18.novembris, 15:12 No bērnu skaitāmpantiņiem zināmais šļūkšanas maršruts Latvijas iedzīvotājiem kļūst īpaši aktuāls tad, ja viņi Briseles Centrālajā dzelzceļa stacijā gaida vilcienu uz lidostu un redz pa blakus sliedēm aizejošu vilcienu uz Antverpeni. Līdzīgi ir Briseles lidostā, no kurienes vilcieni gan uz Briseli, gan uz Antverpeni atiet vairākas reizes stundā. Vairāk »
 
17.novembris, 7:42 ASV ceturtdien atjaunināja savu padomu amerikāņu ceļotājiem uz Eiropu, brīdinot par pieaugušiem terorisma draudiem Ziemassvētku un Jaungada brīvdienu sezonā. Vairāk »
 
11.novembris, 18:01 Starptautiskais Valūtas fonds Grieķiju sagrābis daudz spēcīgākā tvērienā nekā pirms vairākiem gadiem Latviju, tomēr ar visdziļāko līdzjūtību pret parādu verdzināto nāciju tā vien gribas uzsaukt: «Grieķi! Paņem švammi un nomazgā reiz tās savas Afrodītes! Vairāk »
 
9.novembris, 16:56 Kāds latviešu puisis, apmeklējot Japānas galvaspilsētu Tokiju, atklājis ko dzimtenē palikušie var no turienes mācīties. Vairāk »
 
8.novembris, 10:39 Līdz ar rudens iestāšanos Latvijā teju katram rodas vēlēšanās pārskatīt vēl neizmantoto atvaļinājuma dienu apjomu, lai dotos uz saulainajām ārvalstīm laiski pagulēt pludmalē vai arī kādā ekstrēmākā un enerģiskākā atpūtā uz sniegotiem kalniem. Vairāk »
 
8.novembris, 6:30 Sigulda rudenī jau ir standarts – kā lai neaizbrauc papriecāties par krāsu spēli kokos, jo šāda ainava citviet Latvijā nav izbaudāma. Bet Sigulda un tās apkaime nav tikai tūristu tradicionālie maršruti – Gūtmaņa ala, Viktora ala, Turaida, gaisa vagoniņš... Vairāk »
 
4.novembris, 13:21 Ja daļēji obligātā kārtā nevajadzētu doties uz Čehijas pilsētu Liberecu, nezinu, vai labprātīgi būtu izvēlējusies to par sava ceļojuma galamērķi vai vismaz piestāšanas punktu. Vairāk »
 
2.novembris, 15:05 Ir ceļi, kas autobraucējiem sagādā kārtīgu adrenalīna devu asinīs, ir ceļi, kas raisa neaizmirstamas sajūtas, un vēl ir tādi, kas sola ne vien aizraujošu braucienu, bet arī lielisku galamērķi. Apkopoti četri lieliski maršruti braukšanas entuziastiem tepat Latvijā un Eiropā. Vairāk »
 
1.novembris, 12:02 Latvijas lidsabiedrība airBaltic nākamgad ieviesīs divus jaunus maršrutus. 14. maijā sāksies lidojumi no Rīgas uz Sočiem, bet 16. aprīlī – arī uz Kaļiņingradu. Abi jaunie maršruti piedāvās ērtas ceļošanas iespējas pasažieriem no Baltijas valstīm un Krievijas ar ērtiem savienojumiem Rīgā. Vairāk »
 
30.oktobris, 23:07 Kārtenes skatu torņa celtniecības darbi tuvojas noslēgumam. Lietavas iecerēto aizkavējušas, informē biedrība "Kārtenes skati" Vairāk »
 
28.oktobris, 17:36 Šā gada ziemas lidojumu sezonā ceļotāji no starptautiskās lidostas "Rīga" varēs doties uz 74 tiešajiem galamērķiem visā pasaulē, informēja lidostas pārstāvji. Vairāk »
 
28.oktobris, 14:44 Pēc pēdējo gadu terora uzliesmojumiem un ar tiem saistītajiem incidentiem dažādu arābu valstu un Turcijas kūrortos, šoruden skatoties visnotaļ karstasinīgus ziņu sižetus no Katalonijas, ceļotāji aizvien biežāk sāk uzdot jautājumu – braukt vai nebraukt uz Barselonu? Vairāk »
 
27.oktobris, 7:12 Atceļot daudzus iepriekš izpirktus reisus, aviokompānija Ryanair radīja problēmas tūkstošiem ceļotāju. Neatkarīgā pēta apdrošināšanas kompāniju palīdzību klientiem gadījumos, kad kaut kādu iemeslu dēļ nākas pārtraukt ceļojumu. Vairāk »
 
23.oktobris, 13:52 Kā ir būt nūdistam valstī, kur publiska atkailināšanās ir strikti aizliegta? Kāds drosmīgs nūdistu komūnas pārstāvis no Indonēzijas dalās savā pieredzē un ikdienas cīņā ar viņaprāt nepieņemamiem likumiem, raksta BBC.com. Vairāk »
 
23.oktobris, 11:50 Šogad rudens ir visai mainīgs, tāpēc jātver katrs mirklis, lai izbaudītu tā krāsas un smaržas, braucot apskatīt viduslaiku pilis, izstaigājot meža takas, dodoties vērot migrējošos gājputnus un brīvdabas piknikā. Vairāk »
 
22.oktobris, 12:00 Spānijas policija piektdien paziņojusi, ka atklājusi, ka aptuveni 800 britu tūristi kompensāciju dēļ melojuši, ka ceļojuma laikā Spānijā saindējušies ar ēdienu. Vairāk »
 
21.oktobris, 14:33 Latvijas valsts simtgades svinībām gatavojas arī tūrisma industrija, aicinot ikvienu vairāk apceļot savu zemi. Vairāk »
 
18.oktobris, 11:18 Gadu mija lielai daļai sabiedrības saistās ar krāšņākajiem gada svētkiem. Daži Jauno gadu izvēlas sagaidīt dzimtajā zemē un ģimenes vai radu lokā, citi – doties svinēt ārvalstīs. Pašlaik trīs populārākie galamērķi, kurp Latvijas iedzīvotāji ieplānojuši doties Jaunā gada datumos, ir Bangkoka Taizemē, Berlīne Vācijā un Prāga Čehijā. Vairāk »
 
14.oktobris, 14:44 Sanktpēterburga. Uz purviem būvētā un par ziemeļu Venēciju dēvētā. Ar kanāliem un tiltiem, ar zelta pārbagātību arhitektūrā, pasaules mākslas šedevriem muzejos, ar ļaužu plūsmu metro pārejās. Vienmēr no jauna atklājama. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers