Satiksme

Vakar, 14:00
Sociālajos tīklos iedzīvotāji ziņo par smagu avāriju Rīgā, Āgenskalnā.
 
Vakar, 13:07
„Rīgas satiksme” informē, ka 23. un 24. jūnijā Rīgas sabiedrisko transportu un autostāvvietas, kuras apkalpo „Rīgas satiksme”, varēs izmantot bez maksas.
 
Vakar, 12:37
Saistībā ar satiksmes slēgšanu 11.novembra krastmalā, sabiedriskais transports Rīgā patlaban kavējas aptuveni stundu, liecina SIA "Rīgas satiksme" publiskotā informācija.
 
19.jun
Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem līdz 29.jūnijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot tramvaju satiksmi) Miera ielā, 50 m garā posmā no Brīvības ielas.
 
19.jun
Saistībā ar pasākuma "Līgo, Rīga! Līgo, Latvija" norisi Rīgā no šodienas līdz 25.jūnijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11.novembra krastmalā un atsevišķos Vecrīgas posmos, informē Rīgas dome.
 
18.jun
Saistībā ar pasākuma “Līgo, Rīga! Līgo, Latvija” norisi Rīgā no 19.jūnija plkst. 23.00 līdz 25.jūnija plkst. 6.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (arī alus velosipēda, velorikšu, elektromobiļu un zirgu pajūgu satiksme).
 
18.jun
Valsts autoceļu tīklā notiek plaši būvdarbi un ir ieviesti satiksmes ierobežojumi. Ar pilnu būvdarbu karti var iepazīties VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) mājas lapā www.lvceli.lv.
 
18.jun
Šodien Latviju valsts vizītē apmeklēs Īrijas prezidents Maikls Daniels Higinss un viņa dzīvesbiedre Sabina Higinsa, informēja Latvijas prezidenta Raimonda Vējoņa preses dienestā.
 
15.jun
VAS Latvijas Valsts ceļi, sadarbībā ar Valsts policiju, autoskolu Drošas braukšanas skola un Latvijas transporta apdrošinātāju biedrību uzsāk drošas braukšanas kampaņu "Esi pie stūres - atceries fiziku!".
 
15.jun
Plānojot nedēļas nogales braucienus, autovadītājiem jārēķinās, ka visā valsts autoceļu tīklā rit aktīva būvdarbu sezona un ir ieviesti satiksmes ierobežojumi. Ar pilnu būvdarbu karti var iepazīties VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) mājas lapā www.lvceli.lv.
 
14.jun
"Rīgas satiksme" informē, ka no 2018. gada 16.jūnija 5.maršruta tramvaji kursēs pa pamatmaršrutu "Iļģuciems - Mīlgrāvis", spēkā stājas kustības saraksts darbdienās no 05.03.2018. un brīvdienās no 05.09.2015.
 
14.jun
Asfaltēšanas darbiem turpinoties, arī ceturtdien, 14.jūnijā no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 (provizoriski) satiksmei tiks slēgta uzbrauktuve no Loka maģistrāles Jelgavā uz valsts galvenā autoceļa Rīga - Jelgava - Lietuvas rob. (Meitene) (A8) Šauļu virzienā.
 
14.jun
„Rīgas satiksme” informē, ka saistībā ar Skanstes ielas skrituļošanas nakts braucienu, sestdien, 16.jūnijā no plkst. 20.00 virzienā no centra un no plkst. 22.00 virzienā uz centru tiks veiktas izmaiņas 24.maršruta autobusu kustībā.
 
13.jun
Trešdien, 13.jūnijā no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 (provizoriski) satiksmei tiks slēgta uzbrauktuve no Loka maģistrāles Jelgavā uz valsts galvenā autoceļa Rīga – Jelgava – Lietuvas rob. (Meitene) (A8) Šauļu virzienā. Šajā laikā tur tiks veikti asfaltēšanas darbi.
 
12.jun
Latvijas Pasts izveidojis Latvijā pirmo velonovietni, kas izvietota uz ielas braucamās daļas, neaizņemot gājējiem paredzēto teritoriju. Divu automašīnu vietā pie Rīgas 10.pasta nodaļas, Elizabetes ielā 41/43, tagad iespējams novietot desmit divriteņus. Pārmaiņas gaida arī pašu Rīgas 10.pasta nodaļu – tā tiks pārveidota par jauna veida klientu apkalpošanas vietu gan no servisa, gan preču un pakalpojumu pārdošanas viedokļa.
 
12.jun
Saistībā ar Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas svinīgajiem pasākumiem 14. jūnijā no plkst. 7.00 līdz plkst. 17.00 tiks aizliegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra labajā pusē, 50 m garā posmā no Kaļķu ielas virzienā uz Smilšu ielu.
 
12.jun
Saistībā ar remontdarbiem no 12. jūnija plkst. 23.00 līdz 16. jūnija plkst. 6.30 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Biķernieku ielas un Juglas ielas rotācijas aplī.
 
12.jun
Augusta Deglava ielas satiksmes pārvada pārbūvi Rīgā par 4,27 miljoniem eiro veiks lietuviešu uzņēmums AS "Kauno tiltai", liecina Iepirkumu uzraudzības birojā pieejamā informācija.
 
12.jun
Par kuģu satiksmes kā sabiedriskā transporta veida Rīgā ieviešanu jāturpina diskutēt, kā arī jāveic padziļināta izpēte, kuri maršruti varētu būt pieprasīti, vai un kā iespējams savienot attiecīgos reisus ar citiem sabiedriskā transporta veidiem, otrdien diskusijā par pasažieru kuģu satiksmes kā sabiedriskā transporta Rīgā iespējām secināja tās dalībnieki.
 
11.jun
Valsts autoceļu tīklā rit aktīva būvdarbu sezona - vairāk kā 80 objektos notiek darbi un ir ieviesti satiksmes ierobežojumi. Aicinām autovadītājus ievērot Ceļu satiksmes noteikumus būvdarbu vietās: ievērot ceļazīmes un satiksmes organizācijas shēmas, kā arī nebraukt būvdarbu zonā pie sarkanās luksofora gaismas. Ar pilnu būvdarbu karti var iepazīties VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) mājas lapā www.lvceli.lv.