Tēmas

Reģionālie pielikumi

13.decembris 2017, 16:00 No šā gada rudens Mežotnes pilij ir jauns apsaimniekotājs – uzņēmums ar desmit gadu pieredzi tūrisma pakalpojumu sniegšanā SIA CVR, kas ir iecerējis vairākus pils un tās teritorijas pilnveides darbus, lai kultūras mantojums atgūtu savu spozmi. Vairāk »
 
13.decembris 2017, 15:30 Šis gads Bauskas alum bija ļoti ražens – par kvalitatīvu darbu un produkciju saņemti vairāki nozīmīgi apbalvojumi, uzņēmuma pilnveidē ieguldīts vairāk nekā pusmiljons eiro, attīstīta jauna produktu līnija – alus kokteiļi, kā arī radītas vairākas jaunas alus šķirnes – pavasarī dienas gaismu ieraudzīja Savējais un šomēnes tapis unikāls miestiņš, kas veltīts Latvijas simtgadei. Vairāk »
 
13.decembris 2017, 15:00 SIA Lielzeltiņi un AS Putnu fabrika «Ķekava» šis gads bijis veiksmīgs: palielinājušies apjomi, radīti jauni produkti, paplašinājies noieta tirgus. Vairāk »
 
13.decembris 2017, 14:30 SIA Zemgales Mutes veselības centrs ir viens no lielajiem (saņemto kvotu un sniegto pakalpojumu apjoma ziņā) bērnu zobārstniecības pakalpojumu nodrošinātājiem Zemgalē. Pateicoties Bauskas novada pašvaldības atbalstam, pakalpojumu kvalitātes latiņu un pieejamību izdodas noturēt augstā līmenī. Vairāk »
 
13.decembris 2017, 14:00 Modris Līdaks ir viens no tiem, kurš nu jau 23 ziemas, ja vien laika apstākļi to pieprasa, ceļas trijos naktī, lai sēstos pie sava auto stūres, kas aprīkots ar sniega tīrāmajām lāpstām un kaisītāju, lai jau no četriem rītā sāktu LAU Bauskas nodaļas atbildībā esošo ceļu tīrīšanu un kaisīšanu, tādējādi citiem braucējiem radot iespējami drošākus braukšanas apstākļus, lai viņi nokļūtu vēlamajā galapunktā. Vairāk »
 
13.decembris 2017, 13:00 Nu jau divus gadus senā ēka tiešā Bauskas pils tuvumā ir būtiski mainījusies – Mēmeles krastā iekārtota kafejnīca Pie pils, kurā piedāvājumā ir ne tikai tradicionālā Eiropas virtuves ēdienkarte, bet arī autentisks armēņu šašliks. Vairāk »
 
13.decembris 2017, 12:30 VIA Baltica jeb A7 automaģistrāle ir pats noslogotākais autoceļš valstī – diennaktī caur Bausku izbrauc apmēram 12 līdz 17 tūkstoši tehnikas vienību, no tām ap 70% ir smagais transports. Vairāk »
 
13.decembris 2017, 12:03 Vērtējot plašāku laika periodu, Bauskā vienmēr ir atbalstītas sporta aktivitātes, un sporta speciālisti to pratuši novērtēt, tāpēc nav izpalikuši sasniegumi valsts, starptautiskās sacensībās, un sportam bijusi noteikta vieta personības izaugsmē, karjeras veidošanā. Vairāk »
 
13.decembris 2017, 11:00 Bauskas 2. vidusskolas direktore Vera Grigorjeva informē, ka šajā 2017./2018. mācību gadā skola īsteno trīs lielus uzdevumus, no kuriem pirmais ir mācību priekšmetu jaunā satura aprobācija projekta Kompetenču pieeja mācību saturā ietvaros. Vairāk »
 
13.decembris 2017, 10:23 Par projektiem biznesa attīstībā un saistībā ar valsts simtgadi intervija ar Bauskas novada domes priekšsēdētāju Raiti Ābelnieku (R.Ā.) un priekšsēdētāja vietnieku Voldemāru Čaču (V.Č.). Vairāk »
 
8.novembris 2017, 14:00 Uz autoceļiem ir sākusies ziemas uzturēšanas sezona, ko uz Latvijas valsts ceļiem realizē VAS Latvijas autoceļu uzturētājs. Ceļu uzturētāji atgādina, ka nav iespējams nokaisīt visus kilometrus vienlaikus, tādēļ arī gan autovadītājiem jābūt piesardzīgākiem spēkrata vadīšanā, gan auto atbilstoši jāaprīko ziemas sezonai. Par Siguldas puses ceļiem Neatkarīgā sarunājas ar Rīgas ceļu rajona Rīgas nodaļas vadītāju Dzintaru Sibuli (Dz. S.) un Siguldas iecirkņa darbu vadītāju Normundu Tūtaru (N. T.). Vairāk »
 
8.novembris 2017, 13:00 Kopš 2004. gada, kad Siguldas Būvmeistars pievērsās mājokļu būvniecībai, uzņēmums Siguldā kopumā uzbūvējis 11 energoefektīvus daudzdzīvokļu namus un 20 dvīņu mājas, radot mūsdienīgus, ērti apdzīvojamus un efektīvi apsaimniekotus mājokļus vairāk nekā 200 ģimenēm. Kopumā māju būvniecībā AS Siguldas Būvmeistars investējusi 14 miljonus eiro. Vairāk »
 
8.novembris 2017, 12:00 Kopš pagājušā gada 1. septembra darbu uzsākuši 15 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori. Tajā skaitā arī Siguldā. Siguldas biznesa inkubatora pakalpojumi ir pieejami ne tikai Siguldas, bet arī Alojas, Ādažu, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Krimuldas, Limbažu, Mālpils, Salacgrīvas, Saulkrastu un Sējas novadu uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem. Vairāk »
 
8.novembris 2017, 11:40 Tirdzniecības centrā norit vērienīgi rekonstrukcijas darbi, gatavojoties tirdzniecības centra desmitgadei. Palielināta ēka un auto stāvlaukums, modernizēts kinoteātris Kino Lora, izveidota otra ieeja – tās ir dažas no pārmaiņām, kas pēdējo mēnešu laikā noritējušas tirdzniecības centrā. Rekonstrukcija noslēgsies šī gada decembrī, atklājot paplašināto pārtikas veikalu Rimi Hipermarket. Vairāk »
 
8.novembris 2017, 10:00 Harijs Jākobsons sevi piesaka kā dzintara apstrādes meistaru trešajā paaudzē. Dzintara darbnīca Siguldā pastāv jau 50 gadu, ar Latvijas unikālākā minerāla apstrādi nodarbojies jau viņa vectēvs. Harija Jākobsona viedoklis par dzintarniekiem ir skarbs – īstu meistaru ir maz. Pavisam maz. Viņš sevi dēvē par pēdējo dzintara meistaru Latvijā. Vairāk »
 
8.novembris 2017, 9:05 Sigulda pēdējos gados sevi piesaka arvien košāk, skanīgāk, mērķtiecīgāk. Izaicinājumi – drosmīgi, mērķi – augsti. Atklāts Siguldas Sporta centrs, par ko pieckārtējais pasaules čempions siguldietis Martins Dukurs teicis: «Šādā vietā vēl neesmu bijis», top vērienīgs Kultūras centrs, un pils komplekss pārtop radošajā kvartālā. Siguldas novads ir viena no nedaudzajām pašvaldībām, kurai kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas iedzīvotāju skaits turpina pieaugt. Siguldu mīl un ciena, to apliecina šogad iegūtā otrā vieta mīlētāko pilsētu zīmolu topā. Intervijā ar Siguldas novada domes priekšsēdētāju Uģi Mitrevicu skaidrojām, kas ir veiksmes atslēga ilgtspējīgai novada izaugsmei. Vairāk »
 
8.novembris 2017, 6:30 Sigulda rudenī jau ir standarts – kā lai neaizbrauc papriecāties par krāsu spēli kokos, jo šāda ainava citviet Latvijā nav izbaudāma. Bet Sigulda un tās apkaime nav tikai tūristu tradicionālie maršruti – Gūtmaņa ala, Viktora ala, Turaida, gaisa vagoniņš... Vairāk »
 
25.oktobris 2017, 18:00 Jau tā visai bēdīgo Latvijas ceļu stāvokli vasaras otrajā pusē un rudenī stipri pabojāja lietavas. Priekšā ziema ar pretrunīgam prognozēm, bet tad jau atkal būs pavasaris, kas ceļiem nemaz nepatīk. Vairāk »
 
25.oktobris 2017, 17:00 Intervija ar pašvaldības kapitālsabiedrības Daugavpils satiksme valdes locekli Romanu Savicki. Vairāk »
 
25.oktobris 2017, 16:10 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs saviem apmeklētājiem ik pa laikam piedāvā ko jaunu un nebijušu – pusgadu apmeklētāji varēja apskatīt norvēģu mākslinieka Munka darbu, bet tagad meditatīvo telpu ieņēmis Sigurds Vīdzirkste. Tā ir vēl viena Marka Rotko simboliska tikšanās ar novadnieku, kuru dzīvēs velkamas daudzas paralēles. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers