Tēmas

Reģionālie pielikumi

8.novembris, 14:00 Uz autoceļiem ir sākusies ziemas uzturēšanas sezona, ko uz Latvijas valsts ceļiem realizē VAS Latvijas autoceļu uzturētājs. Ceļu uzturētāji atgādina, ka nav iespējams nokaisīt visus kilometrus vienlaikus, tādēļ arī gan autovadītājiem jābūt piesardzīgākiem spēkrata vadīšanā, gan auto atbilstoši jāaprīko ziemas sezonai. Par Siguldas puses ceļiem Neatkarīgā sarunājas ar Rīgas ceļu rajona Rīgas nodaļas vadītāju Dzintaru Sibuli (Dz. S.) un Siguldas iecirkņa darbu vadītāju Normundu Tūtaru (N. T.). Vairāk »
 
8.novembris, 13:00 Kopš 2004. gada, kad Siguldas Būvmeistars pievērsās mājokļu būvniecībai, uzņēmums Siguldā kopumā uzbūvējis 11 energoefektīvus daudzdzīvokļu namus un 20 dvīņu mājas, radot mūsdienīgus, ērti apdzīvojamus un efektīvi apsaimniekotus mājokļus vairāk nekā 200 ģimenēm. Kopumā māju būvniecībā AS Siguldas Būvmeistars investējusi 14 miljonus eiro. Vairāk »
 
8.novembris, 12:00 Kopš pagājušā gada 1. septembra darbu uzsākuši 15 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori. Tajā skaitā arī Siguldā. Siguldas biznesa inkubatora pakalpojumi ir pieejami ne tikai Siguldas, bet arī Alojas, Ādažu, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Krimuldas, Limbažu, Mālpils, Salacgrīvas, Saulkrastu un Sējas novadu uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem. Vairāk »
 
8.novembris, 11:40 Tirdzniecības centrā norit vērienīgi rekonstrukcijas darbi, gatavojoties tirdzniecības centra desmitgadei. Palielināta ēka un auto stāvlaukums, modernizēts kinoteātris Kino Lora, izveidota otra ieeja – tās ir dažas no pārmaiņām, kas pēdējo mēnešu laikā noritējušas tirdzniecības centrā. Rekonstrukcija noslēgsies šī gada decembrī, atklājot paplašināto pārtikas veikalu Rimi Hipermarket. Vairāk »
 
8.novembris, 10:00 Harijs Jākobsons sevi piesaka kā dzintara apstrādes meistaru trešajā paaudzē. Dzintara darbnīca Siguldā pastāv jau 50 gadu, ar Latvijas unikālākā minerāla apstrādi nodarbojies jau viņa vectēvs. Harija Jākobsona viedoklis par dzintarniekiem ir skarbs – īstu meistaru ir maz. Pavisam maz. Viņš sevi dēvē par pēdējo dzintara meistaru Latvijā. Vairāk »
 
8.novembris, 9:05 Sigulda pēdējos gados sevi piesaka arvien košāk, skanīgāk, mērķtiecīgāk. Izaicinājumi – drosmīgi, mērķi – augsti. Atklāts Siguldas Sporta centrs, par ko pieckārtējais pasaules čempions siguldietis Martins Dukurs teicis: «Šādā vietā vēl neesmu bijis», top vērienīgs Kultūras centrs, un pils komplekss pārtop radošajā kvartālā. Siguldas novads ir viena no nedaudzajām pašvaldībām, kurai kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas iedzīvotāju skaits turpina pieaugt. Siguldu mīl un ciena, to apliecina šogad iegūtā otrā vieta mīlētāko pilsētu zīmolu topā. Intervijā ar Siguldas novada domes priekšsēdētāju Uģi Mitrevicu skaidrojām, kas ir veiksmes atslēga ilgtspējīgai novada izaugsmei. Vairāk »
 
8.novembris, 6:30 Sigulda rudenī jau ir standarts – kā lai neaizbrauc papriecāties par krāsu spēli kokos, jo šāda ainava citviet Latvijā nav izbaudāma. Bet Sigulda un tās apkaime nav tikai tūristu tradicionālie maršruti – Gūtmaņa ala, Viktora ala, Turaida, gaisa vagoniņš... Vairāk »
 
25.oktobris, 18:00 Jau tā visai bēdīgo Latvijas ceļu stāvokli vasaras otrajā pusē un rudenī stipri pabojāja lietavas. Priekšā ziema ar pretrunīgam prognozēm, bet tad jau atkal būs pavasaris, kas ceļiem nemaz nepatīk. Vairāk »
 
25.oktobris, 17:00 Intervija ar pašvaldības kapitālsabiedrības Daugavpils satiksme valdes locekli Romanu Savicki. Vairāk »
 
25.oktobris, 16:10 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs saviem apmeklētājiem ik pa laikam piedāvā ko jaunu un nebijušu – pusgadu apmeklētāji varēja apskatīt norvēģu mākslinieka Munka darbu, bet tagad meditatīvo telpu ieņēmis Sigurds Vīdzirkste. Tā ir vēl viena Marka Rotko simboliska tikšanās ar novadnieku, kuru dzīvēs velkamas daudzas paralēles. Vairāk »
 
25.oktobris, 15:00 2017. gads Daugavpils dizaina un mākslas vidusskolai Saules skola ir īpašs, jo paiet ne tikai 100 gadi kopš tās pirmsākumiem un ceturtdaļgadsimts kopš tās atjaunošanas, bet iegūts arī Profesionālās izglītības kompetences centra statuss un uzsākts vērienīgs skolas infrastruktūras projekts. Vairāk »
 
25.oktobris, 14:00 Mums ir piedāvājums visiem, kam nepieciešamas brīvdienas – četrzvaigžņu kūrorts Silene Resort & SPA, kas atrodas vietā, kur satiekas pasakains priežu sils un Silenes ezers, kas atgriezīs spēkus un harmoniju dažu dienu laikā. Vairāk »
 
25.oktobris, 13:00 14. oktobrī Polijas pilsētā Ļubļinā Eiropas čempionāta ceturtā, noslēdzošā posma rezultātā par Eiropas čempionu spīdvejā kļuva daugavpilietis Andžejs Ļebedevs, kurš šogad ieguvis arī Zviedrijas čempiona un Polijas vicečempiona titulus. Īsa intervija ar sportistu par iepriekšējiem panākumiem un nākotnes plāniem. Vairāk »
 
25.oktobris, 12:50 Šā gada septembrī pašvaldības uzņēmums Daugavpils ūdens, paveicot lielu sagatavošanas darbu, ir saņēmis starptautiskas kvalitātes vadības sistēmas jaunās versijas ISO 9001:2015 sertifikātu, kas ir kārtējais apliecinājums, ka uzņēmums darbojas atbilstoši mūsdienu sabiedrības prasībām un klientu vajadzībām kvalitātes jomā. Vairāk »
 
25.oktobris, 12:00 Andra Dudela vārds sporta pasaulē labi zināms gan Latvijā, gan ārvalstīs – viņš ir trīskārtējs Latvijas čempions maratonā, kā arī ar panākumiem startējis starptautiskajos maratonos. Arī šobrīd maratonists ir cieši saistīts ar šo sporta veidu, palīdzot Latvijas izlases komandai risināt dažādus administratīvus jautājumus starptautiskajos startos, jo Andris Dudels savā jomā ir autoritāte un viņa viedoklī ieklausās. Kopš šā gada 20. jūlija viņam uzticēti Daugavpils Olimpiskā centra valdes locekļa pienākumi, par galveno mērķi no pašvaldības puses izvirzot sporta infrastruktūras pilnveidošanu un Daugavpils sportistu sasniegumu uzlabošanos. Vairāk »
 
25.oktobris, 10:44 Sociālie jautājumi ir katras pašvaldības prioritāte. Kā šajā jomā strādā Daugavpilī, vēsta pilsētas pašvaldības iestādes Sociālais dienests vadītāja Nonna Jakubovska. Vairāk »
 
25.oktobris, 10:00 Daugavpils vairāk nekā 700 gadu senā vēsture, dažādu tautu un reliģiju daudzveidība atspoguļojas tās kultūrā, tradīcijās, sakrālajā un kultūrvēsturiskajā mantojumā, kas ietver pilsētbūvniecības, arhitektūras, mākslas, industriālos un vēstures pieminekļus un kopā ar apkārtējo ainavisko vidi veido tūristiem pievilcīgu ceļojuma galamērķi. Vairāk »
 
25.oktobris, 9:05 Valsts svētku svinības Daugavpilī sākas jau novembra sākumā. Gatavojoties svētkiem, notiek sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanas akcija, lentītes pilsētnieki var saņemt bez maksas. Tiek atklātas svētkiem veltītas izstādes, notiek koncerti, novadmācības stundas. Vairāk »
 
25.oktobris, 8:14 Neatkarīgās saruna ar Daugavpils domes priekšsēdētāju Rihardu Eigimu. Vairāk »
 
27.septembris, 17:00 Latvijas autoceļu uzturētāja (LAU) Valmieras ceļu rajona Limbažu nodaļas pārziņā ir visa bijušā Limbažu rajona jeb šodien Alojas, Salacgrīvas un Limbažu novadu valsts ceļi un maza daļa no Krimuldas novada, kas kopumā veido 800 kilometrus, no tiem 320 kilometri ir asfaltēti, bet 480 kilometri ir grants seguma ceļi. Saruna ar Limbažu nodaļas ražošanas inženieri Ievu Knospiņu. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers