Latvijā: Paskaties, kā turpmāk izskatīsies "Laimas" logo 5 komentāri
 
Latvijā

Paskaties, kā turpmāk izskatīsies "Laimas" logo

 
Publicitātes foto

Stiprinot Latvijā mīlētākā saldumu zīmola konkurētspēju, "Laima" ieguvusi jaunu vizuālo identitāti, kas turpina zīmola "Laima" gadu desmitos uzkrātās tradīcijas, bet vienlaikus ieguvusi jaunu, spilgtāku un vitālāku vizuālo veidolu. Pirmais lielais notikums, kas iemiesos "Laimas" zīmola pārmaiņas uz jaunu, mūsdienīgāku sarunu ar šokolādes cienītājiem, notiks pavisam drīz, kad plašākai publikai tiks prezentēta jauna zīmola "Laima" produktu līnija.

""Laimas" zīmols ir unikāls simbols. Latvijā nav daudz tādu zīmolu, kas var lepoties ar tik senu vēsturi. Vēl mazāk ir tādu, kas cauri gadu desmitiem, vēstures līkločiem un cilvēku paaudzēm var lepoties ar starptautisku atpazīstamību un konkurētspēju. Aizsācies vēl pirms 145 gadiem, "Laimas" stāsts pauž visas Latvijas attīstības vēstījumu," stāsta Eriks Smits-Hansens, "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" valdes priekšsēdētājs.

"Taču laikam ejot un paaudzēm mainoties, arī tādiem vēsturiskiem zīmoliem kā "Laima" ir svarīgi iet kopsolī ar laika ritējumu. Turpināt būt aktuāliem, runāt par nozīmīgām vērtībām un būt pamanāmiem gan dažādu paaudžu cilvēku ikdienā, gan svinībās. Tādēļ veidojot jauno "Laimas" vizuālo identitāti, mums bija svarīgi turpināt "Laimas" vēsturisko mantojumu un izteikt to mūsdienīgā, konkurētspējīgā rokrakstā," turpina Eriks Smits-Hansens.

Jaunā "Laimas" vizuālā identitāte būs vienota visam "Laimas" produktu sortimentam, "Laimas" saldumu veikaliem un "Laimas" šokolādes muzejam. Vizuālās identitātes nomaiņas process ir uzsākts un tas notiks pakāpeniski.

""Laimas" logotips ir redzamākais un viens no galvenajiem zīmola aktīviem. Jaunā versija veidota, apvienojot elementus no trim nozīmīgiem "Laimas" periodiem. Pamatā saglabāts lakoniskais mūsdienu raksts, kas papildināts ar vijīgo līniju no pirmā "Laimas" logotipa, kas radīts vēl pagājušā gadsimta divdesmitajos gados. Līnija zīmei piešķir atraktivitāti un reizē pauž atvērtību, atdarinot smaidu. Lai "Laimas" produkcija būtu pamanāma veikalu plauktos, jaunā rakstu zīme baltiem vai zelta burtiem izcelta uz izteiksmīga apļa sarkanā krāsā. Arī tas ir likumsakarīgi, jo tieši sarkanā ir bijusi "Laimai" raksturīgā krāsa vairāk nekā 40 gadus tās pa-stāvēšanas vēsturē," papildina "Laimas" mārketinga vadītāja Maija Brūkle.

Komentāri [5]
#
Leica 4.februāris 2016 22:00 atbildēt
Galīgi traki?
 
#
Lauris 4.februāris 2016 16:17 atbildēt
Leica :D
 
#
Ai-ai 4.februāris 2016 14:13 atbildēt
L burtam vilnis pavilts lejā un pretīgi sarkana krāsa fonā.....ai-ai :(((( Kaut ko maina mainīšanas pēc, lai izmaksās var norakstīt kaut ko kaut kam....
 
#
Jenots 4.februāris 2016 14:09 atbildēt
A kāds tad bija pirms šī? :D
 
#
iedzivotaja 4.februāris 2016 13:02 atbildēt
Kāda nozīme logo, ja Laimas končas vairs sen negaršo pēc Laimas, kā arī tām ir uzlikta tik ekskluzīvi augsta cena, ka vietējais iedzīvotājs labi, ja 2 reizes gadā var atļauties nopirkt pa 100 gramiem končas. Izskatās, ka Laimas produkcijas veikali domāti ārzemniekiem.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers