Šodien, 11:27 Pirmdien autobraucējiem jārēķinās, ka, turpinoties ceļu būvdarbu sezonai, remontdarbu posmos ir ieviesti satiksmes ierobežojumi. Rīta stundās atsevišķos posmos tamdēļ ir iespējama palēnināta satiksme, īpaši Pierīgā, ziņo VAS "Latvijas ceļi". Vairāk »
 
23.jūnijs, 11:50 Sakarā ar Līgo svētku pasākumu pilsētā ierobežos satiksmi; slēgs 11. novembra krastmalu. Vairāk »
 
22.jūnijs, 17:33 «Rīgas satiksme» informē, ka 23. un 24. jūnijā Rīgas sabiedrisko transportu un autostāvvietas, kuras apkalpo «Rīgas satiksme», varēs izmantot bez maksas. Vairāk »
 
21.jūnijs, 15:30 Valsts policija (VP) laikā no 22.jūnija līdz 26.jūnija uz ceļiem rīkos masveida reidus, pastāstīja VP preses pārstāve Simona Grāvīte. Vairāk »
 
19.jūnijs, 23:00 Valsts autoceļu tīklā turpinās plaši būvdarbi, uz Ventspils šosejas parādoties jaunam remontposmam, informē Latvijas Valsts ceļi. Vairāk »
 
19.jūnijs, 10:50 Sakarā ar Līgo svētkiem un Jāņu dienu laika posmā no 2017.gada 22. līdz 25.jūnijam gaidāmas izmaiņas aptuveni 500 reģionālo autobusu maršrutu, informē Autotransporta direkcija. Vairāk »
 
18.jūnijs, 18:45 Uz Tallinas šosejas Rīgas virzienā svētdienas vakarā, cilvēkiem atgriežoties galvaspilsētā, transporta kustība ir ļoti lēna. Vairāk »
 
16.jūnijs, 7:46 Visā valsts autoceļu tīklā turpinās būvdarbi, tāpēc aicinām autovadītājus rēķināties ar papildu laiku ceļā. Šajās brīvdienās arī jārēķinās ar to, ka īpaši palēnināta satiksme var būt uz Ventspils un Liepājas šosejām, kur ne tikai notiek daudz būvdarbu, bet arī pārvietosies militārā tehnika, vēsta VAS "Latvijas Valsts ceļi". Vairāk »
 
15.jūnijs, 11:00 Absolūts vairākums “Rīgas satiksmes” klientu sabiedrisko transportu Rīgā vērtē atzinīgi – 77% respondentu ir pilnīgi vai drīzāk apmierināti ar sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu, vēsta uzņēmuma dati. Vairāk »
 
14.jūnijs, 12:03 Uz Dienvidu tilta pretī Bukaišu ielai slēgta kustība virzienā uz Pārdaugavu, informēja Valsts policijā. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers