Tēmas

Reģionālie pielikumi

15.marts, 15:00 Intervija ar VAS Latvijas autoceļu uzturētājs Liepājas ceļu rajona direktoru Guntaru Laugali. Vairāk »
 
15.marts, 14:30 Liepājas reģiona atkritumu apsaimniekošanas centrs SIA Liepājas RAS uzņēmuma attīstības stratēģijā 2015.–2020. gadam izvirzījis vairākus stratēģiskos mērķus, tostarp sabiedrības iesaisti un izglītošanu, lai panāktu vides aizsardzības ilgtspējīgu attīstību, samazinot noglabājamo atkritumu daudzumu. Vairāk »
 
15.marts, 14:00 Liepājas Universitātes docētāji dažādās darba formās strādā arī ar Latvijas skolēniem. No 28. februāra līdz 1. martam universitāte kopā ar Liepājas Valsts tehnikumu un Liepājas Izglītības pārvaldi organizēja Latvijas 30. programmēšanas olimpiādi, kurā piedalījās 78 skolēni no dažādām Latvijas vietām. Vairāk »
 
15.marts, 13:07 «Kompānija Cotton Club Liepājā, nodarbinot 50 cilvēkus, dibināta 2012. gadā. 2015. gadā uzņēmumam tiek mainīts nosaukums – iCotton, 2016. gadā apgrozījums sasniedz jau 9 miljonus eiro, un šodien rūpnīcā strādā 180 cilvēku. Plānojot ražošanas apjoma pieaugumu, uzņēmumam nepieciešami vēl vismaz 65 darbinieki,» vēsta uzņēmuma izpilddirektors Sergejs Binkovskis. Vairāk »
 
15.marts, 12:35 Dodoties uz pilsētas centru, tieši pašā kanāla malā uzmanību piesaista interesantas arhitektūras balts nams, ko rotā uzraksts Libava. Tas nav nekas cits kā vācu arhitekta P. M. Berči projektētais, seno pilsētas nosaukumu nesošais restorāns, viesnīca un pirts komplekss Libava. Vairāk »
 
15.marts, 12:00 Saruna ar Liepājas autobusu parka valdes priekšsēdētāju Leonīdu Krongornu. Vairāk »
 
15.marts, 11:39 Saruna ar Liepājas pilsētas attīstības pārvaldes vadītāju Mārtiņu Ābolu. Vairāk »
 
26.februāris, 22:00 Ar savas pašvaldības darbu šī sasaukuma laikā visapmierinātākie ir Kurzemes un Latgales iedzīvotāji, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati. Vairāk »
 
8.februāris, 15:00 Intervija ar Latvijas VAS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU) Talsu ceļu rajona direktoru Andri Pētersonu. Vairāk »
 
8.februāris, 14:19 Kopš 2000. gada akciju sabiedrība Tukuma Straume ir uzsākusi strauju augšupeju, investējot mūsdienīgās tehnoloģijās un attīstot trīs galvenos pamatdarbības virzienus: barības ražošanu produktīvajiem dzīvniekiem, graudu pirmapstrādi un uzglabāšanu, kā arī barības ražošanu mājdzīvniekiem. Vairāk »
 
8.februāris, 13:00 Tukuma slimnīca pēc reformas ir palikusi vienīgā neatliekamās medicīniskās palīdzības slimnīca ceļa posmā no Rīgas līdz Ventspilij. Tas nozīmē, ka uz Tukuma slimnīcu ar neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mašīnām, kā arī pašu spēkiem nokļūst palīdzības alkstošie Tukuma, Talsu, Rojas, Mērsraga un citu novadu iedzīvotāji. Vairāk »
 
8.februāris, 12:00 Aizvadītais gads un šā gada sākums Tukuma slimnīcā aizrit 130 gadu jubilejas zīmē. Vairāk »
 
8.februāris, 11:00 Kā katru gadu, arī aizvadītajā 2016. gadā Tukuma novada pašvaldības darbs bija vērsts uz iedzīvotāju labklājības, dzīves kvalitātes un drošības uzlabošanu. Vairāk »
 
8.februāris, 10:00 Saruna ar Tukuma novada domes priekšsēdētāju Ēriku Lukmanu. Vairāk »
 
25.janvāris, 19:00 Bibliotēkas jau sen vairs nav tikai grāmatu krātuves, kur lasītājs var atnākt un atrast piemērotāko lasāmvielu. Mūsdienīgai bibliotēkai ir izglītojoša un kultūras vērtību akcentējoša loma. Arī Dobeles novada centrālā bibliotēka un tās filiāles ir kultūras centri, kur satiekas grāmata, mūsdienu tehnoloģijas, māksla, mūzika un cilvēks. Vairāk »
 
25.janvāris, 18:00 Kopš dzīvojamo māju privatizācijas ir pagājuši vairāk nekā 20 gadu, bet vēl arvien aktuāls ir jautājums par māju, kurā visi dzīvokļi ir privatizēti, apsaimniekošanas modeli. Namu apsaimniekotāji uzsver, ka dzīvokļu īpašnieki negrib un negrib saprast, ka dzīvoklis ir viņu īpašums un, tāpat kā privātmājas īpašniekam, arī dzīvokļu īpašniekiem pašiem ir jāseko, lai māja būtu kārtībā. Nenoliedzami, ka daudzdzīvokļu mājā, kurā katrs dzīvoklis pieder citai fiziskai personai, atrast kopsaucēju ir sarežģītāk, taču ne neiespējami. Vairāk »
 
25.janvāris, 17:00 Iepriekšējos gados SIA DOBELES ŪDENS ir veicis ievērojamu ieguldījumu ūdenssaimniecības sakārtošanā Dobeles pilsētā un pagastu centros. Šogad sākas jauns darba cēliens, kas neapšaubāmi uzlabos gan uzņēmējdarbības vidi, gan iedzīvotāju ērtības. Vairāk »
 
25.janvāris, 16:00 2016. gada novembrī oficiāli tika atklāta Dobeles dzirnavnieka jaunā pārslu ražotne, kā arī uzsākts projekts Graudu uzglabāšanas torņu sistēmas izveide un graudu pieņemšanas punkta kapacitātes palielināšana. Kopumā Dobeles dzirnavnieks ražošanas attīstībā 2016. gadā ir investējis vairāk nekā desmit miljonus eiro. Vairāk »
 
25.janvāris, 15:00 Pagājušā gada maijā pēc pilnas rekonstrukcijas bijušais Tērvetes alus bārs Dobelē, Tirgus laukumā, pārtapis par mūsdienīgu restorānu, saglabājot labākās Agrofirmai Tērvete raksturīgās vērtības. Vairāk »
 
25.janvāris, 14:00 Saruna ar a/s Agrofirma Tērvete valdes priekšsēdētāju Daini Dominieku. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers