16.septembris, 14:01 24. septembrī, kad Vācijā notiks parlamenta vēlēšanas, Berlīnes iedzīvotājiem būs iespēja referendumā balsot par Tēgeles lidostas likteni. Iepriekš bija nolemts šo lidostu, kas atrodas tuvu pilsētas centram, slēgt vēl 2012. gadā, kad bija jāsāk darboties Berlīnes Brandenburgas lidostai, taču jauno gaisa vārtu celtniecība izvērtusies par īstu farsu un apkaunojumu, projekta izmaksām jau vairāk nekā trīskāršojoties. Labākajā gadījumā apkalpot aviopasažierus tā sāks 2019. gada nogalē, taču daļa vāciešu nu jau vairs netic, ka daudzās tehniskās problēmas un defektus iespējams novērst un gadsimta būvi vispār izdosies pabeigt. Vairāk »
 
9.septembris, 14:44 Sicīlija tik cieši asociējas ar mafijas vārdu, ka liek katram otrajam, kurš uzzina, ka esmu bijusi šajā Vidusjūras salā atkal, vaicāt teju ar aizdomām – ko tu tur atkal darīji? Vairāk »
 
5.septembris, 16:00 Ceļojuma aģentūra “Kayak” apkopojusi ceļojuma galamērķus, kuri ir aktuāli 2017. gadā. Lai arī gads jau pamazām iet uz beigām, šie galamērķi vēl joprojām ir aktuāli un vari atzīmēt savā nākotnes ceļojumu kartē. Tops apkopots pēc biežāk meklētākajiem galamērķiem no 1.5 miljardiem ierakstiem interneta meklētājā. Vairāk »
 
4.septembris, 12:49 Pašā Kuldīgas sirdī, netālu no Rātslaukuma, ir atvērts jau trešais pilsētas vēstures muzejs Senās Kuldīgas stāsts. Dzīvais muzejs. Vairāk »
 
2.septembris, 14:44 Valodnieku ieteiktā Maļorka griež ausīs kā dakšiņa pa porcelāna šķīvīti, bet literāri precīzs nosaukums nemazina šīs salas skaistumu. Ja jau ilgus gadus ierastā Maljorka kopš 2008. gada ir Maļorka, lai tā būtu. Tātad. Maļorka, Spānijas lielākā sala, ir tūristu iemīļota silta vietiņa Vidusjūrā – skaista, ar patīkamu klimatu un atpūtnieku vēlmēm izdabājoša. Vairāk »
 
1.septembris, 14:20 Unikālais piļu un muižu kultūras mantojums sevī glabā vērtības, kuras to apmeklētāji ir aicināti iepazīt, apskatīt, izbaudīt un saklausīt ikdienā un svētkos. Septembrī Latvijas pilīs un muižās turpinās muižu svētki, noskaņu tematiskie pasākumi, mākslas un vēsturiskās izstādes, izglītojošas lekcijas, interesantas satikšanās un rudenīgas andeles, iesaka akcijas “Apceļosim Latvijas pilis un muižas” organizatori. Vairāk »
 
1.septembris, 0:30 Londonā bāzēts uzņēmums "Firebox " radījis interesantu somu pārsegus, kuri palīdz ceļotajiem vieglāk atrast savas somas, kuras noteikti izceļas starp pārējām. Vairāk »
 
31.augusts, 13:42 Šie 11 tilti paši par sevi var kļūt par ceļojuma galamērķi. Vairāk »
 
29.augusts, 6:45 30 % Latvijas iedzīvotāju izvēlas ceļot kopā ar ģimeni, liecina ceļojumu aģentūras SIA "Latvia Tours" jūnija sākumā veiktā aptauja. Nereti ģimenes sastāvdaļa ir arī mazi bērni, kuri ilgākos pārbraucienos pieprasa īpašu aprūpi. Ar padomiem, kas noteikti jāņem vērā, ceļojot ar bērnu, dalās "Latvia Tours" Atpūtas sektora vadītāja Inga Freiberga. Vairāk »
 
26.augusts, 15:12 Kassanda de Pekola (Cassanda De Pecol), kura uzstādījusi vairākus Pasaules Ginesa rekordus ceļošanā, dalījusies ar saviem top 10 galamērķiem, kurus iesaka redzēt pasaules ceļotājiem. Viņai var ticēt - viņa pabijusi 196 pasaules valstīs! Vairāk »
 
26.augusts, 14:44 Tas, kas mani pievelk un vilina Rodas salā, ir īpatnais salikums, ko veido dažādu laikmetu un pat civilizāciju elpa: antīkā pasaule, islāma periods, Svētā Jāņa bruņinieku ordenis, grieķi, turki, ebreji. Par šo salu esmu ar mieru uzrakstīt romānu. Šoreiz atšķirībā no 7. augusta raksta Neatkarīgajā par to, kā no Rodas nokļūt arhipelāga mazajās salās, pastāstīšu par dažām lietām, par kurām neesmu rakstījis ne es, ne mani kolēģi. Vairāk »
 
25.augusts, 18:04 Drīz aktīvā tūrisma sezona būs noslēgusies, bet pirms tam noteikti var „izmest” kādu līkumu pa Latvijas novadiem. Noteikti ir vērts apmeklēt Gulbenes novadu. Kāpēc? Lūk, 10 iemesli jeb interesantas pieturas vietas. Vairāk »
 
19.augusts, 14:44 Par Venēciju vasarā Latvijā dominē visnotaļ dīvains viedoklis: pilsētā valdot nenormāls karstums, tā esot dārga, cilvēku piebāzta un smirdot! Ja neticat, palasiet izteikumus sociālajos tīklos. Vairāk »
 
12.augusts, 14:44 Jankas Kupalas svētkus Baltkrievijā esmu piedzīvojusi tikai netālu no Vitebskas, tāpēc nezinu, cik vērienīgi tos svin citur šajā valstī. Bet vismaz dažus kilometrus aiz Vitebskas, kādā atpūtas kompleksā, cilvēki priecājās bez smalki izstrādāta scenārija un izrādīšanās «lai būtu smuki», kas latviešiem, starp citu, ir raksturīgi. Kāpēc tagad rakstu par Jankas Kupalas alias Līgo svētkiem? Vairāk »
 
9.augusts, 16:24 Lielākā daļa pasaules pilsētu sapņo par tūristu piesaistīšanu, taču dažviet Eiropā iedzīvotāji jau tik ļoti noguruši no tūristu bariem, ka aizvien uzstājīgāk pieprasa ierobežot viesu skaitu. Britu mediji ar bažām vēsta par kreisajiem radikāļiem Barselonā un Maljorkā, kuri jau uzsākuši vardarbīgas akcijas un varot apdraudēt britu atpūtniekus. Vietējās varasiestādes agresiju, protams, nosoda, taču atzīst problēmas esamību un jau ķērušās pie pasākumiem, lai ierobežotu vismaz tā saukto turismo barato – lēto jeb, prasti izsakoties, dzērājtūrismu. Vairāk »
 
9.augusts, 12:05 Augusts ir atvaļinājumu laiks, kad tuvākos un tālākos braucienos dodas visa „vecā Eiropa” un arī daudzi Latvijas atpūtnieki. Gatavojoties braucienam, katrs no mums prātā pārcilā obligātās lietas. Neaizmirst pasi, paņemt peldkostīmu, atvest kolēģiem magnētiņus, nopirkt jaunas iešļūcenes. Ak, jā.... un tad vēl tā apdrošināšana. Ko darīt ar apdrošināšanu? Vairāk »
 
8.augusts, 14:14 Seniori ir aktīvi ceļotāji – viņi labprāt izmanto Latvijas tūrisma aģentūru piedāvātos maršrutus gan pašu zemē, gan Lietuvā un Igaunijā. Vasara ierasti ir ceļojumu laiks, bet senioriem ir iespēja lētāk apskatīt zemnieku saimniecības, ražotnes, pilis, muižas, parkus, dažādas amatnieku darbnīcas visu gadu vai gada lielāko daļu, vien jāpaciešas, līdz tūrisma sezona beidzas. Ārpus tūrisma sezonas senioriem draudzīgās atpūtas vietas piedāvā pat 25 procentu atlaidi no pakalpojuma maksas. Vairāk »
 
7.augusts, 14:19 Vasara, kurā saulainās dienas bez lietus var uz vienas rokas pirkstiem saskatīt, ir iegriezusi parastajiem darba ļaudīm, kuriem ne vienu vien atvaļinājuma dienu nākas pavadīt nevis gulšņājot pie jūras, bet gan skatoties televizoru vai lasot grāmatas. Savukārt Jūrmalas, kas tomēr ir kūrortpilsēta, uzņēmēji par šādu situāciju nemaz nav satraukušies, un priecīgi ir arī tūrisma aģenti, kas kā karstus pīrādziņus tirgo ceļojumus uz siltajām zemēm. Vairāk »
 
6.augusts, 18:03 Ceļojums un atpūta ar bērniem ir īpaši jāplāno. Mūsdienās apvienot patīkamo ar lietderīgo un ērtībām ir daudz vienkāršāk nekā agrāk, jo ceļojumu aģentūras, tūrisma biroji, aviokompāniju un kūrortu piedāvājumi, kas apmierina visbagātāko iztēli, kā arī naudas maciņu, ir pārpārēm. Izpētot ceļojumu tīmekļa vietnes «TripAdvisor» šīs vasaras ieteikumus, »Vakara Ziņas« piedāvā viesnīcu un kūrortu topu, kuros jūsu bērnam noteikti nebūs garlaicīgi. Vairāk »
 
5.augusts, 14:45 Pieļauju, ka ne tikai Rodas sala vai Krēta šogad kļuvusi par populāru tūristu galamērķi. Grieķija un tās salas kļūst aizvien pieprasītākas, jo atpūtnieki ir jokaina tauta un nevēlas tikt noslaktēti Ēģiptes, Turcijas un citos vēl nesen saldajos austrumu kūrortos, lai kādus bonusus tie piedāvātu. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers