Tēmas

Visinteresantākie TOP

Šodien, 16:30 Atkritumu šķirošana ir viens no videi draudzīga dzīvesveida pamatprincipiem. Diemžēl par spīti tam, ka piesārņotais gaiss, piegružotās grāvmalas, piesārņotie meži un dabas resursu apjoma samazināšanās satrauc vairumu iedzīvotāju, atkritumus savās mājās šķiro vien labi ja katrs otrais. Vairāk »
 
Vakar, 22:15 Neatkarīgi no tā, vai riteņojat cauri laukiem gar rāmu upi vai laižaties lejup pa kalniem, nav daudz tādu aktivitāšu, kas būtu aizraujošākas par brīvdienām uz velosipēda. Vairāk »
 
Vakar, 16:06 Pēc garās un nogurdinošās ziemas cilvēki steidz baudīt aprīļa siltos laikapstākļus. Līdz ar pozitīvām emocijām spilgtā saule spēj sagādāt arī grūtības autovadītājiem. Apdrošinātāji brīdina par aizvadītajās nedēļās pieaugošo autoavāriju skaitu, kuru iemesls ir apgrūtināta redzamība spilgtās saules dēļ. Kā apgalvo speciālisti, saule autovadītājiem ir ievērojami bīstamāka par nelabvēlīgiem laikapstākļiem vai pretim braucošu transportlīdzekļu žilbinošām gaismām. Vairāk »
 
20.aprīlis, 18:15 Neskaitot tradicionālos interjera elementus, arī telpaugi var lieliski atsvaidzināt mājokļa iekārtojumu. Vairāk »
 
19.aprīlis, 17:37 Ķermenim patīk kustība, jo tā ir dzīvība. Pavasaris ir gadalaiks, kad fiziskās aktivitātes nav jāplāno - tās pašas iesaista un atnāk. Garas pataigas ar draugiem vai mājas mīluli, dažādi dārza darbi vai atteikšanās no sabiedriskā transporta vai auto un došanās uz darbu ar kājām vai velosipēdu - tas viss palīdz uzlabot omu un pašsajūtu! "Euroaptiekas" farmceite Ieva Zvagule atgādina, ka ne jau našķi vai iepirkšanās uzlabos Jūsu garastāvokli, bet gan pavisam vienkāršas un visiem pieejamas nodarbes. Vairāk »
 
15.aprīlis, 20:50 Daļai Latvijas iedzīvotāju atkritumu šķirošana jau kļuvusi par ierastu ikdienas darbību, savukārt tikko šķirot sākušajiem parasti rodas dažādi jautājumi. Tad lieti noderēs padomi, ko tieši un kā drīkst mest šķirojamos konteineros, lai izvairītos no populārākajām kļūdām. Vairāk »
 
14.aprīlis, 23:29 Kopta cilvēka āriene ir viena no veselīga ķermeņa pazīmēm. Lai to panāktu, nepieciešams rūpīgi sekot līdzi higiēnai un izvēlēties atbilstošus līdzekļus. Kā izvairīties no kļūdainas ķermeņa kopšanas un kā izvēlēties sev piemērotākās skaistumkopšanas metodes? Sertificētā farmaceite Alīna Fleišmane iesaka 6 vienkāršus risinājumus, kā nepieļaut kļūdas ikdienas skaistumkopšanas rituālos. Vairāk »
 
14.aprīlis, 20:18 Tāpat kā pavasarīgais laiks, arī jaunās sezonas kolekcijas jau ir klāt, kur dažādi audumi, krāsas un aksesuāri tiek miksēti mūsdienu un arī nedaudz retro interpretācijās. Lai neapjuktu no plašā piedāvājuma veikalu plauktos un vienmēr būtu modē, stiliste Kristīne Čakare piedāvā iepazīties ar septiņām galvenajām šī pavasara modes tendencēm. Vairāk »
 
12.aprīlis, 18:28 12.aprīlis pasaules vēsturē nesaraujami saistīts ar kosmosa iekarošanu. Tieši pirms 57 gadiem šajā dienā krievu kosmonauts Jurijs Gagarins pirmo reizi cilvēces vēsturē aplidoja apkārt zemeslodei. Liene Vēciņa piedāvā desmit idejas atraktīvām izklaidēm gaisā, kas tuvinās kosmonauta cienīgām izjūtām un ļaus mākoņus aizskart teju ar roku. Vairāk »
 
11.aprīlis, 13:02 Par godu rekonstruētā Rīgas Tūrisma informācijas centra (TIC) atklāšanai grupas "Carnival Youth" puiši ir apkopojuši savas iecienītākās Rīgas vietas, piedāvājot vietējiem iedzīvotājiem un tūristiem trīs unikālus galvaspilsētas iepazīšanas maršrutus. Labi pārzinot aktuālākās vietas Rīgā, kas ir saistītas ne tikai ar mūziku, bet arī kultūru, gastronomiju un modi, "Carnival Youth" dalībnieki Edgars Kaupers, Emīls Kaupers un Roberts Vanags tās iesaka iepazīt arī citiem. Katrs grupas dalībnieks ir izvēlējies sev tuvākās vietas galvaspilsētā, kuras labprāt parādītu gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem. Grupas biedrs Edgars savā maršrutā ir iekļāvis vietas, kas īpaši uzrunās gardēžus un pilsētas dzīves baudītājus. Edgara ieteikto vietu vidū ir kafejnīca StockPot ar, viņaprāt, veselīgākajiem un asākajiem ēdieniem Rīgā un vietējā alus darītava Labietis, kuru ieskauj arī citas pilsētas dzīves ritmam piederīgas iestādes – kafejnīca Piens, Fon Stricka Villa, klubs One one. Kā vienu no sava maršruta galamērķiem Edgars iesaka Ziemeļblāzmas skatu torni, kas daļai rīdzinieku ir vēl neatklāts. Maršruta noslēgums ir Kalnciema kvartāls, kur nedēļas nogalēs vietējo ražotāju modes un ēdiena tirdziņos ikviens interesents var iegādāties Latvijā audzētus un radītus produktus. Emīls savu iecienītāko vietu maršrutā iekļauj Latvijas Nacionālo mākslas muzeju, kurā, pēc Emīla domām, ir ne vien ļoti labas pamata ekspozīcijas, bet arī mūsdienīgas izstādes. Kā vienu no dzīvīgākajiem Rīgas mākslas un kultūras pasākumu centriem grupas biedrs min Kaņepes kultūras centru, kurš piedāvā plašu pasākumu klāstu, sākot ar dīdžeju priekšnesumiem, izstādēm un eksperimentāliem mākslas un kultūras pasākumiem, un beidzot ar kino. Emīla iecienītāko vietu sarakstā ir arī tādas vietas kā ādas izstrādājumu veikals Peša Customs un Splendid Palace, kuru Emīls dēvē par skaistāko Latvijas kinoteātri. Savukārt Roberts, savu iecienītāko vietu sarakstā ierindo Miera ielas kafijas grauzdētavu Rocket Bean Roastery, kurā aicina baudīt ne tikai kafiju, bet arī branču. Roberts iesaka apmeklēt arī plašā dzērienu klāsta alus darītavu Alķīmiķis. Maršrutā ir iekļauta arī izstāžu zāle Arsenāls, kas ir mājvieta daudzām izcilām izstādēm un atrodas tuvumā Vecrīgas mazajām, pastaigām piemērotajām ieliņām. Savukārt par mūsdienīgāko un spēcīgāko Latvijas teātri Roberts atzīst Jauno Rīgas teātri, iesakot to apmeklēt ikvienam teātra kultūras cienītājam. Vairāk »
 
8.aprīlis, 21:49 Pieaugot savienoto ierīču popularitātei, palielinās arī ar to lietošanu saistītie drošības riski, jo vairāk “gudro lietu” ir saslēgts vienā tīklā, jo plašākas iespējas iegūt informāciju par privātpersonām vai uzņēmumiem paveras kibernoziedzniekiem. Mobilo sakaru operatora BITE tehnoloģiju eksperti iesaka, kā parūpēties par savu datu drošību, neierobežojot tehnoloģiju lietošanu. Vairāk »
 
8.aprīlis, 16:18 Tēja ar medu joprojām ir viens no iedarbīgākajiem tautas brīnumlīdzekļiem, kas palīdz cīnīties ar slimībām, kas ziemas periodā mūs piemeklē itin bieži, ka arī uzlabo mūsu imunsistēmu. Vairāk »
 
8.aprīlis, 12:31 Sporta apģērbu zīmola 4F veiktā aptauja liecina, ka lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju sports nozīmē atpūtu ķermenim un dvēselei: šādu atbildi snieguši 47 % respondentu. Vairāk »
 
7.aprīlis, 13:52 Par gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanas procesu un tā lietderību sabiedrībā valda neskaitāmi mīti - deklarācijas aizpildīšana ir sarežģīta, lai to paveiktu ir jāpavada neskaitāmas stundas garās rindās Valsts ieņēmumu dienestā, un to ir vērts darīt tikai tad, ja tev ir sakrāts iepirkumu maiss ar čekiem. Turklāt pēc visām šīm pārcilvēcīgajām pūlēm atgūt var vien grašus. Kas no visa iepriekš pieminētā ir taisnība un kas jāņem vērā, aizpildot deklarāciju, skaidro Swedbank Finanšu institūta eksperte Evija Kropa. Vairāk »
 
4.aprīlis, 12:46 Par gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanas procesu un tā lietderību sabiedrībā valda neskaitāmi mīti - deklarācijas aizpildīšana ir sarežģīta, lai to paveiktu ir jāpavada neskaitāmas stundas garās rindās Valsts ieņēmumu dienestā, un to ir vērts darīt tikai tad, ja tev ir sakrāts iepirkumu maiss ar čekiem. Vairāk »
 
1.aprīlis, 9:02 Tradicionāli Lieldienās galdā jāceļ krāsaini un apaļas formas ēdieni, kas simbolizē sauli un auglību – pavasara vēstnešus. Vairāk »
 
31.marts, 15:10 Lieldienas nāk ne tikai ar olu krāsošanu un šūpošanos, bet arī četrām garām, brīvām dienām. Vairāk »
 
28.marts, 23:15 Acs asarošana ir dabiska funkcija, tomēr pārmērīga vai pat nevaldāma asarošana var liecināt par aizsprostotiem kanāliem, alerģisku reakciju vai pat infekciju. Kādi faktori ietekmē acu asarošanu, kā no tiem izvairīties un kā acis pasargāt no pavasara vēstnešiem – putekšņiem – skaidro farmaceite Ivanda Krastiņa. Vairāk »
 
25.marts, 10:09 Vairumam Latvijas iedzīvotāju ir nepietiekamas zināšanas un pat maldīgs priekšstats par valsts kompensējamo medikamentu iegādi, tāpēc "Euroaptiekas" aptieku tīkla kvalitātes vadītāja Zane Melberga skaidro būtiskākās lietas - faktus, kas ikvienam būtu jāzina par medikamentiem, kurus pilnībā vai daļēji kompensē valsts. Vairāk »
 
24.marts, 18:46 Ikdienas steigā mēs īsti neaizdomājamies par to, cik ļoti būtisku iespaidu uz cilvēka vispārējo veselību atstāj zobu un mutes veselība - pareiza un regulāra mutes higiēna, starpzobu spraugu tīrīšana, individuāli atbilstošu zobu higiēnas preču izvēle. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers