Tēmas

Reģionālie pielikumi

14.decembris 2016, 15:04 Šogad Limbažu novada pašvaldības uzņēmums Namsaimnieks atzīmēja 25. dibināšanas gadskārtu, un jubilejas laiks sakrīt ar vadības maiņu – kopš šā gada 1. novembra uzņēmuma vadība uzticēta Ilzei Pastvai, kura līdz šim bijusi Limbažu pilsētas un pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas nodaļas vadītāja. Vairāk »
 
14.decembris 2016, 14:00 «Izveidojot struktūrvienības visos Latvijas reģionos – Laidzē, Balvos, Krāslavā un Limbažos, Rīgas Valsts tehnikums faktiski īsteno valsts attīstībai un izaugsmei svarīgāko priekšnosacījumu: veido izglītotu un profesionāli sagatavotu jauno paaudzi,» uzsver RVT Limbažu reģionālās struktūrvienības vadītājs Dainis Augusts. Vairāk »
 
14.decembris 2016, 13:00 Šogad pirmo reizi Latvijā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija sadarbībā ar Latvijas Biznesa savienību izvērtēja un noteica pašvaldību indeksu attiecībā uz investīcijām draudzīgāko pašvaldību. Vairāk »
 
14.decembris 2016, 12:00 Limbažu novada ģimnāzijas 12. klašu centralizēto eksāmenu rezultāti ir līdzvērtīgi tuvumā esošo valsts ģimnāziju audzēkņu sniegumam, kā arī Limbažu ģimnāzijas audzēkņu zinātniski pētnieciskie darbi (ZPD) vairākkārt augstu novērtēti gan valsts, gan reģiona ZPD konferencēs. Vairāk »
 
14.decembris 2016, 11:00 Šogad aprit 130 gadu, kopš ar komponista, Latvijas himnas autora Baumaņu Kārļa iniciatīvu ir dibināta Limbažu bibliotēka. Vairāk »
 
14.decembris 2016, 10:00 Intervija ar Limbažu novada domes priekšsēdētāju Didzi Zemmeru. Vairāk »
 
30.novembris 2016, 18:00 Kopš šīs vasaras sākuma viesnīcas Rixwell Hotel Bauska pirmajā stāvā ir atvērts restorāns Mūza. Tūristi pilsētu vispirms vērtē tieši pēc viesnīcas un restorāna, tāpēc restorāns Mūza zināmā mērā ir pilsētas vizītkarte. Vairāk »
 
30.novembris 2016, 16:00 Bauskas 2. vidusskola jau daudzus gadus aktīvi strādā, lai visu vecumu skolēniem būtu iespēja jau skolā apgūt prasmes, kas vēlāk lieti noderēs dzīvē, kā arī rod arvien jaunus risinājumus, lai zinības tiktu apgūtas efektīvi un mērķtiecīgi. Skolas direktore Vera Grigorjeva uzsver, ka viena no skolas prioritātēm un šodienas skolas izaicinājumiem ir sagatavot bērnus un jauniešus sekmīgai nākotnei mainīgā pasaulē. Vairāk »
 
30.novembris 2016, 15:00 Pārbūvējot senatnīgu ēku, kurā pirms dažiem gadiem vēl darbojās pavisam neliels veikaliņš, Mežotnes iedzīvotājiem tagad pieejams populārā zīmola Elvi veikals. To franšīzes ietvaros izveidojusi kompānija D.M.I., kas līdz šim ar Elvi zīmolu atklājusi veikalus arī Bauskā un Ceraukstē. Vairāk »
 
30.novembris 2016, 13:55 Praktiski pirms gada durvis vēra kafejnīca Rātslaukums, kas gan vietējiem iedzīvotājiem, gan garāmbraucējiem ir iecienīta vieta, kur ātri un garšīgi paēst, kā arī paņemt maltīti līdzi uz mājām vakariņu galdam. Vairāk »
 
30.novembris 2016, 13:00 Par savu piena un sūkalu pārstrādes rūpnīcu Baltic Dairy Board (BDB), kas nesen saņēmusi skaistu balvu, stāsta rūpnīcas īpašnieks Kaspars Kazāks. Vairāk »
 
30.novembris 2016, 12:00 Nedēļā starp diviem Latvijai nozīmīgiem svētkiem – Lāčplēša dienu un Valsts neatkarības pasludināšanas dienu – Bauskā ar svinīgu pasākumu tika atzīmēta peldbaseina būvniecības uzsākšana. Vairāk »
 
30.novembris 2016, 11:03 Saruna ar Bauskas novada domes priekšsēdētāju Raiti Ābelnieku. Vairāk »
 
26.oktobris 2016, 14:00 SIA Artistic ir vadošais muzikālo multimediju strūklaku šovu tehniskais nodrošinātājs Baltijas reģionā. Uzņēmums nākamajā vasarā dosies tūrē pa Latviju, pārsteidzot ar jaunu strūklaku koncertšovu Sapnis vasaras naktī. Vairāk »
 
26.oktobris 2016, 13:00 «Citām ostām ir kritums ģeopolitiskās situācijas dēļ. Mums savukārt ir plus 12%,» saka Mērsraga ostas pārvaldnieks Jānis Budreika. Tas – pateicoties daudzveidīgajam kravu eksportam un importam, kas vērojams Mērsraga ostā. Ieguldījumi infrastruktūras attīstībā arī dod būtisku artavu, lai osta strādātu ar uzviju. Tās nākotnes plānos ietilpst attīstīt tranzīta kravas. Vairāk »
 
26.oktobris 2016, 12:00 Saruna ar Talsu novada domes priekšsēdētāju Aivaru Lācaru. Vairāk »
 
26.oktobris 2016, 11:00 Septembra nogalē apritējuši divi gadi kopš Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāle darbojas mūsdienīgās un moderni aprīkotās telpās, nodrošinot augstas kvalitātes medicīnisko aprūpi iedzīvotājiem. Vairāk »
 
19.oktobris 2016, 14:00 Šogad Īpaši aizsargājamais kultūras piemineklis – Turaidas muzejrezervāts – piedalījās Eiropas nozīmes konkursā Ilgtspējīgs kultūras tūrisma galamērķis 2016, kuru organizēja Eiropas kultūras tūrisma tīkls (ECTN – European Cultural Tourism Network). Konkursa vienojošā tēma bija tūrisms un nemateriālais kultūras mantojums. Konkursā piedalījās 23 kandidāti no 9 Eiropas valstīm – no Grieķijas, Gruzijas, Itālijas, Kipras, Latvijas, Portugāles, Rumānijas, Serbijas un Spānijas. Vairāk »
 
19.oktobris 2016, 13:00 Tā kā šā gada nogalē var sākt pieteikties ilgi gaidītajam Eiropas Savienības fondu atbalstam daudzdzīvokļu māju siltināšanā, ir vairāki jautājumi, kuriem ieteiktu pievērst iedzīvotāju un apsaimniekotāju uzmanību. Šoreiz pieskaršos dažiem no tiem. Vairāk »
 
19.oktobris 2016, 12:00 Pagājušajā nedēļā viesojāmies SIA Maiznīcā Flora (Vecvaltes, Krimuldas pagasts), kur mūs sagaidīja laipnais uzņēmuma kolektīvs, īpašā gardā svaigi ceptas rudzu maizes smarža un vilinošs piparkūku aromāts. «Ir uzsākti sagatavošanas darbi, lai Ziemassvētki būtu skaisti, gardi un sirsnīgi.» Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers