Skandalozi: VAKARA ZIŅAS: Elīna Maligina vēršas policijā; pazudušas 60 000 eiro vērtas dārglietas 147 komentāri
 
Skandalozi

VAKARA ZIŅAS: Elīna Maligina vēršas policijā; pazudušas 60 000 eiro vērtas dārglietas

 
Aculiecinieka foto

Pagājuši tikai divi mēneši pēc daudzu cienītā uzņēmēja un mecenāta Valērija Maligina (52) pāragrās nāves, kad jau sākusies netīra cīkstēšanās par aizgājēja atstāto mantojumu.

Turklāt, ne jau par vismaz 200 miljonu eiro vērto Valērija lolojumu - farmaceitisko kompāniju «Olainfarm», bet viņa rotaslietām un privātām mantām.

Sērojošā atraitne Elīna Maligina (31) pirmdien vērsusies ar iesniegumu Jūrmalas policijā, ziņojot par dārglietu pazušanu no abu kopdzīves vietas, kurai pēc vīra nāves piekļuve bija tikai Valērija vecākajai meitai Irinai Maliginai (31).

Atraitne vairs neklusē, bet iestājas par taisnību

No Valērija un Elīnas mājvietas pazudušas ekskluzīvas rotaslietas, kuru vērtība ir vismaz 60 000 eiro. Tāpat bez pēdām nozudusi Valērija iecienītā «Gucci» mugursoma, kurā bijušas kredītkartes, maks un nauda - pēc »Vakara Ziņu« rīcībā esošās informācijas, tie varētu būt aptuveni 20 000 eiro.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv

Komentāri [147]
#
Sulīgā Anda 23.februāris 2018 15:17 atbildēt
Nebūtu Elīnas lielā mīlestība,Maligins būtu vēl dzīvs!
 
#
nu 23.februāris 2018 15:03 atbildēt
ja tā Elīna turpinās plosīties,apvainojot vīra meitu par zagli,tad nedabūs vispār neko.Vai tad nepietika,ka mirušo pa puspasauli izblamēja par varmāku?Ja dāvanas noformētas pie notāra,tad jau nav ko uztraukties.Bet,ja nav,tad būs jāpierāda,ka apzagta.Muļķe,vairāk nekas.
 
#
N 23.februāris 2018 14:50 atbildēt
To vēl vajag pārvērtēt, kurš alkatīgs, kurš nē. Jeb kurš vairāk, kurš mazāk. Izmest no mājas un nozagt rotas. Tas ir zemiski. Rotas - tā ir katras sievietes personiska lieta. Tikai pēc tam seko vērtība. Ja abas dāmas tieši komentētu situāciju, būtu vieglāk izdarīt secinājumus.
 
#
anna 23.februāris 2018 14:39 atbildēt
Par ko te cepās??... ne Ēlīna pelnīja, ne tā viņas nauda, ne arī viņas dārglietas... un vai tas nav tas pats Maligins, no kura viņa aizbēga uz Austriju, jo to briesmoni nevarēja izturēt... bet tagad "mīļotais sirdsāķītis", ka dzīvot bez viņa (naudas) vairs nevar...
 
#
rr 23.februāris 2018 14:30 atbildēt
Ir diezgan savādi, ka cilvēks skaidri zina, kas bija nelaiķa somā. Varbūt arī kabatās. Tātad atraitne ir no tādām, kas šiverē pa vīra mantām. Piekliegt tagad pasauli par kaut kāda zīmola somu, kredītkartēm, kuras tagad nevar izmantot un it kā bijušu naudu... Nu, piedodiet! Lai iet un pastrādā, pirms klēpī iekrīt mantojuma daļa. Nekur jau tā nepaliks.
 
Skatīt visus 147 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers