Skandalozi: Krievu publicists: Latvijas valsts ir kļūda, kuru Krievijas tanki labos dažās minūtēs 128 komentāri
 
Skandalozi

Krievu publicists: Latvijas valsts ir kļūda, kuru Krievijas tanki labos dažās minūtēs

 
F64

Pazīstamais Krievijas publicists Andrejs Fefelovs veltījis asu kritiku Latvijas valsts pastāvēšanai, ziņo laikraksts ''Segodnja''.

Televīzijas kanāla ''Deņj'' vadītājs nicīgi izteicies par Baltijas valstīm. ''Ko lai maz saka? Tur katrs cilvēks sliecas sevi uzskatīt par visuma centru, pag galveno posmu evolūcijā. Katru reizi to var manīt, kad uzstājas Daļa Grībauskaite un viņai veidīgie,'' spriež Fefelovs.

''Tomēr ja apskatīsimies kartē, tad būs acīmredzams, ka Baltija ir nekas vairāk kā ģeopolitisks grēks. Jo taču caur tām Krievijas tanku kolonna izietu nevis pa dienām, bet pa stundām, ja ne minūtēm. Tad no kurienes rodas šī bezgalīgā bravūra un nebeidzamie izlēcieni?''

''Baltijas valstu vadītāji gluži vienkārši baidās, ka viņu varas periods vienā brīdī un visiem laikiem beigsies,'' uzskata publicists, kurš norāda, ka nekādas ''trakās šprotes'' vai ''trakās grībauskaites'' nespēs mainīt ''kolosālo balansu'', kādu veido Baltijas valstu atrašanās Krievijas sastāvā.

''Viņi apzināti tik skaļi brēc par krieviem, jo vēlas, lai visi aizmirst, ka Krievija no zviedriem nopirka Baltiju,'' domā Fefelovs. ''Man šķiet, ka baltiešiem ir vainas apziņa.''

Vainas apziņu publicists skaidro ar to, ka Krieviju pieņēmušas piemēram Kaukāza zemes, kuras tika iekarotas, bet ''nopirktās'' Latvija, Lietuva un Igaunija rīkojušās ''nekrietni'' un pametušas lielvalsti.

Komentāri [128]
#
Adolfs 22.februāris 2018 8:01 atbildēt
Nevis fefelovs ,bet fufelovs!!!iedomaajusies ka ir pasaules nabas smirdigie slaavu siņkas,uz gaazes un naftas reeķina tik dzīvo,tauta nabagi cieś!
 
#
es ljoti ceru,ka jusu vadonis plutkjins lidz veleshanam nosprags 21.februāris 2018 22:24 atbildēt
un tad bus liela raudashana,jo nesen man viena latgaliete teica,ka vinja ljoti milot putinu.Redziet miljie tautieshi,ka nozombeta latvieshu,latgalieshu tauta,ka vinji ilgojas satikt latvieshu tautas slepkavas,kas izsuutija uz Sibiriju no 1945 lidz 1949.g. 400 tukstoshus nevainigu cilveku. Deokupaciju Latvijai.Nost ar komunistu valdibu. Visi ejam uz veleshanam un balsojam par KPV LV.Nopietni. Visa Latgale,Daugavpils jau nozombet. Vinji naivi tic,ka Puttins ir dzivs.Nu nav tas istai putins,tas ir vismaz jau 3 dubultnieks,kas iztirgojis krieviju zhidiem,bet auna pieres neko nesaprot,jo vinjiem vajag likumus ka Z/Korejaa un sirpi un amuru piere iededzinat.Pie reizes dirsa ieshus ari chipu.
 
#
';-) » es ljoti ceru,ka jusu vadonis plutkjins lidz veleshanam nosprags 21.februāris 2018 23:07 atbildēt
tipisks kremļa impēriskā sifilisa saasinājums
 
#
tadi Fefelovi ir vatnika kluuda,ka tevs tadu meslu neatstaja uz palaga,bet iespljava dirsa vatnicai 21.februāris 2018 22:18 atbildēt
komentars. Tagad skaidrs,ka ir ar bezmadzenju okupantu vateniem krievijaa? Latvijas valsts ir kljuda? Dabas kljuda ir shi nelaimiga nodzerusies nacija,kas visu laiku alkst zagt,karot un iegut sveshas zemes nestradajot,bet dzivojot taa-skabs gurkis,pudele kandzas un garmoskas.Pieticigas prasibas,vai ne okupantu atkritumi?
 
#
Jānis 21.februāris 2018 21:34 atbildēt
Idiota Fefelova sapņi!
Tiem krievu tankiem, ja brauks, nāksies drusku piebremzēt, jo priekš viņiem ir sagatavotas daudzas mazas jaukas raķetītes.
 
#
Krievu impērija ir kļūda ! 21.februāris 2018 21:21 atbildēt
Ātombumba uz Maskavu šo kļūdu izlabotu.
 
Skatīt visus 128 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers