Tēmas

Reģionālie pielikumi

26.aprīlis, 14:00 Sestdien, 29. aprīlī, visi ceļi vedīs uz Kuldīgu, kur no plkst. 11.00 jau trīspadsmito reizi ar vērienīgu palu šovu Lido zivis Kuldīgā atklās vasaras tūrisma sezonu. Daudzveidīgajā pasākuma programmā kaut ko sev interesējošu atradīs ikviens. Paralēli pasākumam ikviens tā dalībnieks varēs baudīt unikālus dabas skatus, vērojot vimbu augstlēkšanas paraugdemonstrējumus pie Eiropas platākā ūdenskrituma – Ventas rumbas. Vairāk »
 
26.aprīlis, 13:00 Viļa Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija iesaistījusies vairākos Erasmus plus projektos, kas skolas audzēkņiem un skolotājiem paver plašas iespējas iepazīt starptautisko pieredzi vairākās jomās. «Mēs izvēlamies tos projektus, kas būtu vislietderīgākie šodien un atstātu pozitīvu iespaidu ilgtermiņā gan uz skolas kopējo, gan katra audzēkņa individuālo attīstību,» teic ģimnāzijas direktore Jana Jansone. Vairāk »
 
26.aprīlis, 12:00 Pelču speciālā internātpamatskola – attīstības centrs jau daudzus gadus ir pierādījusi, ka, uzdrīkstoties ieviest mūsdienīgus risinājumus un nemitīgi domājot par skolotāju izaugsmi, bērnu ar speciālām vajadzībām attīstība norit straujāk, viņi jūtas komfortablāk, vecākiem rūpes par bērnu ir mazākas un bērniem tiek radīta iespēja iekļauties sabiedrībā. Vairāk »
 
26.aprīlis, 11:00 Grūti atrast vēl citu piemēru bez Amazones, ka no zemnieku saimniecības izaudzis uzņēmums būtu spējis izveidot filiāles Rīgā, Valmierā un Jēkabpilī. Turklāt tagad tie jau ir divi atsevišķi uzņēmumi ar saviem filiāļu tīkliem; un zemnieku saimniecība izpletusies pa četriem Kuldīgas novada pagastiem. Par šo unikālo veidojumu stāsta uzņēmumu līdzīpašniece un valdes locekle Baiba Mikāla. Vairāk »
 
26.aprīlis, 10:00 Visi vecāki savam bērnam vēl vislabāko un plāno, ka viņš būs paklausīgs gudrinieks, lasīs grāmatas un spēles futbolu, turēsies tālu no cigaretēm, alkohola, narkotikām un viņam būs dzīvespriecīgi draugi, laba karjera un veiksmīga ģimenes dzīve. Vairāk »
 
26.aprīlis, 9:23 Intervija ar Kuldīgas novada domes priekšsēdētāju Ingu Bērziņu. Vairāk »
 
12.aprīlis, 17:00 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs Daugavpils ceļu rajons apvieno Dagdas, Preiļu un Daugavpils nodaļas. Kopējais ceļu garums sasniedz 2300 kilometru, no tiem 1365 kilometri ir grants ceļi. Vairāk par ceļu uzturēšanu un arī sabiedrības atbildību par ceļu stāvokli un finansējuma lietderīgu izmantošanu stāsta Daugavpils ceļu rajona vadītājs Vjačeslavs Akentjevs. Vairāk »
 
12.aprīlis, 16:00 Mūsdienīgam cilvēkam nepieciešama ne tikai sakārtota pilsētas infrastruktūra, pieejama izglītības sistēma un veselības aprūpe, bet arī estētiska vide. Cilvēkam vajag sajūtas un pozitīvisma lādiņu, ko var gūt gan sakārtojot savu pagalmu, gan priecājoties par citu paveikto un radīto pilsētas rotu. Vairāk »
 
12.aprīlis, 15:00 Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas Saules skola pirmsākumi meklējami vēl pirms Latvijas valsts dibināšanas – 1917. gadā, kad ar Latgales katoļu kultūras veicināšanas biedrības Saule gādību tika organizēti rokdarbu kursi, bet jau 1927. gadā piešķirts skolas statuss. Vairāk »
 
12.aprīlis, 14:00 «Daugavpils Būvniecības tehnikumam ir sācies 52. darba gads, bet vēl arvien jūtamies jauni, jo skola ir piepildīta ar jauniem audzēkņiem un skolotājiem,» teic PIKC Daugavpils Būvniecības tehnikums direktore Ināra Ostrovska. Vairāk »
 
12.aprīlis, 13:33 SIA Daugavpils ūdens par savu darbības pamatmērķi izvirza pieejamu, savlaicīgu un kvalitatīvu ūdensapgādes un kanalizācijas ūdeņu savākšanas un attīrīšanas pakalpojumu nodrošināšanu, kas lielā mērā ietekmē pilsētnieku veselību un dzīves komforta līmeni. To sasniegšanai palīdz Eiropas un pašvaldības līdzfinansēto projektu īstenošana, kā arī Latvijas likumdošanas pilnveidošana, kas dod vairāk tiesību pašvaldībām pozitīvo izmaiņu turpināšanai. Vairāk »
 
12.aprīlis, 13:00 No 5. jūnija līdz 11. jūnijam Daugavpilī tiks svinēti pilsētas svētki. Vairāk »
 
12.aprīlis, 12:00 21. aprīlī Marka Rotko mākslas centrā notiks Daugavpils 2017. gada tūrisma sezonas atklāšanas pasākums, kura laikā noritēs nebijusi zibakcija. Daugavpils jaunieši, turot rokās balonus, veidos neparastu figūru – daudzkrāsainu D burtu, gluži tādu pašu, kāds ir attēlots pilsētas logotipā «Daugavpils ir daudzveidība». Un tad debesīs pacelsies simtiem krāšņu balonu. Vairāk »
 
12.aprīlis, 11:00 Pasaule ir brīnumu pilna, tikai ikdienā kaut kā tas paslīd garām nepamanīts – mēs pieņemam lietas tādas, kādas tās ir, un tikai tad, kad uzzinām ko vairāk, sākam uzdot jautājumu: kāpēc? Nu protams, ja vien esam pāri slavenajam kāpēcīšu vecumam. Vairāk »
 
12.aprīlis, 9:06 2014.–2020. gada plānošanas periodā ar ES atbalstu, kā arī pašvaldības un to kapitālsabiedrību līdzfinansējumu kopumā pilsētas attīstībā plānots investēt 154 miljonus eiro. No tiem apmēram puse tiks novirzīta transporta infrastruktūras uzlabošanai, 15% komunālo pakalpojumu pilnveidošanai, 10% veselības un sociālās nozares un 7% kultūras, sporta un tūrisma infrastruktūrai.Vairāk par plānotajām investīcijām stāsta Daugavpils domes izpilddirektore Inga Goldberga. Vairāk »
 
12.aprīlis, 8:33 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs 21. aprīlī, atzīmējot savu ceturto jubileju, uzsāk jauno izstāžu sezonu ar absolūtu jaunumu Latvijas vēsturē – pirmo reizi Latvijā tiks eksponēts lieliskā norvēģu mākslinieka Edvarda Munka oriģināldarbs, ko uz pusgadu Rotko centram uzticējis Tronheimas mākslas muzejs. Vairāk »
 
8.aprīlis, 11:00 Lai apmeklētu kādu ārstu vai veiktu izmeklējumu reģiona centrā vai galvaspilsētā, pensionāriem jāvelta pilna diena, liecina Skrīveru novada pensionāru aptauja, šonedēļ, tiekoties ar Zemgales pensionāriem, atklāja Skrīveru pensionāru organizācijas vadītāja Ilga Ušaka. Vairāk »
 
29.marts, 14:30 Tikko ir noslēgusies kārtējā Veselības inspekcijas pārbaude Cēsu klīnikā. Izvērtējot klīnikas kopējo darbu, tajā skaitā mediķu profesionalitāti, attieksmi pret pacientu un tehnoloģisko nodrošinājumu, ir saņemts pozitīvs vērtējums. «Esmu gandarīta, ka Veselības inspekcijas vērtējums ir pozitīvs, un esmu pateicīga par to saviem darbiniekiem, kuru ikdienas darbs ir devis iespēju saņemt šādu vērtējumu,» vēsta Cēsu klīnikas valdes priekšsēdētāja Ingūna Liepa. Vairāk »
 
29.marts, 14:00 Zemnieku saimniecība Kliģēni šogad atzīmē savu 25 gadu jubileju. Jāatzīmē, ka Cēsīs arī ikdienā redzams Kliģēnu paveiktais darbs, jo pilsētas apzaļumošana, puķu stādījumi, kā arī parku un skvēru uzturēšana nodota tieši šā uzņēmuma pārziņā. Vairāk »
 
29.marts, 13:00 Vidzemes reģiona pašvaldības kopā ar slimnīcu vadītājiem izveidojušas darba grupu, lai analizētu un ieviestu nepieciešamās izmaiņas attiecībā uz veselības aprūpes pieejamību. Kopējais viedoklis ir viennozīmīgs – bērniem atbilstoša veselības aprūpe ir jānodrošina pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers