Tēmas

Visinteresantākie TOP

Šodien, 15:00 Rīgā netrūkst vietu, kur nobaudīt dažādu valstu ēdienus un gardumus. Tomēr tiem, kuri vēlas nobaudīt mūsdienu Latvijas virtuves garšas, "Live Riga" sagatavojis sarakstu ar restorāniem, kur pasniedz šāda veida ēdienu. Vairāk »
 
Vakar, 20:51 Šķietami nu jau visos restorānos un kafejnīcās ēdienkartēs ir parādījušies dažādu veidu burgeru. Laikā, kad pilsētā ir liela konkurence vietām, kas tirgo burgerus, nav viegli izvēlēties labākās, tāpēc mēs to izdarījām jūsu vietā. Vairāk »
 
18.augusts, 17:22 Baskāju takas sniedz iespēju visai ģimenei gūt jaunas sajūtas, pārvietojoties pa visdažādākajiem segumiem, turklāt, kā norāda taku izveidotāji, šāda pastaiga basām kājām dod pozitīvu efektu veselības stiprināšanai. Vairāk »
 
17.augusts, 13:42 Atvaļinājums ir paredzēts tam, lai atpūstos un smeltos enerģiju, tomēr stress, kas saistīts ar somu sakravāšanu vairākas dienas ilgai atpūtai saulē, var būt par cēloni dažām kļūmēm. Uzņēmums Booking.com (pasaulē vadošā platforma visplašākā naktsmītņu klāsta rezervēšanai) aptaujāja vairāk nekā 18 000 cilvēku 25 pasaules valstīs, lai atklātu dažas no biežāk pieļautajām kļūdām, kas var padarīt pirmo atvaļinājuma dienu ne visai patīkamu. Vairāk »
 
16.augusts, 5:15 Nākamo piecu gadu laikā pasaulē attīstīsies vairākas jaunas inovatīvas ārstēšanas metodes, kas ievērojami uzlabos pacientu dzīves ilgumu un kvalitāti. Izstrādes stadijā ir antivielas cīņai ar antimikrobo rezistenci, zāles vēža un Alcheimera slimības ārstēšanai, gēnu terapija cīņai ar hemofiliju, kā arī jauna šūnu terapija 1.tipa cukura diabēta ārstēšanai. Vairāk »
 
15.augusts, 11:35 Lielākā daļa vecāku viedtālruņus saviem bērniem – skolēniem – izvēlas iegādāties augustā, kad norit aktīva gatavošanās jaunajam mācību gadam, – novērojis mobilo sakaru operators Latvijas Mobilais Telefons (LMT). Izvērtējot ierīces cenas un funkcionalitātes attiecību, visbiežāk bērnu vecāki priekšroku dod budžeta un vidējas klases viedtālruņiem ar ilgu akumulatora darbības laiku, lielu ekrānu un kvalitatīvu fotokameru. Vairāk »
 
15.augusts, 10:30 Saldējumu, plastelīnu, suliņu, burbuļu pūšamo. Tad vēl ieejas biļetes, maksa par autostāvvietu, turza ar popkarnu. Nereti atpūta kopā ar mazo sirdsāķīti izvēršas par īstu "maka purinātāju", kas paģēr, ka pasākumu apmeklēšana ar bērniem ir dārgs un tādēļ salīdzinoši rets prieks. Vairāk »
 
14.augusts, 12:25 Vasara ir laiks, kad katra minūte, kas pavadīta mīļotajā birojā, šķiet kā stunda, bet katra virsstunda- kā vesela mūžība. Ja tavs priekšnieks ir pretimnākošs, bet tavs prāts- radošs, izmanto iespēju ar visu datoru pārcelties uz telpām, kas būs kaut kas vidējs starp biroju un mājas dīvānu. Vairāk »
 
13.augusts, 16:50 Nav noslēpums, ka arvien vairāk cilvēku gan pasaulē, gan Latvijā dažādu iemeslu dēļ kļūst par veģetāriešiem vai pat par vegāniem. Esam apkopojuši Top 5 kafejnīcas Rīgā, kur garšīgi paēst veģetāru ēdienu. Vairāk »
 
11.augusts, 12:06 Ceļošana vienmēr saistās ar neaizmirstami skaistām sajūtām, labi pavadītu laiku un burvīgu noskaņojumu. Lai šīs emocijas izdotos izdzīvot pilnvērtīgi, tūroperators “Novatours” iesaka, ko ņemt vērā, dodoties baudīt atpūtu ārpus valsts. Vairāk »
 
10.augusts, 20:55 18., 19. un 20. augustā Rīgā noritēs tradicionālie pilsētas svētki. Svētkos gaidāma vērienīga programma, kurā iekļauti vairāk nekā 50 pasākumi, sākot ar burātāju festivālu un ugunīgām dejām, beidzot ar fizkultūras treniņiem parkos un zvaigžņu vērošanu naksnīgajās debesīs. Portāls Riga.lv ir apkopojis 10 spilgtākos gaidāmo svētku pasākumus. Vairāk »
 
10.augusts, 12:00 Šajā nedēļā uz dažām dienās Latvijā ienācis karsts laiks, tādēļ, kas var būt labāks par skaisti pavadītu laiku pie jūras. Īpašu šo laiku var pavadīt pusdienošana vai vakariņošana jūras krastā, vērojot šalkojošos ūdeņus. Vairāk »
 
9.augusts, 15:55 Pagaidām vēl dzeram atspirdzinošus dzērienus, tomēr aizvien vairāk un vairāk tiks dota priekšroka kam siltākam. Vairāk »
 
8.augusts, 15:22 Rīga noteikti nav uzskatāma par naktsdzīves meku, tomēr visiem no mums šeit izdevies aizvadīt kādu neaizmirstamu nakti natsklubos. Vairāk »
 
8.augusts, 12:28 Lai arī vasara tuvojas izskaņai, daudziem no mums joprojām plānoti atvaļinājumi. Un vai nebūtu feini tos pavadīt kādā aizraujošā vietā? Vairāk »
 
7.augusts, 14:55 Diendusa ir lieliska lieta. Tas var tevi uzmundrināt, kā arī pat atbaidīt saaukstēšanos un uzlabot sirdsdarbību. Vairāk »
 
7.augusts, 12:31 Kuram gan nepatīk žilbinoši balts smaids?! Pētījumi liecina, ka 71% cilvēku citus vērtē pēc zobiem. Vairāk »
 
3.augusts, 16:33 Novērtē Latvijas dabas bagātības! Piedāvājam aplūkot skaistās Latvijas pludmales un jūras krastus, kur iespējams baudīt dabas skaistumu. Vairāk »
 
2.augusts, 21:00 Reizēm nākas uzklausīt tuvinieku, draugu vai kolēģu sūdzības saistībā ar “normāla darba” trūkumu. Tomēr, atliek tikai parunāt ar vadītājiem – un jūs dzirdēsiet pavisam citu sūdzību: “nav normālu darbinieku”. Vai nu mūsu valsts dzīvo “šķērēs” un cilvēki nekad viens ar otru nesatiekas, vai nu viņi neprot sarunāties un vienoties savā starpā. Vairāk »
 
2.augusts, 16:30 Atpūta pie ūdeņiem vasaras laikā aicina daudzus, taču ne vienmēr tai jābūt smilšainajai jūras pludmalei. Ievilkt elpu dabā iespējams arī garās pastaigās gar upēm un ezeriem. Piedāvājam dažus piemērus, kur Latvijā iespējams atpūsties pie skaistiem ezeriem gan aplūkojot dabas ainavu, gan dodoties laivas izbaucienos. Vairāk »
 
 

Skaistuma pasaule

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers