22.jūnijs, 17:33 «Rīgas satiksme» informē, ka 23. un 24. jūnijā Rīgas sabiedrisko transportu un autostāvvietas, kuras apkalpo «Rīgas satiksme», varēs izmantot bez maksas. Vairāk »
 
15.jūnijs, 11:00 Absolūts vairākums “Rīgas satiksmes” klientu sabiedrisko transportu Rīgā vērtē atzinīgi – 77% respondentu ir pilnīgi vai drīzāk apmierināti ar sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu, vēsta uzņēmuma dati. Vairāk »
 
12.jūnijs, 22:06 Sakarā ar Pasaules strādājošo un amatieru sporta spēļu dalībnieku gājienu, būs gaidāmas izmaiņas transportlīdzekļu kursēšanas grafikā, kas skar K.Valdemāra ielu posmā no O.Kalpaka bulvāra līdz Stabu ielai. Izmaiņas plānotas aptuveni no pulksten 19.00. Vairāk »
 
7.jūnijs, 17:30 Mikroblogošanas vietnes Twitter lietotājs savā laika joslā publicējis video materiālu, kurā kāds Rīgas satiksmes autobusa šoferis par mata tiesu izvairās no sadursmes ar pašu velosipēdistu. Vairāk »
 
17.maijs, 12:07 Drīzumā galvaspilsētā sāks kursēt pirmie desmit ar ūdeņradi darbināmie trolejbusi. Vizuāli tie neatšķirsies no saviem pašreizējiem «kolēģiem», taču šie spēkrati būs daudz draudzīgāki videi – samazināsies kaitīgo izmešu daudzums galvaspilsētā, kas nonāk gaisā, sadegot dīzeļdegvielas produktiem. Rīgas satiksme (RS) uzsākusi arī ūdeņraža uzpildes stacijas būvniecību. Tā būs pieejama arī privātajam transportam. Vairāk »
 
16.maijs, 15:39 "Rīgas satiksme" informē, ka 20.maijā Muzeju nakts pasākumu ietvaros atsevišķi sabiedriskā transporta maršruti no pilsētas centra kursēs līdz plkst. 02:00. Vairāk »
 
13.maijs, 18:24 Saistībā ar to, ka zemās grīdas tramvaji uz Imantu sāks kursēt no 5. jūnija, nevis 17. maija,kā tas sākumā bija plānots. Iedzīvotāji ir neapmierinātību ar kārtējām izmaiņām. Vairāk »
 
12.maijs, 16:18 "Rīgas satiksme" informē, ka zemās grīdas tramvaji uz Imantu sāks kursēt no 5.jūnija, nevis 17.maija, kā bija plānots līdz šim. Vairāk »
 
11.maijs, 9:34 11. maijā no plkst. 17:00 līdz plkst.  21:00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme labajā braukšanas joslā Dārzciema ielas posmā, vēsta "Rīgas satiksme". Vairāk »
 
12.aprīlis, 16:58 Pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" un pilnsabiedrība "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) ir vērsusies tiesā saistībā ar Konkurences padomes (KP) uzliktajiem sodiem. Vairāk »
 
 

Skaistuma pasaule

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers