Izklaide: Elīna Maligina atklāj, kā sokas pēc šķiršanās no vīra un par dzīvi Vīnē 10 komentāri
 
Izklaide

Elīna Maligina atklāj, kā sokas pēc šķiršanās no vīra un par dzīvi Vīnē

 
elinamaligina_com/instagram

Sarunā ar modes mākslinieku Dāvidu, māksliniece Elīna Maligina atklāj, kā ar meitu pavada dienas Vīnē, kā arī, kā viss rit pēc šķiršanās no miljonāra Valērija Maligina, ziņo žurnāls "Kas Jauns".

Elīna atkal, ka Latvija pēdējo reizi bijusi pirms aptuveni divarpus mēnešiem un tuvākajā laikā nedomā vairs atgriezties. Uz Austrijas galvaspilsētu Vīni ieradusies vien ar vienu koferi un meitu. Māksliniece vairs neredzot, ko varētu darīt Latvijā. Meita iet Vīnes bērnudārzā un labi apguvusi vācu valodu, pašai Elīnai valodas zināšanas vēl jāatsvaidzina, taču problēmas nesaskata.

Arī uz Dāvida jautājumu, kas notika laulības dzīvē ar Valēriju Maliginu, Elīna norāda, ka viņai vienkārši pietika: "Par saviem bijušajiem saku vai nu labu, vai neko. Tā man Džilis mācīja. Un par savu otro vīru arī saku tikai labu, neraugoties uz visādām patikšanām, nepatikšanām un kas pagadās dzīvē. Dzīve arī ir dzīve - tā nesastāv tikai no rožu dārziem."

"Presē bija rakstīts par piekaušanu, darīšanām ar Austrijas policiju... Es tikai domāju, kas tie par tādiem ģimenes draugiem, kas tādu informāciju vispār nes ārā. Tas, ko varu pateikt par to, - viss ir mierīgi, viss ir atrisināts, nav pamata tautai uztraukties ne par ko. Nācija var gulēt mierīgi, jo viss ir kārtībā," atklāj māksliniece.

Avots: kasjauns.lv

Komentāri [10]
#
mo 11.oktobris 2017 22:54 atbildēt
Latvijā slabo palikt? Un meitu tepat bērnudārzā laist? Nē, madāmai takš vajag europā dzīvot, tas nekas, ka tik glupa, ka valodas nezin. Diez, kā viņa tai vīra kompānijā varēja lietas kārtot, ārvalstu valodas nezinot? Viena tukša, sekla un nekam nederīga vecene. Izbrauca uz veča naudu pasaulē, nu tagad tjp laimīgā. Žēl to meitēnu, kas meita.
 
#
Ziedīte 11.oktobris 2017 16:19 atbildēt
nē, bez jokiem , šī ziņa ir interesanta, jo tas ka Elločka vālēja Maliginu -Rabinoviču ar straponu , tas ir aizraujoši !
 
#
kā vnm 11.oktobris 2017 15:29 atbildēt
negatīvs (komentārs) izkritis no aijas un ginta mauķelsonu ip.
sanāk, ka ja meitene uztin veci, tas nosodāmi, bet ja alfonss piesūcās tantei, tad nekas?
abos gadījumos taču klienti priecīgi maksā, tikko vēl ir kāda cerību druska.
 
#
Gints un Aija » kā vnm 11.oktobris 2017 16:17 atbildēt
ak tu kučka mūs apvainosi? te darbs prokuroram, tikai tam !!!
 
#
Anda Mauķelsone » kā vnm 11.oktobris 2017 16:19 atbildēt
Nerūc!Andiņa tevi mīl un TU TO zini!;)
 
#
Inta 11.oktobris 2017 15:22 atbildēt
Tad jau naudas ir pietiekoši, ja var dzīvot bezrūpīgi,.te Latvija sievietēm ar bērnu vajag vergot līdz bezgalībai ,lai varētu savilkt galus kopā
 
#
kā vienmēr 11.oktobris 2017 15:16 atbildēt
ar negatīviem komentāriem izceļas mauķelsonu pāra ip, un nevienu pat neinteresē, kurš šajā gadījumā bliezis pa pogām, aija vai gints.
 
#
Anda » kā vienmēr 11.oktobris 2017 16:17 atbildēt
Andiņa blieza pa pogām!:)
 
Skatīt visus 10 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers