24.marts, 14:04 Pavasarī, kad daba mostas, ceļotāji var izbaudīt aizraujošus piedzīvojumus un noklausīties interesantus stāstus Igaunijas avotiem un ūdenskritumiem bagātīgākajās vietās. Divu dienu ekskursijā būs iespēja piekļūt arī iespaidīgākajiem akmeņiem, apmeklēt tā dēvēto kapteiņu ciemu un ielūkoties noslēpumainajā, ačgārni plūstošajā Raganu akā. Vairāk »
 
18.marts, 14:12 Ja nu gadās dažas brīvas dienas un atpūtas ēdienkartē gribas kaut ko ierastu un labi zināmi, vienlaikus kaut ko neparastu, tad, iespējams, ir vērts izvēlēties braucienu ar prāmi uz Stokholmu. Tas ir gan ērts, gan finansiāli saprātīgs piedāvājums. «Pa Stokholmu nevar doties pa taisno, pa to ir jālīkumo,» saka gide, un, protams, viņai ir taisnība. Vairāk »
 
11.marts, 14:44 Līdzšinējā pieredze, apmeklējot Itāliju, mani iemācījusi, ka labāk lēti aizlidot uz kādu no tās pilsētām un pēc tam tālāk pavizināties ar ātrvilcienu, nevis maksāt bezjēdzīgi lielu naudu par aviobiļetēm, pirkt tās pusgadu iepriekš, pēc tam vismaz reizes piecas saskaņojot izmaiņas lidojuma laikos. Tāpēc dienu pēc tam, kad Amerikas prezidenta vēlēšanās negaidīti uzvarēja Tramps, bet Ryanair pavēstīja, ka no one trumps Ryanair fares (neviens nepārtrumpos Ryanair cenas), kritu kārdinājumā. Vairāk »
 
4.marts, 14:15 Tikai 26 kilometri no Daugavpils, un – Zarasu pilsēta Lietuvā sasniegta! Daba, cilvēki – tur viss ir tāds pats kā pie mums un tomēr citāds. Šī Lietuvas pilsēta (lietuviski – Zarasai) apbur ar attieksmi pret savu kultūras vēsturi un vidi, ar senu leģendu vizualizēšanu, ar iedvesmu. Uz Zarasiem ir vērts aizbraukt arī tāpēc vien, ka šī ir Latvijas basketbola leģendas Uļjanas Semjonovas (1952) jeb Uļas, kā viņu dēvē savējie, dzimtā pilsēta. Tā ir vieta, kuru noteikti vajag apmeklēt visiem dullajiem daukām, lai saprastu, ka patiesībā viss ir mūsu pašu galvās un ka stilam ir pat ļoti liela un izšķiroša nozīme, ja vēlamies būt pamanīti Eiropas Savienībā. Vairāk »
 
28.februāris, 17:10 Kamēr ziema pamazām atkāpjas, varam jau sākt skaitīt dienas līdz pavasara sākumam, atjaunot pavasara garderobi un plānot ceļojumu uz tuvākām vai tālākām pilsētām, kurās izbaudīt ziedoni. Pavasaris ir brīnišķīgs gadalaiks individuāliem brīvdienu ceļojumiem pa Eiropu, kur daudzas pilsētas jau priecē ar patīkami siltiem laikapstākļiem. »Vakara Ziņas« sagatavojušas aktuālāko pilsētu topu, kuras noteikti vajag apskatīt pavasarī. Vairāk »
 
25.februāris, 14:06 Austrijas galvaspilsēta Vīne nenoliedzami ir viena no pasaules tūrisma leģendām. Austrieši ir spējuši radīt tik spēcīgus zīmolus, kas valdzina gan tos, kuri Vīnē viesojušies, gan tos, kuri vēl tikai plānojuši savām acīm redzēt un baudīt mākslas, arhitektūras, mūzikas un gastronomijas brīnumus, ko piedāvā šī pilsēta. Vairāk »
 
18.februāris, 15:06 Marta pirmajās brīvdienās Viļņā tiek svinēta Lietuvas aizgādņa – Svētā Kazimira – svētki, un arī šogad 4. martā var aut kājas ceļam uz Lietuvas galvaspilsētu Viļņu. Kazīša, Kazjuka, kā debesu aizgādni mīlīgi dēvē lietuvieši, amatnieku brīvdabas tirgus ir vecākais un lielākais ne tikai kaimiņvalsts galvaspilsētā, bet par tādu iecelts arī starp pārējām Baltijas valstīm – Latviju un Igauniju. Un pat – Eiropā. Vairāk »
 
17.februāris, 14:05 Šogad 4. martā Lietuvas galvaspilsētā Viļņā notiek gadskārtējie Kaziukas svētki, kuru neatņemama sastāvdaļa ir grandiozs gadatirgus Viļņas vecpilsētā un Užupes republikas (Užupis) teritorijā. Vairāk »
 
14.februāris, 19:30 Starp populārākajiem Latvijas iedzīvotāju ceļojumu galamērķiem aizvadītajā gadā kļuvusi Brisele, Londona, Skandināvijas valstis un Maskava, taču arvien biežāk ceļotāji vēlas doties arī uz Āzijas valstīm – Japānu, Ķīnu un Dienvidkoreju. Tā liecina tūrisma aģentūras SIA “Latvia Tours” apkopotie dati. Vairāk »
 
6.februāris, 18:50 No 10. līdz 12. februārim Jelgavas pilsēta aicina piedzīvot Baltijā vērienīgāko ziemas notikumu – Starptautisko Ledus skulptūru festivālu, kurš norisināsies jau deviņpadsmito reizi. Tajā piedalīsies 32 profesionāli tēlnieki, kuri veidos skulptūras par tēmu «Karnevāls». Festivāla gaisotni papildinās dažādu mūziķu uzstāšanās, izrādes bērniem, skulptūru spīdēšana, darbnīcas, uguņošanas un daudz kas cits. Vairāk »
 
4.februāris, 14:04 Šonedēļ starp Tallinu un Helsinkiem sācis kursēt jauns ātrgaitas prāmis Megastar, kas turpmāk nodrošinās reisus trīs reizes dienā. Protams, šī ir laba ziņa tuvu un ātru ceļojumu piekritējiem. Vairāk »
 
3.februāris, 11:33 Jau šīs nedēļas nogalē, no 3. līdz 5. februārim, izstāžu zālē BT1 notiks starptautiskais tūrisma gadatirgus–izstāde Balttour 2017, kas šogad norisināsies jau 24. reizi. Tajā būs iespējams uzzināt par atpūtas iespējām 41 pasaules valstī, turklāt visas trīs dienas notiks ceļojumu izpārdošana. Vairāk »
 
2.februāris, 22:44 Par skaistāko ciematu Polija atzīst Zalipes ciemu, kurā ēkas ir apgleznotas skaistos ziedu motīvos. Šāda veida namu izrotāšana gan no ārpuses, gan iekšpuses sākās pirms aptuveni gadsimta, kad tuvojoties reliģiskiem svētkiem, iedzīvotāji sāka apgleznot savus kamīnus. Vēlāk greznie zīmējumi bija redzami ne tikai ēku iekšpusē, bet arī māju fasādes ieguva ziedu ornamentus. Vairāk »
 
2.februāris, 17:55 Brīvdienas ir ideāli piemērots laiks, lai pavadītu iespaidiem bagātu dienu jūras tuvumā, vienlaikus baudot kopā būšanu ģimenes lokā. Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs apkopojis interesantākās idejas, kā aktīvi un veselīgi pavadīt brīvdienas vai nedēļas nogali kūrortpilsētā ģimenēm ar bērniem. Vairāk »
 
28.janvāris, 14:13 Nav jau tās Latvijas pilis spoku vien apsēstas, bet nenoliegsim, ka interesi par senajām celtnēm izraisa ne tikai grezns interjers un gari stāsti par atjaunošanu un pils vēsturi, bet arī kāds pikantāks piedzīvojums. Pat ja līdz galam nenoticam, ka tā būtu varējis notikt. Kā? Nu, ka pilī varētu satikt spoku... Turklāt spoku medniekiem neviens gadalaiks nav šķērslis, svarīgi, lai pils būtu atvērta apmeklētājiem. Katrai no pilīm ir sava nopietnā vēsture, bet arī nenopietnā to rotā. Vairāk »
 
25.janvāris, 17:10 Kā skan leģendārā Vladimira Visocka dziesmā – «par kalniem labāki var būt tikai kalni»! »Vakara Ziņas« izvēlējās desmit labākās vietas Eiropā, kur baudīt sniegoto ziemu. Ja slēpošana vai snovbords jums ir sinonīmi vārdam «ziema», bet traukšanās pa nogāzēm sniedz patīkamas sajūtas, kā arī nav mazsvarīga apkārtējās dabas un kultūrvides baudīšana, tad redakcijas sastādītais oriģinālo ziemas kūrortu saraksts ir domāts tieši jums! Vairāk »
 
25.janvāris, 7:50 Latvijas investīciju un attīstības aģentūrā starptautisku biznesa izstāžu vajadzībām tapušais vārdu salikums Magnetic Latvia izrādījies tik veiksmīgs, ka Latvijas institūts to vēlas izmantot arī ikvienā citā jomā. Vairāk »
 
23.janvāris, 18:24 Šoziem Balvu, Viļakas, Kārsavas un Baltinavas novadu tūrisma speciālisti ir sagatavojuši divu dienu pasākumu programmu "Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē", kas norisināsies 18. un 19.februārī. Lai katram Ziemeļlatgales apceļotājam ir vieglāk piemeklēt sev sirdij tīkamāko, aktivitātes ir iedalītas 3 virzienos- Dari, baudi, atpūties. Vairāk »
 
21.janvāris, 15:30 Šogad gaidāms liels pieprasījums pēc aktīvās atpūtas piedāvājumiem Latvijā un ārvalstīs, prognozē tūrisma aģentūras "Kolumbs" direktore Sanita Rugina. Vairāk »
 
21.janvāris, 12:45 Vācija un Berlīne vēl nav atjēgušās pēc terora akta pērn, kad pašā galvaspilsētas centrā – Braitšaida laukumā (Breitscheidplatz) Ziemassvētku tirdziņā tika sabraukti 12 cilvēki. Svecītes un ziedi arī janvāra vidū gulst visos lielā laukuma krustojumos ap vienu no Berlīnes simboliem – Ķeizara Vilhelma piemiņas baznīcu. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers