Tēmas

Visinteresantākie TOP

12.decembris, 20:05 Lai gan pavisam drīz būs klāt gada gaidītākie svētki Ziemassvētki, laika apstākļi par to nemaz neliecina. Tāpēc mēģināsim svētku sajūtu uzburt ar Ziemassvētku filmām. Vairāk »
 
10.decembris, 14:17 Šokolāde ir viens no iecienītākajiem saldumiem ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā – tas ir unikāls konditorejas izstrādājums, kas radīts no kakao ar īpašu meistaru lietpratību. Šokolāde ir dabīgs saldums, kam piemīt vairākas unikālas īpašības, par kurām nereti nezinām vai tās līdz galam neizprotam. Latvijas zīmols “Laima”, kas apvieno visas valsts saldumu rūpniecības vēsturi, ir apkopojis interesantus faktus, kas būtu jāzina par šokolādi un tās īpašībām. Vairāk »
 
9.decembris, 15:19 Džeimsa Kamerona romantiskā drāma "Titāniks" pārspēja visus kases rekordus. Cilvēki to gribēja redzēt vēl un vēl. Kopš filmas pirmizrādes ir pagājuši 20 gadi, taču režisora aizrautīgā interese par katastrofu un tās atainojumu filmā nav mazinājusies. Vairāk »
 
9.decembris, 13:57 Tiklīdz uznāk vēlme atpūsties no darbiem un nodoties atpūtai, saprotat, ka izvēli padara grūtāku galamērķu un nodarbju plašais klāsts. Ekstremālais tūrisms, atpūtas tūrisms, ceļojumi pa sarežģītiem tūrisma maršrutiem - kādus galamērķus un nodarbes izvēlēties ceļojot kopā ar ģimeni? Ceļojumu organizatori atgādina, ka plānojot ģimenes ceļojumu, iespējams ne tikai daudz ko ieraudzīt, bet arī lieliski pavadīt laiku pat ietaupot naudu. Vairāk »
 
8.decembris, 19:52 Šobrīd vairākās pasaules vietās pilnbriedā ir ziemeļblāzmu sezona. Šis unikālais debesu šovs ir slavens ar to, cik grūti to ir ieraudzīt laikapstākļu un saules dēļ, bet, papētot informāciju, tas nebūt nav neiespējami. Lūk, 10 vietas visā pasaulē, kur ziemeļblāzmas vērošana var izvērsties par īstu piedzīvojumu. Vairāk »
 
29.novembris, 13:17 Tumšā šokolāde ir no kakao radīts saldums, ko cilvēki visā pasaulē iecienījuši un novērtējuši kopš seniem laikiem. Varētu pieņemt, ka šokolāde popularitāti iemantojusi ne tikai tās neatkārtojamās garšas dēļ, bet arī sajūtu dēļ, ko tā rada. Tumšā šokolāde ne tikai lutina mūsu garšas kārpiņas, bet arī pozitīvi ietekmē mūsu veselību, ko apliecina vairāki pasaulē veiktie zinātniskie pētījumi. Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” sadarbībā ar Latvijas Diētas ārstu asociāciju iepazīstina ar pieciem faktiem par tumšās šokolādes pozitīvo ietekmi uz veselību. Vairāk »
 
28.novembris, 15:02 Svētdien, 3. decembrī, būs pirmā Advente. Pagatavo savu Adventes vainagu. Vairāk »
 
27.novembris, 14:09 Pēdējā laikā dzīvokļu cenas Latvijā ir palielinājušās un līdz ar to daudziem cilvēkiem grūtības sagādā mājokļa iegāde. Taču citās pasaules valstīs problēmas ir vēl lielākas. Ieskaties, kurās valstīs ir visdārgākie nekustamie īpašumi? Vairāk »
 
23.novembris, 15:30 Ādas struktūras stiprināšana un aizsardzība pret laikapstākļu negatīvo ietekmi ir īpaši svarīga gada aukstajā laikā. "Amway" skaistuma eksperts Andžejs Savickis iesaka vienkāršus padomus, kā katrs pats var parūpēties par savu sejas ādu ziemā. Vairāk »
 
15.novembris, 12:35 Lai veicinātu enerģijas pieplūdumu, ātrāku vielmaiņu, gremošanu, kā arī padarītu ādu veselīgāku, ārsti iesaka dienā izdzert vismaz 2l ūdens. Gadās, ka cilvēks, izdzerot ieteicamo ūdens daudzumu, efektu tomēr nejūt, un šeit pie vainas var būt produkti, kas “izdzen” ūdeni. Kas ir šie produkti? Vairāk »
 
14.novembris, 16:46 Novembris tiek dēvēts par patriotu mēnesi. Gan Latvijā, gan arī citviet Eiropā piemin Pirmajā pasaules karā kritušos, atdod godu karavīriem, kas aizstāv savas valsts intereses. Vairāk »
 
14.novembris, 15:16 Tie, kuri piedzīvojuši nepatīkamo situāciju ar telefona pazušanu vai zādzību, noteikti ieguvuši vērtīgu atziņu par to, cik svarīga ir personīgo datu aizsardzība. Informācijas nokļūšana nepareizajās rokās var radīt ne vien iekšēju trauksmi, bet arī finansiālus zaudējumus, tāpēc Samsung Electronics Baltics produktu eksperts Dāvis Kurēns sniedz piecus padomus, ko katrs var veikt priekšlaikus savu datu aizsardzībai. Vairāk »
 
9.novembris, 19:50 Saaukstēšanās ir klasiska gada visaukstāko mēnešu problēma. Tā ik pa brīdim valda ikvienās mājās, birojā, skolā un sporta klubā. Tikai retais spēj visu gadu izvairīties no saaukstēšanās un pierādīt, ka spēcīga imūnsistēma, ikdienas režīma ievērošana un dažādu palīglīdzekļu līdzdalība spēj nodrošināt izvairīšanos no nepatīkamās saaukstēšanās. Apotheka sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa iesaka 5 "neredzamos palīgus", kuriem vienmēr vajadzētu atrasties blakus ikdienas cīņai pret saaukstēšanos. Vairāk »
 
9.novembris, 13:51 Svētku uguņošana un parāde Daugavmalā ir skaistas tradīcijas, ko Latvijas dzimšanas dienā pazīstam un piedzīvojam ik gadu. Vairāk »
 
8.novembris, 17:23 Par to, ka ķirbji ir neticami veselīgi, zina visi. Vēl tas ļoti priecē acis – spilgti oranžie skaistuļi rotā gan mazdārziņus, gan tirgus letes, gan pusdienu galdu. Bet par to, kā labāk to pagatavot, lai ne tikai iepriecinātu, bet arī pārsteigtu tuviniekus, pastāsta Rīgas restorānu – LIVE RIGA partneru – šefpavāri, ziņo riga.lv. Vairāk »
 
8.novembris, 10:39 Līdz ar rudens iestāšanos Latvijā teju katram rodas vēlēšanās pārskatīt vēl neizmantoto atvaļinājuma dienu apjomu, lai dotos uz saulainajām ārvalstīm laiski pagulēt pludmalē vai arī kādā ekstrēmākā un enerģiskākā atpūtā uz sniegotiem kalniem. Vairāk »
 
7.novembris, 13:11 Viedtālrunis var būt tik funkcionāls, lai aizstātu pat personīgo asistentu, kļūstot par uzņēmēja "labo roku" un neatņemamu ikdienas darbu līdzgaitnieku. Kādi ir tehniskie parametri un citas nianses, ko būtiski ņemt vērā, izvēloties tālruni, kas būs noderīgs arī darbam? Vairāk »
 
2.novembris, 15:05 Ir ceļi, kas autobraucējiem sagādā kārtīgu adrenalīna devu asinīs, ir ceļi, kas raisa neaizmirstamas sajūtas, un vēl ir tādi, kas sola ne vien aizraujošu braucienu, bet arī lielisku galamērķi. Apkopoti četri lieliski maršruti braukšanas entuziastiem tepat Latvijā un Eiropā. Vairāk »
 
31.oktobris, 13:05 Skriešana – viens no izplatītākajiem sporta veidiem, kas pieejams katram no mums pilnīgi bez maksas. Ar katru gadu palielinās skrējēju skaits, to apstiprina pieaugošais dalībnieku skaits ikgadējos maratonos. Regulāra skriešana patiešām nostiprina veselību, tomēr, kā stāsta pieredzējušais treneris un zīmola 4F sūtnis Kristaps Ence, daudzi nodarbojas nevis ar organisma stiprināšanu, bet ar kaitniecību. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers