Izklaide: NOSKATIES: Liene Skulme atklāti par šķiršanos no Buļa 46 komentāri
 
Izklaide

NOSKATIES: Liene Skulme atklāti par šķiršanos no Buļa

 
F64

Šovakar kanāla 360TV raidījumā "Sieviete.Personīgi" tiks apspriesta izaicinoša tēma- krāpšana. Par savu attiecību sāpīgo pieredzi stāstīs arī sabiedrības dāma Liene Skulme. Kā zināms, tad pirms vairākām nedēļām Latvijas presē skaļi tika apspriesta aktiera Andra Buļa un sabiedrības dāmas Lienes Skulmes šķiršanās.

Komentāri [46]
#
Tiem 17.marts 2017 13:20 atbildēt
kas te prasti izrunājas un saukājas vajadzētu padomāt par to,pēc kādiem primitīviem ,prastiem mežoņiem paši te izskatās.par kādu gan ētiku vai izpratni par tikumības dziļāko būtību tādi varētu būt spriest spējīgi.Viņu prastums un tumsonība nav apslēpjami,gluži kā īlens maisā.
 
#
Mežainis » Tiem 17.marts 2017 13:43 atbildēt
Cik burvīgs dvēseles izvirdums! Smalkums, garīgums un gudrība smaržo kā vīraks no katra vārda!
 
#
janis 17.marts 2017 11:29 atbildēt
Pareizi,nav ko ar tādu mīzali dzīvot!!!
 
#
ai,ai 17.marts 2017 9:16 atbildēt
vienkarsi glupa sieviete,,,ja sievu krapj ,tad tevi ari kraps,,
 
#
Saule 17.marts 2017 9:06 atbildēt
Nu riktīgi blonda tā Skulme, kas viņa par dāmu, prasta bābiete bez pašcieņas un izskatās, ka ar veselo saprātu arī nedraudzējas, tādas piegulētājas sauc vienā sulīgā vārdā...interesanti, kas viņas bērnus audzina?
 
#
Nodevība 17.marts 2017 8:46 atbildēt
Sievietes vienmēr ir emocionālākas par vīriešiem,romantiķes.Tas no vīrieša puses nebija vienas nakts sakars,kad iekāre pārvarēja gribasspēku.Viņš muļļāja divas sievietes veselus trīs gadus,ikvienai no viņām dodams cerību.Nodevēja daba,tas būs ne tikai šāda veida attiecībās,tāds cilvēks var būt nodevīgs arī darba attiecībās ,jebkādās.
 
Skatīt visus 46 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers