Izklaide: VAKARA ZIŅAS. Šodien "UgunsGrēka" superfināls! Aktieri skumst un neslēpj asaras 7 komentāri
 
Izklaide

VAKARA ZIŅAS. Šodien "UgunsGrēka" superfināls! Aktieri skumst un neslēpj asaras

 
Ingrīda Punka

19. maijs ir īpaša diena tiem TV3 skatītājiem, kuri bija kaislīgi seriāla «UgunsGrēks» fani. Daudzi joprojām netic, ka seriāls ir noslēdzies un vairs netiks uzņemts. Filmējot noslēguma sēriju, seriāla veidotājus un aktierus vieno ne tikai padarīta darba sajūta, bet arī skumjas un asaras.

"Visas ieceres, ko bijām plānojuši izdarīt pēdējā sērijā, ir īstenotas, tāpat arī būtiskas izmaiņas scenārijā nav veiktas. Runājot par nākotni, ir labs teiciens, latviešiem zārks nestāvēs tukšs un vietā nāks cits seriāls,» atklāj seriāla režisore Gorodecka.

Ingrīda Punka

"Viss reiz sākās ar ģeniālu domu, ka TV skatītājiem ir vajadzīgs pašmāju ikdienas seriāls. «UgunsGrēks» ir unikāls, jo scenārijs tapa uz vietas filmēšanas paviljonā un tikai mēnesi uz priekšu. Ieskaitot noslēguma sēriju, «UgunsGrēkam» ir 1207 sērijas. Vienas sērijas uzrakstītais teksts sastāda 25 A4 formāta lappuses. Seriālā pavisam spēlējuši 200 aktieri. Pamanāmākas un atmiņā paliekošākas lomas atveidojuši 100-120 aktieri. 80 cilvēku nav tikai masu skatos filmējušies, viņi ir bijuši viesnīcas klienti.

Es domāju, ka nav vairs ko ieciklēties uz «UgunsGrēku» un drīzumā tiks nojauktas arī filmēšanas paviljona dekorācijas, un jau šajā rudenī skatītāju vērtējumam nodosim jaunu seriālu,» atklāj producente Baiba Saleniece.

Plašāk lasiet Vakara Ziņās. www.vz.lv

Komentāri [7]
#
Žanna 26.oktobris 2017 21:35 atbildēt
Pašreizējais seriāls vēl talantīgāks, smejos pa vakariem es, un smejas daudzi man tuvi un mīļi cilvēki. Īpaši šodien- koloritais Klientes tēls aizkustināja līdz asarām - lai Režisorei ilgs, drosmīgs un radošās fantāzijas piepildīts turpmākais skaistais mākslinieciskās Jaunrades ceļš. !!!
 
#
Dace 19.maijs 2017 14:21 atbildēt
Kapec jus partraucat filmet ugunsgreku ta jau ir gruti noticet asaras birst
 
#
Aina 19.maijs 2017 13:10 atbildēt
Murgs ne murgs....nav jau seriāls analītiski nopietni jāņem! Tad jāskatās tikai Hamlets vai Idiots! Taču tikai vakara izklaide pēc spraiga darba, ne ar ko labāks vai sliktāks par ārzemju šoviem un seriāliem! Tikai liels labums - patīkami paskatīties uz vecajiem latviešu aktieriem, zināms atbalsts viņiem arī, dzirdēt runu "pa tiešo", ne tizlos virsūrunātājus ārzemju gabaliem...
 
#
Spieda, spieda un izspieda 19.maijs 2017 9:48 atbildēt
Apklājam ar avīzi
 
#
savādnieks 19.maijs 2017 9:22 atbildēt
Nekas,nekas,būs jauns nacionālais ziepju gabals,ar turpinājumu...kā Mildiņa šiverēja Ķirša vadītajā RD virtuvē.Labas saimnieces šodien ir retums.
 
Skatīt visus 7 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers