Izklaide: No Latvijas Televīzijas "padzītais" Timrots sāks strādāt LNT 9 komentāri
 
Izklaide

No Latvijas Televīzijas "padzītais" Timrots sāks strādāt LNT

 
F64

No 17. maija kanālā LNT būs vērojams raidījums "Zebra", kas savulaik tika "svītrots"no LTV1 raidījumu klāsta. "Zebru" kā ierasts vadīs ilggadējas tā veidotājs Pauls Timrots.

No 1994. gada, 20 gadu garumā šo raidījumu varēja vērot Latvijas Televīzijā, taču, sākot no 17.maija, katru trešdienas vakaru 21.10 raidījums ‘’Zebra’’ ar tās vadītāju Paulu Timrotu tiks translēts televīzijas kanālā LNT.

Timrots skaties.lv atzina, ka ir priecīgs, ka viņa veidotais raidījums tiks translēts LNT. Viņš pauda, ka televīzija ir izteikusi konkurētus sadarbības noteikumus, tie palīdzēs sekmīgi veidot tālāko sadarbību un jaunus stāstus.

Arī MTG Latvia vadītāja Baiba Zūzena ir paudusi pozitīvas atsauksmes. Viņa novērtē raidījuma kvalitāti un aktualitāti, kura ir svarīga televīzijas kanālam.

Arī turpmāk raidījums koncentrēsies uz satiksmes drošību un ātrumu. Skatītājiem tiks izklāstītas jaunākās aktualitātes un tendences drošības jautājumos, kā arī tiks stāstīts par jaunākajiem Eiropas drošības uzlabojumiem, likumu maiņām, kas skars transportlīdzekļu vadītājus un gājējus.

Iepriekš šo raidījumu varēja vērot LTV1, taču kopš 11. janvāra konstatētajiem pārkāpumiem Latvijas Televīzija izvēlējās pārtraukt raidījuma translēšanu. Kā iepriekš medijos tika ziņots, Latvijas Televīzijas konstatēja, ka raidījumā ‘’Zebra’’ ir izvietota Rīgas domes apmaksāta reklāma.

Komentāri [9]
#
... 17.maijs 2017 15:23 atbildēt
Būtu nu tiešām gājis STRĀDĀT...
 
#
Anta 16.maijs 2017 21:42 atbildēt
Ak, cilvēki, protam tikai izrieties par tiem, kas reāli dara ko interesantu. Nu kuram TIMRODS ir tā sariebis??? Kāpēc neļauj cilvēkam strādāt, katram savs darbs darāms. Ak, nepatīk, ka parāda ēnas puses,- kādam taču arī tas jādara...citādi sliktas lietas nemanot pārtop par labām,bet labas lietas noēd burtiski bez sāls...Ak, cilvēki, cilvēki....
 
#
Esso 16.maijs 2017 20:07 atbildēt
timROTS slikti izskatās,viņš netaisās mirt??
 
#
Cirvis » Esso 17.maijs 2017 21:28 atbildēt
Arī tu kopš dzimšanas taisies mirt, kā jau mēs visi :P
 
#
ha 16.maijs 2017 18:36 atbildēt
timrota tapat ka visu cilveku vertiba tikai pieaug ar gadiem vai ir daudz tadu kuriem patik jauna vaditaja kopa ar skrastinu
 
#
ha ha » ha 16.maijs 2017 18:52 atbildēt
Vērtība, protams, ir neapšaubāma, Taču šis vīrs uzvedas kā pusmūža sirmot sācis pusaudzis. Traki smagi uz to skatīties.
 
#
ddddd 16.maijs 2017 17:51 atbildēt
Timrots vairs neizskatās gluži tāds, kādam jāizskatās cilvēkam TV ekrānos. Vecums nenāk viens. Varbūt pamēģināt kādu bibliotekāra vai grāmatveža darbu puskrēslā?
 
#
puf » ddddd 17.maijs 2017 0:44 atbildēt
Ši cilvja veidotos raidījumus neskatos jau vismaz 10 gadus. Nekā interesanta. Viena pusmūža krīzes nomākta cilvēciņa diezgan pastulbas domas.
 
#
Kurš nu būtu purkšķējis » puf 17.maijs 2017 21:32 atbildēt
Kā tu vari zināt ka nav interesants raidījums ja jau 1o gadus neskaties? Trolejbusā dzirdēji?
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers