22.aprīlis, 17:52 2.jūnijā Latgalē tiks atklāts un izmēģināts velomaršruts "Daugavas loki", aģentūru Daugavpils novada tūrisma, kultūras un atpūtas aģentūras "Taka" direktors Rolands Gradkovskis. Vairāk »
 
21.aprīlis, 14:53 Neskatoties uz to, ka Zviedrijas galvaspilsēta Stokholma aizņem teju uz pusi mazāku teritoriju nekā Rīga, izstaigāt to ar kājām vienā dienā nav iespējams. Sešās stundās, kamēr Tallink prāmis Romantika vai Isabelle atrodas ostā, ne tik. Taču arī šajā īsajā laikā var pagūt apskatīt itin daudz, pat neizmantojot sabiedrisko transportu. Vairāk »
 
18.aprīlis, 7:12 Desmitā daļa Latvijas iedzīvotāju, kuri devušies tūrisma braucienos, vienam ceļojuma tērē katrs vairāk nekā 800 eiro, un aptuveni tikpat daudz ceļotāju iekļaujas 100 eiro budžetā, liecina ceļojumu aģentūras Latvia Tours veidotais Ceļojumu indekss 2018. Vairāk »
 
17.aprīlis, 21:44 Neatkarīgi no tā, vai riteņojat cauri laukiem gar rāmu upi vai laižaties lejup pa kalniem, nav daudz tādu aktivitāšu, kas būtu aizraujošākas par brīvdienām uz velosipēda. Sākotnēji tas var šķist nogurdinoši, tomēr riteņbraucēji par saviem pūliņiem tiek atalgoti ar elpu aizraujošiem skatiem un apslēptiem dārgumiem. Uzņēmums Booking.com, kas piedāvā plašāko naktsmītņu klāstu visā pasaulē, iepazīstina ar pieciem riteņbraucēju iecienītākajiem galamērķiem, ko iesaka vietnes ceļotāji Vairāk »
 
17.aprīlis, 20:50 Sestdien, 28. aprīlī, visi ceļi vedīs uz Kuldīgu, kur no plkst. 11.00 jau četrpadsmito reizi ar vērienīgu palu šovu “Lido zivis Kuldīgā” atklās vasaras tūrisma sezonu. Daudzveidīgajā pasākuma programmā kaut ko sev interesējošu atradīs ikviens. Vairāk »
 
14.aprīlis, 16:49 Lietuvieši lepojas ar savas valsts vēsturi. Kā nu ne. Lietuvas dižkunigaitija viduslaikos bija viena no Eiropas varenākajām valstīm. Lietuvieši lepojas ar karali Mindaugu un karalieni Martu, saskaņā ar leģendu – latvieti. Lepojas ar saviem dižkunigaišiem – dižciltīgajiem senčiem. Vairāk »
 
11.aprīlis, 13:02 Par godu rekonstruētā Rīgas Tūrisma informācijas centra (TIC) atklāšanai grupas "Carnival Youth" puiši ir apkopojuši savas iecienītākās Rīgas vietas, piedāvājot vietējiem iedzīvotājiem un tūristiem trīs unikālus galvaspilsētas iepazīšanas maršrutus. Labi pārzinot aktuālākās vietas Rīgā, kas ir saistītas ne tikai ar mūziku, bet arī kultūru, gastronomiju un modi, "Carnival Youth" dalībnieki Edgars Kaupers, Emīls Kaupers un Roberts Vanags tās iesaka iepazīt arī citiem. Katrs grupas dalībnieks ir izvēlējies sev tuvākās vietas galvaspilsētā, kuras labprāt parādītu gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem. Grupas biedrs Edgars savā maršrutā ir iekļāvis vietas, kas īpaši uzrunās gardēžus un pilsētas dzīves baudītājus. Edgara ieteikto vietu vidū ir kafejnīca StockPot ar, viņaprāt, veselīgākajiem un asākajiem ēdieniem Rīgā un vietējā alus darītava Labietis, kuru ieskauj arī citas pilsētas dzīves ritmam piederīgas iestādes – kafejnīca Piens, Fon Stricka Villa, klubs One one. Kā vienu no sava maršruta galamērķiem Edgars iesaka Ziemeļblāzmas skatu torni, kas daļai rīdzinieku ir vēl neatklāts. Maršruta noslēgums ir Kalnciema kvartāls, kur nedēļas nogalēs vietējo ražotāju modes un ēdiena tirdziņos ikviens interesents var iegādāties Latvijā audzētus un radītus produktus. Emīls savu iecienītāko vietu maršrutā iekļauj Latvijas Nacionālo mākslas muzeju, kurā, pēc Emīla domām, ir ne vien ļoti labas pamata ekspozīcijas, bet arī mūsdienīgas izstādes. Kā vienu no dzīvīgākajiem Rīgas mākslas un kultūras pasākumu centriem grupas biedrs min Kaņepes kultūras centru, kurš piedāvā plašu pasākumu klāstu, sākot ar dīdžeju priekšnesumiem, izstādēm un eksperimentāliem mākslas un kultūras pasākumiem, un beidzot ar kino. Emīla iecienītāko vietu sarakstā ir arī tādas vietas kā ādas izstrādājumu veikals Peša Customs un Splendid Palace, kuru Emīls dēvē par skaistāko Latvijas kinoteātri. Savukārt Roberts, savu iecienītāko vietu sarakstā ierindo Miera ielas kafijas grauzdētavu Rocket Bean Roastery, kurā aicina baudīt ne tikai kafiju, bet arī branču. Roberts iesaka apmeklēt arī plašā dzērienu klāsta alus darītavu Alķīmiķis. Maršrutā ir iekļauta arī izstāžu zāle Arsenāls, kas ir mājvieta daudzām izcilām izstādēm un atrodas tuvumā Vecrīgas mazajām, pastaigām piemērotajām ieliņām. Savukārt par mūsdienīgāko un spēcīgāko Latvijas teātri Roberts atzīst Jauno Rīgas teātri, iesakot to apmeklēt ikvienam teātra kultūras cienītājam. Vairāk »
 
7.aprīlis, 14:44 «Tu atkal lidosi uz Taizemi? Neapnīk?» man jautā tie, kuri nekad tur nav bijuši. Neapnīk. Jo Taizeme ir tik dažāda, ka, pat vairākas reizes tur nonākot, sevī nevar atrast vienādas izjūtas. Ir, protams, arī ierasti mirkļi: tu zini, ka tevi sagaidīs laipnība, smaidi, prieks par to, ka tu vispār esi ieradies šajā zemē. Vairāk »
 
31.marts, 20:17 Tieši pirms Lieldienām, 29. martā, Lielauces pagasta “Krastiņos” atklāts trušu miestiņš Auces novada miniatūrā. Pateicoties iedzīvotāju balsojumam un uzvarai projektu konkursā “LMT Latvijai”, 40 šķirnes garaušiem par mājvietu kļuvusi Lielauces pils, Bēnes muiža, Vecauces pils un Auces novada pašvaldības administrācijas ēka miniatūrā. Vairāk »
 
28.marts, 15:15 22. martā Briselē tika pasniegta Eiropas Komisijas iedibinātā balva Eiropas izcilākie tūrisma galamērķi 2017. gada konkursa uzvarētājiem. Starp uzvarētājiem bija arī Cēsis. Vairāk »
 
28.marts, 10:00 Palīdzība ārkārtas situācijās kļūst arvien pieprasītāka, atzīst Latvijas Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs. Reģistrēšanās Konsulārajā reģistrā ir nepieciešama nevis tādēļ, lai pētītu, kurp Latvijas valstspiederīgais dodas, bet lai krīzes situācijā varētu gūt priekšstatu par to, cik daudziem cilvēkiem varētu būt nepieciešama palīdzība, kā arī iespējami ātrāk palīdzēt. Vairāk »
 
24.marts, 15:38 Vieniem ceļošana ir dzīves lielākā bauda un neatņemama tās sastāvdaļa, citiem tā ir statusa un savu iespēju apliecināšana, bet vēl daļa, nespējot pārvarēt psiholoģisko barjeru, labprātāk nebrauc nekur un paliek savā komforta zonā. Kāds ir ceļošanas spēks, ko tā dod un ar ko ir bīstama, skaidro psihoterapeite Aina Poiša. Vairāk »
 
19.marts, 12:17 Ja Tavai ģimenei piemīt ceļotāja gars, jaunu iespaidu gūšanas azarts un saviem kopīgajiem mirkļiem jūs ik gadu cenšaties atrast jaunu atpūtas lokāciju, tūroperators un ceļošanas eksperts “Novatours” iesaka ārvalstu ceļojumu galamērķus, kurus varēs baudīt gan lieli, gan mazi ceļošanas entuziasti. Vairāk »
 
17.marts, 10:33 Sakravāt koferi atvaļinājumam - šis izaicinājums zināms teju katrai ģimenei. Ja ģimenē ir mazi bērni, bagāžā būs vēl vairāk nepieciešamo lietu. Vairāk »
 
10.marts, 14:12 Kas to būtu domājis – izrādās, ka īstā piramīdu zeme patiešām ir nevis Ēģipte, bet gan «uz leju» esošā, daudz, daudz, daudz mazāk zināmā un pat bieži vien svešiniekam par bīstamu uzskatītā Sudāna. Tiesa, ne tik milzīgas kā ziemeļu kaimiņvalstī, šeit piramīdas ir sastopamas nesalīdzināmi biežāk, daudz kuplākā skaitā un dažādās pussabrukšanas un galīgas sabrukšanas stadijās. Un reizē ar tām – arī neskaitāmi visvisādu dinastiju tempļi, statujas, ciļņi, skulptūras un kas tik vēl ne. Spēj tik pārbraukt no viena pie nākamā. Vairāk »
 
3.marts, 14:44 Ja ir gribēšana izrauties nedēļas nogalē uz ne pārāk tālu, nepavisam ne dārgu un interesantu izbraucienu, tad Kauņa ir viens no galamērķiem. Lietuva svin valsts simtgadi, un pasākumu klāsts šogad solās būt īpaši plašs un daudzveidīgs ne tikai galvaspilsētā Viļņā, bet arī citās pilsētās. Vairāk »
 
3.marts, 13:45 Lēnām atvadoties no ziemas, ceļotgribētāji sāk meklēt galamērķus pavasara rezervējumiem. Uz kuriem galamērķiem ir vērts doties martā, aprīlī un maijā? Vairāk »
 
28.februāris, 13:30 Kopš pagājušā gada oktobra dabas parka Ogres ieleja teritorijā Ogres novadā uz Meņģeles un Taurupes pagastu robežas ikvienam interesentam ir publiski pieejams tuvākajā apkaimē vienīgais skatu tornis, no kura paveras skats uz abiem Ogres novada pagastiem, kā arī Ogres upes ieleju. Vairāk »
 
28.februāris, 13:00 Kādreizējā Ķeipenes dzelzceļa stacija Ogres novada Ķeipenes pagastā kļuvusi par populāru tūrisma objektu, jo stacijas ēkā izvietots slavenā kinorežisora Sergeja Eizenšteina kino muzejs un blakus stacijas ēkai izveidots Komunikācijas centrs. Šī vieta noteikti kļūs vēl populārāka, jo katru gadu bijušās stacijas teritoriju papildina kāds jauns, unikāls vides objekts. Pagājušā gada oktobrī šeit tika atklāts vēl viens vides objekts – Potjomkina aka. Vairāk »
 
24.februāris, 17:51 Turīna ir vēl viens no iespējamajiem vienas dienas maršrutiem, kas atrodas ātrvilciena stundas brauciena attālumā no Milānas centrālās dzelzceļa stacijas Milano Centrale. Laika ziņā apmēram tikpat tālu kā Verona, bet divreiz tuvāk nekā Venēcija vai Florence. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers