Tēmas

Reģionālie pielikumi

8.februāris, 15:00 Intervija ar Latvijas VAS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU) Talsu ceļu rajona direktoru Andri Pētersonu. Vairāk »
 
8.februāris, 14:19 Kopš 2000. gada akciju sabiedrība Tukuma Straume ir uzsākusi strauju augšupeju, investējot mūsdienīgās tehnoloģijās un attīstot trīs galvenos pamatdarbības virzienus: barības ražošanu produktīvajiem dzīvniekiem, graudu pirmapstrādi un uzglabāšanu, kā arī barības ražošanu mājdzīvniekiem. Vairāk »
 
8.februāris, 13:00 Tukuma slimnīca pēc reformas ir palikusi vienīgā neatliekamās medicīniskās palīdzības slimnīca ceļa posmā no Rīgas līdz Ventspilij. Tas nozīmē, ka uz Tukuma slimnīcu ar neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mašīnām, kā arī pašu spēkiem nokļūst palīdzības alkstošie Tukuma, Talsu, Rojas, Mērsraga un citu novadu iedzīvotāji. Vairāk »
 
8.februāris, 12:00 Aizvadītais gads un šā gada sākums Tukuma slimnīcā aizrit 130 gadu jubilejas zīmē. Vairāk »
 
8.februāris, 11:00 Kā katru gadu, arī aizvadītajā 2016. gadā Tukuma novada pašvaldības darbs bija vērsts uz iedzīvotāju labklājības, dzīves kvalitātes un drošības uzlabošanu. Vairāk »
 
8.februāris, 10:00 Saruna ar Tukuma novada domes priekšsēdētāju Ēriku Lukmanu. Vairāk »
 
25.janvāris, 19:00 Bibliotēkas jau sen vairs nav tikai grāmatu krātuves, kur lasītājs var atnākt un atrast piemērotāko lasāmvielu. Mūsdienīgai bibliotēkai ir izglītojoša un kultūras vērtību akcentējoša loma. Arī Dobeles novada centrālā bibliotēka un tās filiāles ir kultūras centri, kur satiekas grāmata, mūsdienu tehnoloģijas, māksla, mūzika un cilvēks. Vairāk »
 
25.janvāris, 18:00 Kopš dzīvojamo māju privatizācijas ir pagājuši vairāk nekā 20 gadu, bet vēl arvien aktuāls ir jautājums par māju, kurā visi dzīvokļi ir privatizēti, apsaimniekošanas modeli. Namu apsaimniekotāji uzsver, ka dzīvokļu īpašnieki negrib un negrib saprast, ka dzīvoklis ir viņu īpašums un, tāpat kā privātmājas īpašniekam, arī dzīvokļu īpašniekiem pašiem ir jāseko, lai māja būtu kārtībā. Nenoliedzami, ka daudzdzīvokļu mājā, kurā katrs dzīvoklis pieder citai fiziskai personai, atrast kopsaucēju ir sarežģītāk, taču ne neiespējami. Vairāk »
 
25.janvāris, 17:00 Iepriekšējos gados SIA DOBELES ŪDENS ir veicis ievērojamu ieguldījumu ūdenssaimniecības sakārtošanā Dobeles pilsētā un pagastu centros. Šogad sākas jauns darba cēliens, kas neapšaubāmi uzlabos gan uzņēmējdarbības vidi, gan iedzīvotāju ērtības. Vairāk »
 
25.janvāris, 16:00 2016. gada novembrī oficiāli tika atklāta Dobeles dzirnavnieka jaunā pārslu ražotne, kā arī uzsākts projekts Graudu uzglabāšanas torņu sistēmas izveide un graudu pieņemšanas punkta kapacitātes palielināšana. Kopumā Dobeles dzirnavnieks ražošanas attīstībā 2016. gadā ir investējis vairāk nekā desmit miljonus eiro. Vairāk »
 
25.janvāris, 15:00 Pagājušā gada maijā pēc pilnas rekonstrukcijas bijušais Tērvetes alus bārs Dobelē, Tirgus laukumā, pārtapis par mūsdienīgu restorānu, saglabājot labākās Agrofirmai Tērvete raksturīgās vērtības. Vairāk »
 
25.janvāris, 14:00 Saruna ar a/s Agrofirma Tērvete valdes priekšsēdētāju Daini Dominieku. Vairāk »
 
25.janvāris, 13:00 2016. gada 16. novembrī Vidzemes koncertzālē Cēsis tika pasniegtas Draudzīgā aicinājuma fonda Skolu reitings 2016 balvas. Dobeles Valsts ģimnāzija saņēma augstāko vērtējumu par izciliem sasniegumiem angļu valodas apmācībā, kā arī kopvērtējumā atzīta par labāko valsts ģimnāziju savā grupā, atstājot aiz sevis Siguldas un Madonas Valsts ģimnāzijas. Vairāk »
 
25.janvāris, 12:00 Izsenis februāris Latvijā ir Sveču mēnesis, un 2. februāris ir Sveču diena. Vairāk »
 
25.janvāris, 11:00 Ja man jautā, kas ir Zoltners, tad vienā vārdā atbildot, tā ir vieta, kur justies labi. Tā ir vieta, kur tiek apmierinātas dvēseles un fiziskās vajadzības, vieta, kur saplūst cilvēks un daba, vieta, kur sajūti neuzbāzīgas rūpes. Tā ir vieta, kur, saglabājot individuālo vienpatību, kļūstu par daļu no veseluma. Vairāk »
 
25.janvāris, 10:00 Intervija ar Dobeles novada domes priekšsēdētāju Andreju Spridzānu. Vairāk »
 
14.decembris 2016, 15:04 Šogad Limbažu novada pašvaldības uzņēmums Namsaimnieks atzīmēja 25. dibināšanas gadskārtu, un jubilejas laiks sakrīt ar vadības maiņu – kopš šā gada 1. novembra uzņēmuma vadība uzticēta Ilzei Pastvai, kura līdz šim bijusi Limbažu pilsētas un pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas nodaļas vadītāja. Vairāk »
 
14.decembris 2016, 14:00 «Izveidojot struktūrvienības visos Latvijas reģionos – Laidzē, Balvos, Krāslavā un Limbažos, Rīgas Valsts tehnikums faktiski īsteno valsts attīstībai un izaugsmei svarīgāko priekšnosacījumu: veido izglītotu un profesionāli sagatavotu jauno paaudzi,» uzsver RVT Limbažu reģionālās struktūrvienības vadītājs Dainis Augusts. Vairāk »
 
14.decembris 2016, 13:00 Šogad pirmo reizi Latvijā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija sadarbībā ar Latvijas Biznesa savienību izvērtēja un noteica pašvaldību indeksu attiecībā uz investīcijām draudzīgāko pašvaldību. Vairāk »
 
14.decembris 2016, 12:00 Limbažu novada ģimnāzijas 12. klašu centralizēto eksāmenu rezultāti ir līdzvērtīgi tuvumā esošo valsts ģimnāziju audzēkņu sniegumam, kā arī Limbažu ģimnāzijas audzēkņu zinātniski pētnieciskie darbi (ZPD) vairākkārt augstu novērtēti gan valsts, gan reģiona ZPD konferencēs. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers