Latvijā: VAKARA ZIŅAS: Maligina mantojuma sāga. Pazudis mīlas skurbulī mainītais testaments 9 komentāri
 
Latvijā

VAKARA ZIŅAS: Maligina mantojuma sāga. Pazudis mīlas skurbulī mainītais testaments

 
Ekrānšāviņš

Vēl ilgi nerims kaislības ap pērnā gada 9. decembrī pāragri aizsaulē aizgājušā miljonāra, farmācijas kompānijas «Olainfarm» īpašnieka Valērija Maligina (52) nopelnītajiem 70 miljoniem, biznesu un īpašumiem. Mantojuma sadalē aktīvi iesaistījušās gan Valērija meitas, gan atraitne. »Vakara Ziņas« jau 2016. gada rudenī rakstīja, ka Maligins mīlas skurbulī ir mainījis testamentu, daudzi toreiz neticībā smīkņāja, ka tās ir tikai baumas, bet nu arī 16. janvārī nolasīto testamentu apstrīdējusi atraitne, iesniedzot pieteikumu Rīgas rajona tiesas namā Jūrmalā.

Mīlas skurbulī mainīja testamentu, kurš pazudis

»Vakara Ziņas« rakstīja, ka 2016. gada 21. oktobra pievakarē farmācijas kompānijas «Olainfarm» prezidents Valērijs Maligins un aktrise, māksliniece un režisore Elīna Dzelme aicināja viesus - tuvākos radus, draugus un paziņas - uz savu laulību ceremoniju. Kāzu svinības norisinājās Jaunmoku pilī. Turklāt pārim tuvu stāvošas personas apgalvoja, ka Elīnai ir ļoti liela ietekme pār Valērija biznesu un viņš sievai pilnībā uzticas. Ne velti Valērijs iecēla sievu par «Silvanola» un «Longgo» valdes priekšsēdētāju. Turklāt uzņēmējs bija arī veicis korekcijas savās mantojuma lietās, kurās dominēja ne tikai meitu, bet arī mīļotās Elīnas vārds. Taču, iespējams, ka jaunais testaments pēc Valērija nāves mīklaini pazudis un 16. janvārī tika nolasīts testaments, ko miljonārs bija sastādījis pirms laulībām ar Elīnu.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv

Komentāri [9]
#
Ezim 11.marts 2018 21:52 atbildēt
Kāda mārrutka pēc tev vajadzīga Godmaņa lieta? Labāk uztraucies par savējo! Godmanis ir godam nopelnījis vietu vēsturē.
 
#
Ha 11.marts 2018 21:49 atbildēt
Kur pazudis UN KAS PAŅĒMIS? Var 3 reizes minēt.
 
#
negauša 11.marts 2018 18:18 atbildēt
Vai tā irina neaizrīsies ar citiem nolaupīto kumosu? Ar ko mīlas skurbulis, kura rezultātā radās irina atšķiras no mīlas skurbuļa ar pašreizējo atraitni? Mīlas spraugas tādas pašas. Nolietotās spraugas jau savu lielo kumosu dabūjušas škiroties. Nu vai tad tagad jākaro ar to, kura nav vēl neko dabūjusi? Iepriekšējo mīlas skurbuļu iepuvušie augļi! Nu neesat tak tik negausīgi, nesmīdinat pasauli- jums tur visām mīlas verdzenēm pietiks atliektiem galiem! Sveša nauda ta var iesprūst ne tikai tais spraugās, kuras jums laikam bezizmēra, kā izskatās. Nu nekas, ja Irīnītei Dievs nav devis skaistumu, vismaz naudiņu izplēsīs, gan jau uz naudu kāds vecis aptekalēs. :))))))))))
 
#
nu ja 9.marts 2018 10:36 atbildēt
Pupu mizas ! Labāk šito :
Lai piesaistītu naudu, jums ir nepieciešama unikāla Pretējas Darbības Svece un rituāls, kas spēcīgi piesaista bagātību. To iespaids uz jūsu finansēm ir augstāks par vidēju un daudzpusējs. Lai ātri piesaistītu naudu un panākumus, pietiek tikai iedegt sveci pēc rituālā sniegtajām instrukcijām Svece sāks radīt mazu enerģijas lauku. Jūs zināsiet, ka jūs jutīsiet maģiju, sajutīsiet tās smaržu gaisā, kas paātrinās laimes un naudas plūdumu.
Pēc tam iespraust sveci sev pakaļā un gaidīt naudu ...
Šis ir ļoti īpašs piedāvājums mūsu lasītājiem: ar saiti zemāk jūs varat iegūt Anti-Jinx Ritual ar atlaidi par 50 € lētāk.
Klikšķiniet šeit, lai atklātu Anti-Jinx Ritual bagātību
 
#
ēēē 9.marts 2018 10:23 atbildēt
Šitos visus ... var izmaisīt tikai ar koku !
... lai pameklē tajā vietā ,kur sastādīšanas vakarā ,varbūt,jārējās ...
 
Skatīt visus 9 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers