālists. Cilvēki nekad nebūs 100% apmierināmi un vienlīdzīgi, vienmēr kāds cietīs. Tas ir normāli.
Un tā viss cikliski atkartojas katra nākamā paaudze atkārto senču kļūdas. Nauda, vara, slava, izcelsme, pareizs un nepareizs. Viss ir nosacīts. Cilvēks izmanto cilvēku. Tas ir normāli.
 
#
Dz.Vilde » Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība] 21.oktobris 2017 21:01 atbildēt
Ne jau zoofīlene Adele mācīs kā skolnieciņam dzīvot!
 
#
adel » Dz.Vilde 21.oktobris 2017 21:07 atbildēt
Es tevi pediņ nemācu es izsaku savu viedokli un nesmirdi zem maniem komentiem..VAI TEV IR VECUM,A DELĪRIJS KA TO NESAPROTI??? man tu riebies kā komkentētajs.. Tik perversus, stulbus un ļaunus komentus es neesmu lasījusi neviena portalā!!!!
 
#
īstais DZINTARS VILDE » Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība] 21.oktobris 2017 21:08 atbildēt
Kretīn, beidz rakstīt ar manu vārdu un braukt virsū Adelei.
 
#
adel » īstais DZINTARS VILDE 21.oktobris 2017 21:21 atbildēt
nesatraucies, esmu pieradusi diskutēt arī ar tādiem kretīniem. man neviens nevar uzbrauklt.es uzbraucu gan vairāk...esmu pārāk riebīga!!!
Vienkarsi nevelos tēret savu laiku diskutejot ar idiotiem.. man citā portālā gaida viens loti gudrs cilveks.. ar kuru padiskutēt par dzīvi....
 
#
Dzintars Vilde » Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība] 21.oktobris 2017 22:25 atbildēt
Viltvārdi beidz te tēlot īsto Dzintaru Vildi!
 
#
DZINTARS VILDE » Skolnieciņš [Latvijas skaudības dievība] 21.oktobris 2017 22:58 atbildēt
Īstais DZINTARS VILDE esmu es !!!
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers