Vakar, 22:33 Saskaņā ar meteorologu prognozēm tuvākajās naktīs gaisa temperatūra noslīdēs zem nulles. Iespējama migla, dažviet autoceļi, jo sevišķi agros rītos, var apledot. Vairāk »
 
19.oktobris, 16:00 Līdz šā gada nogalei Rīgas satiksmei (RS) pakāpeniski tiks piegādāti 70 autobusi – jaunākie Solaris Urbino sērijas spēkrati: 35 no tiem būs 12 metrus gari, un vēl tikpat daudz būs 18 metrus gari. Vairāk »
 
19.oktobris, 10:29 No šī gada 1.novembra pilnsabiedrības "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) minibusos pasažieri turpmāk varēs reģistrēties braucienam ar šādiem e-talona produktu veidiem - 24h, 3 un 5 dienu biļetēm, kas būs derīgas visos sabiedriskā transportlīdzekļu veidos un maršrutos Rīgas pilsētā. Vairāk »
 
18.oktobris, 14:40 Rīgas satiksme (RS) lepojas, ka viņu komandu veido daudz profesionālu darbinieku, un aicina pievienoties jaunus kolēģus. Uzņēmums ir izstrādājis plašu motivācijas programmu un piedāvā citus bonusus, lai pateiktos strādājošajiem par viņu lojalitāti, labi paveiktu darbu un stiprinātu komandas garu. Lai arī šobrīd uzņēmumā strādā vairāk nekā 4100 darbinieku, RS turpina piesaistīt darbiniekus un aicina darbā šoferus, kontrolierus un tehniskos darbiniekus, kā arī labprāt atver savas durvis praktikantiem. Vairāk »
 
17.oktobris, 20:50 Trešdien, 18. oktobrī, remontposmā uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) uz tilta pār Mazo Juglu paredzēti betonēšanas darbi. Vairāk »
 
17.oktobris, 16:46 "Rīgas satiksme" ir saņēmusi jaunākos "Solaris Urbino" sērijas autobusus. Plānots, ka līdz šī gada beigām pakāpeniski tiks piegādāti 70 autobusi. Tādejādi Rīgā būs tikai zemās grīdas autobusi. Vairāk »
 
17.oktobris, 16:26 Dēļ ilgstošām lietavām visā Latvijas teritorijā ir pasliktinājies grants autoceļu stāvoklis. Pārmitrinātā grants segā strauji veidojas defekti: bedres, iesēdumi, ceļi kļūst dubļaini un zaudē savu nestspēju. Vairāk »
 
16.oktobris, 15:19 17. oktobrī tiks uzsākta Daugavpils šosejas (A6) ceļa pārvada pie dzelzceļa stacijas "Krauja" (238.km) pie Daugavpils konstruktīvo elementu atjaunošana un satiksme pāri pārvadam tiks slēgta. Vairāk »
 
16.oktobris, 12:28 Aculiecinieki ziņo par smagu autoavāriju, kura notikusi Rumbulā, virzienā uz Salaspili. Vairāk »
 
16.oktobris, 8:11 Rīgas apvedceļa (A4) posmā pie tilta pār Mazo Juglu pie Salaspils, kur turpinās remontdarbi un satiksme tiek organizēta pa vienu ceļa joslu satiksme ir palēnināta, īpaši virzienā uz Saulkalni."Latvijas Valsts ceļi" iesaka izmantot citus maršrutus. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers