Tēmas

Visinteresantākie TOP

18.oktobris, 11:18 Gadu mija lielai daļai sabiedrības saistās ar krāšņākajiem gada svētkiem. Daži Jauno gadu izvēlas sagaidīt dzimtajā zemē un ģimenes vai radu lokā, citi – doties svinēt ārvalstīs. Pašlaik trīs populārākie galamērķi, kurp Latvijas iedzīvotāji ieplānojuši doties Jaunā gada datumos, ir Bangkoka Taizemē, Berlīne Vācijā un Prāga Čehijā. Vairāk »
 
8.oktobris, 14:19 Rudens ir īstais laiks, kad baudīt dažādi pagatavotās rudens veltes. "Rimi gardēžiem" piedāvā vairākas ļoti gardas sulu kokteiļu receptes. Vairāk »
 
4.oktobris, 10:11 Atzīmējot Pasaules arhitektūras dienu 3.oktobrī, vannas istabas santehnikas produktu zīmola Villeroy & Boch pārstāvniecība Latvijā veica apkopojumu, atklājot, kādēļ funkcionālai vannas istabai un komfortablam iekārtojumam ir tik nozīmīga loma. Vairāk »
 
4.oktobris, 7:15 Lai arī šis gads mūs nelutina ar bagātīgām ābolu ražām, tomēr tos, kas tomēr izauguši, jāprot novākt pareizi. Vairāk »
 
3.oktobris, 11:34 Ikdienas straujajā, stresa pilnajā darba ritmā, ilgstošas stundas pavadot pie datora, nereti aizmirstam parūpēties par savu acu veselību, kā rezultātā acis jūtas nogurušas, ir apsārtušas un nepamet sajūta, ka acu vietā ir Sahāras tuksnesis. Veselas acis ir skaistas acis, tāpēc nevajadzētu aizmirst par to veselību. Padomos, kā parūpēties par savu acu veselību un skaistumu, dalās sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa. Vairāk »
 
29.septembris, 17:10 Ir klāt rudens, kad tradicionālie svētki “Oktoberfest” Minhenē piesaista alus cienītājus no visas pasaules. Tomēr ko darīt, ja jums nav sanācis piedalīties šajā alus baudīšanaas festivālā? Uzņēmums Booking.com ir izpētījis starptautisku ceļotāju ieteikumus*, vērtējot vairāk nekā 1,4 miljonus naktsmītņu un vairāk nekā 120 000 galamērķu visā pasaulē, lai nāktu klajā ar iecienītākajiem galamērķiem alus cienītājiem. Vairāk »
 
28.septembris, 20:28 Rudens - lielisks laiks pārgājieniem mežā: vairs nav pārāk karsti, bet nav arī tik auksti, lai piedzīvojums kļūtu nekomfortabls. Ceļotājs-entuziasts Gļebs Gontars sniedz dažus ieteikumus piedzīvojumu meklētājiem, kuri šoruden gatavojas doties pārgājienos: "Pagājušajā nedēļā kopā ar Igaunijas un Latvijas ceļotājiem devāmies pārgājienā "JW Keep Walking" pa mežu Igaunijas pilsētas Pelvas apkaimē. Daudzi no viņiem nekad nebija devušies pārgājienos, bet ideja "Keep Walking", proti, nepārtraukta ceļošana, atstāja uz viņiem lielu iespaidu, tāpēc viņi ar prieku atsaucās iespējai izmēģināt kaut ko jaunu. Ļoti daudzus, kuri vēlas doties pārgājienos, attur bailes un neziņa par to, ko ņemt līdzi un kā izturēties nestandarta situācijās. Tāpēc viņi nolemj atlikt pārgājienus uz nenoteiktu laiku, citiem vārdiem sakot, uz visiem laikiem. Patiesībā jāzina tikai daži vienkārši noteikumi. Vairāk »
 
28.septembris, 16:25 Rīt, 29. septembrī, pēc senlatviešu tradīcijām ir Miķeļi - rudens saulgrieži un gada auglīgās daļas aizvadīšanas svētki. Piedāvājam dažus ticējumus un paražas pēc kurām var dzīvot arī mūsdienām. Vairāk »
 
27.septembris, 14:10 Ja apceļo dzimto Latviju, aplūko, vai nav iespējams arī redzēt kādu saules pulksteni. Vairāk »
 
26.septembris, 14:29 Laiki kad degvīns ar apelsīnu sulu kādam šķita glauns kokteilis jau sen ir pagājuši. Mūsdienās prasības pret bārmeņu gatavotajiem dzērieniem aizvien pieaug. Kā ir ar Rīgu? Vairāk »
 
26.septembris, 14:00 Vai dzīvojam laukos, vai pilsētā, bet Miķeļdiena, kā ražas svētki, tiek svinēti visur, gan ar gadatirgiem, gan pasākumiem skolās. Portāls nra.lv piedāvā vien dažas idejas, kā šo dienu padarīt par svētkiem arī tavās mājās, vai arī smelties idejas bērnu Miķeļdienas tirdziņam skolā. Vairāk »
 
25.septembris, 15:16 Vai tas būtu pirms vai pēc uzdzīves, vai arī vienkārši nenāk miegs un buršķ vēders, katram šad tad gribas ārpus mājas paēst nakts vidū. Vairāk »
 
25.septembris, 14:40 Mājokļa remonts bieži vien rada papildu raizes par to, lai viss ieplānotais izdotos un gala rezultāts būtu ne vien acij tīkams, bet arī kvalitatīvs. Savukārt kvalitāte bieži vien nozīmē papildu izmaksas, kas galu galā var izvērsties daudz augstākas, nekā iepriekš plānots. DNB dzīvesstila blogs www.dzivenotiek.lv piedāvā iepazīties ar meistaru padomiem, kā nodrošināt kvalitatīvu remontu par pieņemamu cenu. Vairāk »
 
23.septembris, 18:50 Tie, kurus nebiedē vēji un šļakatas, rudenī var baudīt skaistu pastaigu ne tikai mežos un parkos, bet arī uz moliem. Piejūras klimats, viļņu šalkoņa un svaigs gaiss - kas gan var būt uzmundrinošāks un relaksējošāks! Vairāk »
 
23.septembris, 17:10 Rudens ražas laikā ikviens dārznieks no sirds priecājas par to, ka vasarā ieguldītais darbs nes bagātīgus augļus. Ķirbji, burkāni, kāļi- viss, kas izaudzis dobē un kam pieliktas paša rokas, rada dubultu prieku. Vairāk »
 
23.septembris, 12:57 Jau pēc dažām nedēļām, izbaudījuši "sēņu trakumu", latvieši pievērsīsies kādai citai, ne mazāk jaukai un emocionālai nodarbei, proti, "zelta rudens" krāsu terapijai. Teju katrs latvietis septembra nogalē steidz uz īpašajām vietām, kas slavenas ar savu ainavisko reljefu, kļavu audzēm un pauguriem. Vairāk »
 
23.septembris, 11:34 Rudenī Sigulda uz īsu brīdi tiek kronēta par Latvijas tūrisma galvaspilsētu, ko apmeklē gan liels, gan mazs. Sigulda ir īstā vieta, kur septembra nogalē meklēt visspilgtākās krāsas un visskaistākos rudens iespaidus dvēselei. Taču ikviens ceļotājs zina, ka pēc garas pastaigas svaigā gaisā "pabarot" nepieciešams ne vien savu garu, bet arī miesu. Vairāk »
 
22.septembris, 20:00 Tie, kuri aktīvi sporto un rūpējas par savu fizisko formu, visticamāk, pievērš uzmanību arī savai ēdienkartei. Jo, kā zināms, sportiskās aktivitātes tikai tad dod rezultātu, ja tās iet rokrokā ar veselīgu uzturu. Šoreiz piedāvājam Top 10 produktus, kuri palīdzēs iegūt un saglabāt slaidu vidukli, ja īpašu uzmanību pievēršat tieši vēdera preses treniņiem. Vairāk »
 
22.septembris, 15:50 Lai gan mājām vajadzētu būt bērnam visdrošākajai videi, tieši tā ir vieta, kur mazi bērni vecumā no viena līdz pieciem gadiem traumas gūst visbiežāk. Par to, kādas ir septiņas bērnam bīstamākās lietas mājās, konsultē bērnu ķirurgs Ģirts Salmiņš. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers