Video: Beidzot radīts labs reklāmas klips par Latviju 32 komentāri
 
Video

Beidzot radīts labs reklāmas klips par Latviju

 

Šā gada Berlīnes kinofestivālā titulētais kino režisors Jānis Nords uzfilmējis gandrīz piecu minūšu videoklipu, kurā aicina ārvalstu investorus ieguldīt Latvijā, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā (LIAA). Prezentācijas video, ko pēc LIAA pasūtījuma par 19 980 latiem veidoja filmu studija "Tanka" un kuras režisors ir Nords, īsi stāsta par Latvijas ekonomiskajām priekšrocībām. Klipā Latvija tiek prezentēta kā vieta ārvalstu investīcijām. Filmā ir piesaistīti profesionāli lomu atveidotāji no ārvalstīm. Klipa mērķis ir pārliecināt, ka Latvija ir moderna, inovatīva un atvērta valsts ar strauji augošu ekonomiku un pievilcīgiem dažādu nozaru sektoriem. Video paredzēts demonstrēšanai starptautiskajos biznesa forumos, investoru semināros un citviet, kur valsts tiek prezentēta kā vieta biznesam, kā arī internetā.

Komentāri [32]
#
ArturiO 30.janvāris 2015 10:52 atbildēt
Shim klipam jau vairak neka divi gadi :D
 
#
Liza 14.janvāris 2015 1:26 atbildēt
Cilvekiem kaa parasti nav kur izmest savu zhulti! :p Pasarg Dievs bus kaut kas pozitivs publicets - raksts/video uzreiz tiks nolidzinats lidz ar zemi! Latvija pasaule biezi izcelas ar negativam lietam,takaa shis video nebut nav tik slikts.
 
#
Noris 13.janvāris 2015 12:55 atbildēt
Nepamaniju tur neko par Latviju tikai Rigas reklama publiskais fui!
 
#
Estere 13.janvāris 2015 8:53 atbildēt
Tiešām, šis video klips jau redzēts kaut kad 12 gadā. Izdevies, tas tiesa. Kurš gan cits sunim asti cels,ja ne pats. Malači LIAA
 
#
To Laukjis 12.janvāris 2015 17:36 atbildēt
Tādēļ jau jāinvestē smadzenes no ārzemēm, jo lai lauķiem radītu jaunas darba vietas. Ja paši saņemties nevar un tikai par kalpiem gib..
 
Skatīt visus 32 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers