Tēmas

Reģionālie pielikumi

14.marts, 15:40 Intervija ar Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieku pilsētas attīstības un sadarbības jautājumos Gunāru Ansiņu. Vairāk »
 
14.marts, 13:52 Tuvojas pavasaris, un Latvijas autoceļu uzturētāji atkal veiks pavasara darbus – vispirms jau bedrīšu remontu un tad visu pārējo, lai nodrošinātu drošu satiksmi uz Latvijas valsts autoceļiem. Vairāk intervijā stāsta Latvijas Autoceļu uzturētāja (LAU) Liepājas ceļu rajona direktors Guntars Laugalis. Vairāk »
 
14.marts, 13:00 Latvijas tautsaimniecībā profesionālajām mācību iestādēm ir arvien lielāka loma, jo praktiski visās nozarēs aizvien sāpīgāk izjūtams kvalificēta darbaspēka trūkums. Kā Liepājas Valsts tehnikums iekļaujas kopējā Liepājas pilsētas un apkārtnes attīstībā, vairāk stāsta tehnikuma direktors Agris Ruperts. Vairāk »
 
14.marts, 12:00 Lai klientiem Liepājā ilgtermiņā nodrošinātu nepārtrauktu drošu un kvalitatīvu elektroenerģijas piegādi, AS Sadales tīkls šogad pilsētas teritorijā plāno atjaunot vidējā sprieguma kabeļu līnijas 3,4 kilometru garumā, zemsprieguma elektrolīnijas 2,9 kilometru garumā un rekonstruēt 11 transformatoru apakšstacijas, elektrotīkla atjaunošanā un uzlabošanā ieguldot 622 000 eiro. Pēc šogad plānoto projektu realizēšanas elektroapgādes drošums un kvalitāte uzlabosies vairāk nekā 3200 mājsaimniecībām un uzņēmumiem. Vairāk »
 
28.februāris, 22:02 Lai paaugstinātu elektroapgādes drošumu un kvalitāti klientiem Ogres novadā, AS Sadales tīkls šogad Ogrē un novada teritorijā atjaunos 23 km vidējā sprieguma elektrolīniju, zemsprieguma elektrolīnijas 22 km garumā un rekonstruēs vai izbūvēs jaunas 4 transformatoru apakšstacijas. Kopumā Ogres novada elektrotīkla atjaunošanā AS Sadales tīkls šogad plāno ieguldīt 1,4 miljonus eiro. Vairāk »
 
28.februāris, 18:00 Lai vairotu sabiedrības izpratni par meža daudzveidīgo nozīmi, mācītu saudzīgu attieksmi pret dabu, lai ar savu piemēru iedvesmotu darbam un rosinātu zinātkāri, SIA Rīgas meži īsteno vides izglītības projektu Zaļā klase. Vairāk »
 
28.februāris, 17:30 1. aprīlī noslēgsies pārejas periods un jaunizveidotā pašvaldības kapitālsabiedrība SIA Ogres namsaimnieks pilnā apmērā pārņems Ogres pilsētas namu apsaimniekošanas, ūdens saimniecības un siltumapgādes jomas, kas līdz šim bija pašvaldības aģentūras Ogres namsaimnieks pārziņā. Vairāk »
 
28.februāris, 17:00 Ogres novada pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību MS siltums, kas sākotnēji radīts kā Madlienas un Suntažu ciemu siltuma ražošanas un piegādes uzņēmums, 2016. gadā pēc šķeldas katlumājas izbūves ir uzsācis darbu arī Ogrē, kļūstot par lielāko siltuma ražotāju pilsētā. Vairāk »
 
28.februāris, 16:30 Savu pirmo skolu un skolotāju atceras katrs – tās visbiežāk ir patīkamas bērnības atmiņas par skolasbiedriem, par draudzību un pirmo izlasīto vārdu. Skola katra cilvēka dzīvē ir tikpat svarīga kā mamma un tētis, tikpat nozīmīga kā valsts, kurā dzīvojam – pat sirmā vecumā mēs jūtamies tai piederīgi, jo tā ir Mūsu skola. Vairāk »
 
28.februāris, 16:00 Darbā tirgū ir vajadzīgi zinoši, labi izglītoti dažādu profesiju pārstāvji, un neapstrīdams ir fakts: jo ciešāka sadarbība izveidojas starp izglītības iestādi un darba devējiem, jo prasmīgāks un tirgus vajadzībām atbilstošāks speciālists tiks sagatavots. Profesionālās izglītības kompetences centrs Ogres tehnikums šo aspektu ņem vērā un gadu gaitā nostiprinājis ciešu saikni ar uzņēmējiem, ir izveidota pat atsevišķa struktūrvienība – Karjeras izglītības centrs, kas šo sadarbību koordinē un veicina. Vairāk »
 
28.februāris, 15:30 SIA Reģionālais drošības serviss ir iesoļojusi savas darbības otrajā desmitgadē. Šogad uzņēmumam paliek 12 gadi. Uzņēmumam savu drošību Ogres, Ikšķiles, Lielvārdes, Ķeguma un Salaspils novados uztic vairāk nekā 1500 klientu. Vairāk »
 
28.februāris, 15:00 Nule kā Ogres biznesa inkubators nosvinējis savu gada jubileju. Pirmais darbības gads bijis ražīgs – pirmsinkubācijas programmā darbojušies vairāk nekā 30 topošie un esošie uzņēmēji, kopumā radot jau 12 jaunu darba vietu. Vairāk »
 
28.februāris, 14:30 Latvijas autoceļu uzturētāja Rīgas ceļu rajona Ogres nodaļas pārziņā ir 741 kilometrs valsts autoceļu. No tiem puse ir ar asfalta segumu, turklāt liela daļa no tiem atbilst augstākajai ceļu uzturēšanas klasei. Vairāk stāsta LAU Rīgas ceļu rajona Ogres nodaļas ražošanas inženieris Raitis Šteinbergs. Vairāk »
 
28.februāris, 14:00 Ogres novada pašvaldība īsteno Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansēto projektu Uzlabot vispārējās izglītības iestāžu mācību vidi Ogres novadā. Vairāk »
 
28.februāris, 13:30 Kopš pagājušā gada oktobra dabas parka Ogres ieleja teritorijā Ogres novadā uz Meņģeles un Taurupes pagastu robežas ikvienam interesentam ir publiski pieejams tuvākajā apkaimē vienīgais skatu tornis, no kura paveras skats uz abiem Ogres novada pagastiem, kā arī Ogres upes ieleju. Vairāk »
 
28.februāris, 13:00 Kādreizējā Ķeipenes dzelzceļa stacija Ogres novada Ķeipenes pagastā kļuvusi par populāru tūrisma objektu, jo stacijas ēkā izvietots slavenā kinorežisora Sergeja Eizenšteina kino muzejs un blakus stacijas ēkai izveidots Komunikācijas centrs. Šī vieta noteikti kļūs vēl populārāka, jo katru gadu bijušās stacijas teritoriju papildina kāds jauns, unikāls vides objekts. Pagājušā gada oktobrī šeit tika atklāts vēl viens vides objekts – Potjomkina aka. Vairāk »
 
28.februāris, 12:30 Savulaik Ogre bija populārs gaisa un peldu kūrorts. Viena no vēsturiski nozīmīgām Ogres ainavas sastāvdaļām bija koka laipas, kas stiepās gar Ogres upes krastiem, kā arī pāri upei. Vairāk »
 
28.februāris, 12:00 Jau kopš 2006. gada Ogres novada pašvaldība, ikgadējā budžetā iedalot 40 000 eiro, organizē projektu konkursus, kuru ietvaros tiek sniegts atbalsts iedzīvotāju iniciatīvām. Vairāk »
 
28.februāris, 11:00 Ogres pirmās vidusskolas direktors Igors Grigorjevs ir pārliecināts, ka skolas pienākums ir dot iespēju apgūt zināšanas atbilstoši savām spējām un kompetencēm visiem bērniem – gan īpaši talantīgajiem, gan tiem, kuri sastopas ar mācīšanās vai citām grūtībām. Vairāk »
 
28.februāris, 10:20 Intervija ar Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Egilu Helmani. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers