Šodien, 14:44 Septiņsimt gadu seni kliņģeri, Somijas pagātne, Krievijas šodiena, stratēģiskais logs uz Baltijas jūru – tā pāris vārdos varētu raksturot stāstu par Viborgu, pilsētu Ļeņingradas apgabalā pie Somu līča. Sarežģīts tās liktenis. Vairāk »
 
17.janvāris, 0:19 Parasts avioreiss izvērtās par pamatīgu ļembasu, kad pasažieris Raiens Havajs visai radošā veidā centās izvairīties no maksas par savu bagāžu, ziņo LADbible. Vairāk »
 
14.janvāris, 12:28 Ceļojumu tīmekļa vietne Booking.com apkopojusi pasaulē iespaidīgākos dārzus, kurus ieteicams redzēt ne vien caur foto, bet arī dzīvē. Vairāk »
 
13.janvāris, 14:44 Pārdzīvojusi industriālo revolūciju un sabrukumu, Liverpūle ir spējusi gan saviem iedzīvotājiem, gan pilsētas apmeklētājiem piedāvāt ne tikai futbolu, krodziņus un iepirkšanos, bet arī kultūru. Vairāk »
 
12.janvāris, 7:37 Gadumijā Rīgu apmeklēja vairāk tūristu nekā gadu iepriekš, sacīja Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas (LVRA) izpilddirektore Santa Graikste. Vairāk »
 
11.janvāris, 14:51 No 2. līdz 4. februārim Ķīpsalā notiks 25. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2018", kur labākos tūrisma un atpūtas piedāvājumus pasaules atklāšanai un Latvijas apceļošanai prezentēs vairāk nekā 850 uzņēmumu. Vienuviet – labas cenas, plaša izvēle, lieliska atmosfēra! Vairāk »
 
10.janvāris, 16:49 Tūrisma portāla "TripAdvisor" britu vietne iekļāvusi Rīgu septītajā vietā starp pasaulē aizvien lielāku uzmanību iegūstošiem tūrisma galamērķiem, savukārt starp galamērķiem Eiropā Latvijas galvaspilsēta ierindojusies otrajā vietā. Vairāk »
 
6.janvāris, 19:50 Karaliskās ģimenes kāzas, pasaules labāko sportistu sacensības, svinības par godu apaļai gadadienai kopš valsts dibināšanas, kāda dižgara dzimšanas vai nāves dienas pieminēšana – tie visi ir pietiekami iemesli, lai vismaz daļa ceļotāju cieši nolemtu, ka konkrētā brīdī viņiem jāatrodas konkrētā vietā, nevis paļautos uz pēdējās dienas piedāvājumiem. Vairāk »
 
28.decembris 2017, 19:17 Ceļošana nav un nedrīkst būt tikai veselo cilvēku privilēģija – to jau sen ir sapratušas attīstītās Eiropas un pasaules valstis, bet arī tur ne viss ir sakārtots atbilstoši invalīdu vajadzībām. Latvijas Paraolimpiskās kustības priekšsēdētāja Daiga Dadzīte atzīst, ka viena no invalīdiem ērtākajām vidēm ir radīta Tenerifē, kā arī Francijā, bet ne Parīzes centrā. Ļoti labi apstākļi ir Somijā un vairākās citās vecās Eiropas valstīs. Vairāk »
 
17.decembris 2017, 20:06 Tuvojoties Ziemassvētkiem, SIA "Gulbenes - Alūksnes bānītis" piedāvā skolēnu grupām un pieaugušo kolektīviem izbaudīt jautru pirmssvētku noskaņu, dodoties Ziemassvētku braucienā ar šaursliežu bānīti, savā facebook kontā informē "Gulbene Tourism " Vairāk »
 
17.decembris 2017, 14:50 Latvijas iedzīvotāji visbiežāk taupa uz ceļojumu, kafejnīcu un restorānu apmeklējumu, kā arī izklaides rēķina, liecina cenu salīdzināšanas portāla "Gudriem.lv" pētījuma rezultāti. Vairāk »
 
16.decembris 2017, 14:45 Atbildes uz jautājumu, kāpēc braukt uz Romu decembrī, ir vismaz trīs. Pirmā un visuniversālākā – Romā labi ir vienmēr. Vairāk »
 
12.decembris 2017, 9:47 65% aptaujāto, izvēloties sava ceļojuma galamērķi, cenšas izvairīties no tādiem reģioniem, kur notiek terorakti vai kuriem raksturīgas dabas katastrofas, liecina jaunākais “Latvia Tours Ceļojumu indekss”. Vairāk »
 
9.decembris 2017, 14:44 Nesezonā apmeklēt Islandi nebūt nav pārsteidzīgs lēmums. Kaut vai tālab, lai pārliecinātos, vai ir taisnība, ka islandiešu valodā sniegu un ar to saistītas parādības apzīmē ar 100, bet vēju – ar 150 vārdiem. Vairāk »
 
9.decembris 2017, 13:57 Tiklīdz uznāk vēlme atpūsties no darbiem un nodoties atpūtai, saprotat, ka izvēli padara grūtāku galamērķu un nodarbju plašais klāsts. Ekstremālais tūrisms, atpūtas tūrisms, ceļojumi pa sarežģītiem tūrisma maršrutiem - kādus galamērķus un nodarbes izvēlēties ceļojot kopā ar ģimeni? Ceļojumu organizatori atgādina, ka plānojot ģimenes ceļojumu, iespējams ne tikai daudz ko ieraudzīt, bet arī lieliski pavadīt laiku pat ietaupot naudu. Vairāk »
 
8.decembris 2017, 18:43 Pastāvot terorisma draudiem pasaulē un saasinoties politiskajai situācijai atsevišķos pasaules reģionos, Ārlietu ministrija aicina Latvijas ceļotājus Ziemassvētku un Jaunā gada ceļojumu laikā drošībai pievērst īpašu uzmanību. Ārlietu ministrija aicina rūpīgi izvērtēt izvēlēto galamērķi, kā arī būt piesardzīgiem, apmeklējot sabiedriskas vietas, kurās vienlaikus uzturas liels cilvēku skaits, piemēram, tūristu iecienītus apskates objektus vai iepirkšanās centrus. Tāpat aicinām būt piesardzīgiem, izmantojot sabiedrisko transportu. Ziemassvētku tirdziņos un Jaunā gada svinību vietās var tikt veiktas papildu drošības pārbaudes. Ārlietu ministrija aicina sekot līdzi mediju un vietējo varasiestāžu ziņām, kā arī saglabāt modrību. Vairāk »
 
4.decembris 2017, 12:11 Nav noslēpums, ka aviokompānijas pasaulē dažādu ekonomisku apsvērumu dēļ apzināti uz reisiem pārdod vairāk biļešu nekā iespējams uzņemt pasažieru, tādējādi bieži radot neērtības tūkstošiem cilvēku. Diemžēl arī Latvijā pēdējā laikā publiski izskanējuši gadījumi, kad cilvēkiem lūgts atstāt reisu, jo pārdotas vairāk biļetes nekā sēdvietu lidmašīnā. Portālā manabalss.lv pat izveidota iniciatīva, kura aicina aizliegt biļešu virspārdošanu jeb tā dēvēto overbooking. Neskatoties uz klientu neapmierinātību, lidsabiedrības turpina ierasto praksi un šķietami nav nekā, kas varētu palīdzēt tiem, kuriem jācieš no virspārdošanas sagādātajām neērtībām. Vairāk »
 
2.decembris 2017, 12:15 ZIEMASSVĒTKU TIRDZIŅU TOPs Vairāk »
 
1.decembris 2017, 19:36 Betona bluķi, kas reizēm nomaskēti kā dāvanas, masīvi puķu podi, kuros sastādītas egles vai citi skuju koki, kontroles punkti, lielāks patrulējošo policistu un apsargu skaits – tāda aina sagaida tradicionālo Ziemassvētku tirdziņu apmeklētājus daudzviet Eiropā, jo terora draudu līmenis joprojām saglabājas augsts. Vairāk »
 
28.novembris 2017, 13:39 Sakarā ar Aguna vulkāna izvirduma draudiem Indonēzijas Bali salā nevienam no Latvijas valstspiederīgajiem nav nepieciešama palīdzība, informēja Ārlietu ministrijā (ĀM). Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers