Vakar, 16:42 Braukšanas apstākļi lielākajā daļā Latvijas trešdienas pievakarē ir apgrūtināti, liecina informācija AS ''Latvijas Valsts ceļi'' (LVC) mājaslapā. Vairāk »
 
Vakar, 16:35 Kāda aculieciniece ievērojusi, ka Līvu laukumā Rīgā izveidojusies autostāvvieta. Vairāk »
 
Vakar, 16:20 Trešdienas pēcpusdienā Rīgā sniegputenis radījis pamatīgus sastrēgumus, kā arī konstatētas vairākas avārijas. Vairāk »
 
Vakar, 10:38 Naktī uz otrdienu Rīgas ielās izcēlusies pamatīga pakaļdzīšanās, kurā policija tvarstīja jauniešus, kuri ar BMW automašīnu taranēja pilētas ielas un izraisīja avāriju, ziņo raidījums "Degpunktā". Vairāk »
 
21.februāris, 15:07 Pašvaldības SIA Rīgas satiksme (RS) ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem, kurā strādā vairāk nekā 4000 darbinieku. To, kā viņi strādā un kā notiek uzņēmuma ikdienas darbs, Ēnu dienā varēja uzzināt arī Rīgas un citu Latvijas pilsētu un novadu skolēni. Jaunajiem «ēnotājiem» bija iespēja tuvāk iepazīties gan ar 7. autobusa parka darbu, gan arī ar savas izvēlētās profesijas – autobusa, trolejbusa vai tramvaja vadītāja, kontroliera vai dispečera – amata noslēpumiem. Vairāk »
 
21.februāris, 13:11 Sakarā ar atkusni un nokrišņiem uz grants ceļiem praktiski visā valsts teritorijā ir sācies šķīdonis, tāpēc uz šiem ceļiem pakāpeniski tiek ieviesti autotransporta masas ierobežojumi - tiek liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 10 tonnām. Vairāk »
 
17.februāris, 11:35 Latvija ir autovadītājiem septītā labākā valsts pasaulē, liecina Waze apkopotais Autobraucēju apmierinātības indekss – Waze lietotāju braukšanas analīze, kas veikta pērn augustā. Vairāk »
 
14.februāris, 18:40 Līkumā šosejas Madona - Gulbene 11. kilometrā atrodas bīstams līkums, kurā regulāri notiek smagas avārijas. Varasiestādes vainu noveļ uz neprasmīgiem šoferiem, savukārt vietējie iedzīvotāji apgalvo, ka ziemā šajā posmā ceļa stāvoklis ir kritisks, vēsta raidījums "Bez Tabu". Vairāk »
 
14.februāris, 10:40 Kādas smagās automašīnas šoferim šis rīts sācies neveiksmīgi, viņa vadītais auto iesprūdis zem Akmens tilta Rīgā. Vairāk »
 
13.februāris, 16:55 Pagājušajā gadā bojāgājušo skaits ceļu satiksmes negadījumos (CSNg) samazinājies par 16%, kas ir labākais rādītājs līdz šim. Tomēr nemainīgi aktuāla ir mazāk aizsargāto satiksmes dalībnieku – gājēju un velosipēdistu – problēma. VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcijas” (CSDD) valdes priekšsēdētājs Andris Lukstiņš intervijā “Autoceļu Avīzei” stāsta par plānotajiem drošības uzlabošanas pasākumiem šajā un turpmākajos gados. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers