Šodien, 11:33 Rīgas domes Satiksmes departaments, gatavojieties Latvijas valsts simtgadei, šogad plāno veikt ielu seguma periodiskās atjaunošanas darbus deviņās Rīgas centra ielās. Prognozējošās segumu atjaunošanas izmaksas sastādīs aptuveni 12 miljonus eiro, precīzas izmaksas būs zināmas noslēdzoties cenu aptaujai. Vairāk »
 
Šodien, 9:31 Šorīt pulksten 4.35 Valgundes pagastā uz autoceļa Rīga - Liepāja 24. kilometrā notika ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistītas divas kravas automašīnas "Iveco" un "Mercedes Benz", ziņo Valsts policija. Vairāk »
 
Šodien, 7:21 Apledojuma un dažviet arī miglas dēļ šorīt pa vairākiem valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem ir apgrūtināta braukšana, turpretim vislabākie braukšanas apstākļi ir Vidzemē, liecina VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) apkopotā operatīvā informācija. Vairāk »
 
Vakar, 21:21 Sniega un apledojuma dēļ var gadīties, ka automašīna ieslīd grāvī vai iestieg kādā kupenā. Tieši tāpēc ir svarīgi zināt, kā pareizi izvilkt automašīnu no grāvja vai kupenas. Ar video pamācību dalās raidījums "Zebra". Vairāk »
 
Vakar, 17:43 Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi, arī turpmākajās dienās ir gaidāmi mainīgi laika apstākļi. Tas nozīmē, ka uz autoceļiem ar asfalta segumu var veidoties tā saucamais “melnais ledus”, kas autovadītājiem ir īpaši bīstams, jo ir grūti pamanāms. Vairāk »
 
Vakar, 16:30 Liela daļa ceļu satiksmes negadījumos iesaistīto autovadītāju ir nepieciešama skaidrojoša informācija, ja tiek atzīta abu šoferu vaina un OCTA zaudējumu atlīdzība tiek sadalīta atbilstoši katra atbildībai. Novērojumi liecina, ka autovadītāji, kas iepriekš nav saskārušies ar šādām avārijas situācijām, nezina un daudzi nav pat dzirdējuši, ka apdrošināšanas atlīdzības tiek dalītas proporcionāli ceļu satiksmes negadījumā iesaistīto autovadītāju atbildībai. Vairāk »
 
Vakar, 10:28 Sociālajā tīklā Facebook brīdina autovadītājus, kuri pārvietojas pa Ogres ielām - kāds vīrietis iesācis pie gājēju pārejām ar kameru rokās skriet virsū uz automašīnām, inscenējot nelaimes gadījumu un padarot sevi par upuri. Vairāk »
 
17.janvāris, 12:15 Piektdien, 13.janvārī, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) un Valsts policija (VP), veicot transportlīdzekļu tehnisko kontroli Rēzeknē, konstatēja būtsikas nepilnības transportlīdzekļu tehniskajā stāvoklī, kā arī pieķēra kādu autovadītāju, kura vadīja spēkratu alkohola reibumā, informē CSDD. Vairāk »
 
17.janvāris, 10:37 Kāds šoferis vārdā Lauris ceļa vidū saticis pavisam apjukušu stirnu ar kuru cenšas "sarunāt", vai iespējams abiem sadalīt ceļu un autovadītāju palaist garām. Cilvēki komentāros spriedelē, ka šāda dzīvnieka uzvedība varētu nozīmēt, ka tas ir traumēts vai slims. Vairāk »
 
15.janvāris, 11:36 „Rīgas satiksme” informē, ka no 23. janvāra tiks veiktas izmaiņas atsevišķos darba dienu kustības sarakstos ar mērķi uzlabot pasažieru apkalpošanu. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers