Izglītība & Karjera: "Iespējamās misijas" direktors: Mūsdienu skolēni ir jāmāca citādi 27 komentāri
 
Izglītība & Karjera

"Iespējamās misijas" direktors: Mūsdienu skolēni ir jāmāca citādi

 

Laboratorium.lv, macibuvideo.lv, Fizmix.lv, Edurio un e-Twining – šīs ir tikai dažas no iniciatīvām, kuras veidojuši vai tajās darbojas Iespējamās misijas dalībnieki un absolventi – jaunie pedagogi. Iespējamās misijas dalībnieki arī iesaistījušies jaunā mācību satura izstrādē, kuru skolas sāks aprobēt jau šā gada septembrī. Kompetencēs balstīts mācību saturs – šāda pieeja Iespējamās misijas skolotājiem ir jau ierasta prakse, jo skolotāja monotona vielas pasniegšana vairs patiesi nespēj ieinteresēt 21. gadsimta skolēnus.

Skatīt visu rakstu >

Komentāri [27]
#
I. 16.augusts 2017 17:04 atbildēt
Pirmkārt, nekur jau tagad tā nemāca, kā cienījamais misionārs to aprakstījis. Otrkārt, arī mūsu skolā ir daži pabijuši; tagad nav neviena: daļa aizgāja no darba, kad beidzās stipendija, citus pierunāja aiziet par pārkāpumiem.
Treškārt, piedāvāju izveidot līdzīgu utopiju medicīnā. Kāpēc diletanti nevarētu pastrādāt par ārstiem?
 
#
Skatoties no malas 12.augusts 2017 10:29 atbildēt
Drusku pēc sektantiska fanātisma viss izskatās.
 
#
Nata 16.jūlijs 2017 13:46 atbildēt
Tas trakākais, ka šis VĀJPRĀTS turpinās!!
Padomju izglītību apguvušais tiešām var priecāties.
Vienā vārdā - TRAĢISKI SKUMJI.
 
#
oi, oi 8.jūlijs 2017 12:27 atbildēt
skolās tagad speciālais pedagogs organizē nevis sapulci vai sanāksmi, bet SASAUC KONSILIJU - ļoti svarīgi skan, vai ne ?? :D
 
#
mamma 8.jūlijs 2017 12:25 atbildēt
ir redzēti papilnam tādi iespējamās misijas talanti, ha, ha, ha....tagad jau tikai sevi pasniegt jāprot - gluži kā tirgū - jo vairāk savu preci slavē, jo uzķeras tie, kam nav pieredzes un kritiskās domāšanas.
 
#
Kendjuks 3.jūnijs 2017 8:53 atbildēt
To jau Zatlers vēl teica, ka bērnus lasīt jāmāca pa jaunam. Ogas un sēnes.
 
#
mužiks 29.maijs 2017 12:38 atbildēt
Tās ir šausmas. Mūsu bērnus un mazbērnus grib pataisīt par bezierunu vergiem. Tas gudrītis, kurš tik gudru rakstu uzrakstīja, cik stundas pats ir stāvējis klases priekšā? Kā vadījis stundas mazajās klasītēs? Ja Šadurskis ir izdomājis totālos murgus. Tagad atkal šitas plānā galdiņa urbējs. Jāsaka, paldies Dievam, ka es un mani bērni vēl mācījāmies padomju sistēmā. Tāpēc izaugām par zinošiem cilvēkiem, kuri prot gan diskutēt, gan aizstāvēt savu viedokli. Mani nabaga,nabaga mazbērniņi.
 
#
krītiņa 24.maijs 2017 21:11 atbildēt
Nedod Dievs, ka maniem mazbērniem mācītu šie misijas skolotāji. Viņi nepārzina mācību programmu, neiemāca galveno un būtisko, stundās spēles un jautrība. Pastrādā pāris gadus un ir prom. Par darba rezultātu eksāmenos lai atbild skolas pamatdarba skolotājs. Bet ko vairs izdarīsi, ja pa šiem gadiem nekas nav iemācīts.
 
#
mamma 16.maijs 2017 20:47 atbildēt
iespējamā misija - ha, ha, ha....un cilvēki uzķeras. nezinu nevien misijnieku, kurš skolā būtu ticis galā ar saviem uzdevumiem PA ĪSTAM, nevis uz papīra, nevis čomojoties ar skolēniem, lai izpatiktu viņiem, nevis uz uz vienu vai pāris gadiem ieskrienot skolā, bet PA ĪSTAM PADAROT KVALITATĪVI savu darbu un strādājot ilgstoši. nabaga latvieši uzķeras kā arvien.
 
#
Izglītības sistēma 12.maijs 2017 0:22 atbildēt
Izglītības sistēma - tā ir sistēma, kas prasa augstas raudzes un augstas ētikas profesionālus cilvēkus, kuri šo sistēmu patisesi saprot un zina, kurp un kā attīstīt. Sazincikpadsmit "mimistreļi- reformatreļi" bez sajēgas un saprašanas par to, ko īstenībā dara, ir gāzuši šo sistēmu no grāvja grāvī, saražojuši likumeļus un normatīveļus kaudžu kaudzēm, birokratizējuši izglītību līdz truluma kalngaliem. Jābrīnās, ka kaut kas jēdzīgs (patiesi izglītojošs) vispār skolās vēl notiek! Pedagogu atalgojums nu 27 gadus veidots pēc notespuļķa ministreļa-eirokomisāreļpiebalga ieviestā principa "a kur viņi liksies, kaut kur tā kā tā šiem būs jāstrādā, bet darba ta nebūs, īpaši jau laukos, tāpēc algas pedagogiem nav jāpaaugstina". Tas kopumā no izglītības lauciņa jau pasen patriecis daudzus talantīgākos pedagogus. palikuši vien tie, kam skolotājs- tā ir misijas apziņa vai arī tie, kam to gadu nasta vai kādi paša sociālie un ekonomiskie aspekti liek "aizvilkt" līdz galam... Iespējamā misija- vairāk muļķošanās nekā jēgpilna darbība, kaut arī sākotnēji varbūt, ka labi iecerēta.
 
#
Neliela neizpratne 2.maijs 2017 10:12 atbildēt
Kopš kura laika NRA tiek masīvi reklamēta sorosīdu pasaules uzskats?
 
#
Normunds 29.aprīlis 2017 13:55 atbildēt
No misijas skolotājiem pašlaik liela jēga nav, jo eksāmeniem, kuri manuprāt ir neatbilstošā līmenī un formā, šie skolotāji sagatavot skolēnus nespēj.
 
#
Badathors 23.aprīlis 2017 20:56 atbildēt
:) Japāņu matemātiku?
21 + 14 = 35
2+1 = 3; 1+ 4 = 5...Kopā: 3 + 5...35.
 
#
Asus 23.aprīlis 2017 13:01 atbildēt
В Англии учитель за один урок получает 65-80 фунтов стерлингов. Это около 100 евро. В Латвии - 5,5 евро на бумаге. Сравнивайте.
 
#
Serzh 23.aprīlis 2017 12:59 atbildēt
Пока Латвия не начнет платить учителям нормальную зарплату, ничего не будет. Никто за зарплату в 450 евро за ставку не будет рвать жилы. Чиновники ничего не делают, не за что не отвечают и получают тысячи и еще такие же тысячные премии.
 
#
lapa 21.aprīlis 2017 13:00 atbildēt
izglitibas programma ir jamaina , es redzeju anglu skolu prakse un daba , teiksu ka diena un nakts salidzinajuma ar latvijas sistemu.
 
#
mia » lapa 10.augusts 2017 20:11 atbildēt
Jā, es arī nedaudz iepazinu viņu sistēmu-brālis uz nedēļu ciemojās Latvijā. Viņam dēliņš iet tur skolā, laikam skaitās 5.klase. Martā viņi reizināja 20 apjomā. Mans mazdēliņš šeit iet 2.klasē, viņi šajā laikā reizināja simta apjomā. Brālis ir izmisis. Caurām dienām spēlēšanās, zināšanu nekādu, daudz ko neprot, bet skolotājiem esot darbs tikai slavēt. Rezultātus brālis pastāstīja no savas ikdienas darba dzīves. Visi angļi darbā skraida ar kalkulatoriem rokās, neko nespēj galvā sarēķināt. Tāda, lūk, izglītības sistēma!
 
#
Vai Latvijai ir izvēle 21.aprīlis 2017 9:25 atbildēt
Iespējamā misija Latvijā pārstāv globālas varas elites īstenoto nacionālo izglītības sistēmu (mums gan tā jau ir novārdzināta) pārņemšanu un pakļaušanu (Teach for all utt) , lai konstruētu modernos patērētājvergus- smaidīgus, tolerantus, paklausīgus.
Kur gan tie komentāri pazūd NRA?
 
#
Vecais 21.aprīlis 2017 8:16 atbildēt
Kas mācīs ? Pirmspensijas,un pensijas vecuma tantes ? Jaunie skolotaji uz skolu atnāk ļoti maz.Budžeta vietām izdotā nauda izmesta vējā.
 
#
Kā tad! » Vecais 22.maijs 2017 10:13 atbildēt
Skolotāju programmās ir vismazāk budžeta vietu - 6-10, bet datoriķiem - ap 200 tikai vienā fakultātē. Krievu filologiem - 45, franču filologiem - 15 utt. Tad kurā virzienā nauda tiek vējā laista?
 
#
var protams piekrist, 21.aprīlis 2017 8:09 atbildēt
ir nācies saskarties ar šo kustibu, bet ari viņi jau praktiski neko nepiedāvā, pareizāk sakot viņu piedāvājums neiztur konkurenci
------------------------------
ka katru gadu piesakās ievērojams skaits gribētāju, piemēram, šogad tika saņemti 222 pieteikumi, un ir plānots, ka darbu skolā uzsāks aptuveni 30 jauno pedagogu
----------------------------
viš veikli noklusē ka tie viņu kadri gandriz vai zibenigi aimūk no skolām, viņi nav tam piemeroti un atbildibas sajutas ar viņiem nekādas (ar ko viņu tagad aizstāt mācibu gada vidū?)
tur vajag kādu pilotskolu kaut vai prvātu lai taisa paši augšā un rāda ko spēj/nespēj, tad vares vai nu pār\nemt pieredzi vai atmest kāneizdevušos. pašreizejā līmenī tā ir tautas muļķošanas kustiba
 
#
niks 20.aprīlis 2017 20:39 atbildēt
Manu bērnu skolās visas misijas ir aizbēgušas. Vecāki ir neapmierināti ar misionāru darbu, jo rezultāta nav nekāda.
 
1 2
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers