Piektdiena, 19.aprīlis

redeem Fanija, Vēsma

arrow_downwardFOTOKONKURSS: Es mīlu Latviju

Pateicamies visiem, kuri piedalījās portāla nra.lv rīkotajā fotokonkursā “Es mīlu Latviju”.
29.nov 2016 Portāls nra.lv
Apraksts: Mana mazā māsa aizgāja uz mūsu skolas salidojumu, kur pie sienas ieraudzīja manis gleznoto bildi par Latviju (bilde pielikumā). Biju par šo gleznojumu jau piemirsusi, bet tur skaidri un gaiši rakstīts: Gunta Feifere, 9. klase. Tagad man jau 33 gadi, bet ja liktu gleznot par Latviju - gleznotu precīzi tāpat! :)
27.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Katrs Latvijas sturītis,ko atspoguļoju fotogrāfijās ir ļoti tuvs un svarīgs manai sirdij...
27.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Autors: Reinis Freilibs
27.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Mana Dzimtene priecē, iedvesmo un raisa apbrīnu ar četriem gadalaikiem. Latvijā ir sniega nokrišņi ziemā. Visās Zemēs tā nav!
27.nov 2016 Portāls nra.lv
Šajā bildē redzams, cik skaists ir Latvijas rudens, kad koki ietērpušies zeltā, kas atspīd rudenīgajos saules staros. Bilde uzņemta pašā zelta rudens kulminācijas brīdī vienā no skaistākajām Latvijas pilsētām- Siguldā. Fantāzijām ir jāļaujas un mana fantāzija bija izveidot krāšņu rudens foto, kas nav klasisks lapu foto, bet gan foto ar stāstu un īpašu noskaņu, manuprāt ideju izdevās īstenot.
27.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Autors: Jānis Bija
27.nov 2016 Portāls nra.lv
Bildē redzams meža ceļš Upenieku pusē. Ziemas skats. Un šī ir viena no lietām,kādēļ es mīlu Latviju- visskaistākā daba!
27.nov 2016 Portāls nra.lv
Zelta rudens Kurmenē.
27.nov 2016 Portāls nra.lv
Monumentālā karoga svinīgā pacelšana Ogrē 2015.gada Lāčplēša dienā.
27.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Autors: Ronalds Blūms
27.nov 2016 Portāls nra.lv
Latvijas kolāža.
27.nov 2016 Portāls nra.lv
Latvijas sniegotais ceļš uz Kurzemi!!!
27.nov 2016 Portāls nra.lv
Mūsu dzimtene rakstu rakstiem krustu šķērsu izvīta.
26.nov 2016 Portāls nra.lv
Latvijas skaistā jūra.
26.nov 2016 Portāls nra.lv
photo_camera
Autors: Einārs Ervarts
26.nov 2016 Portāls nra.lv
Nekas nav latviskāks, kā bitīte, kura cītīgi strādā, tāpat kā latviešu tauta.
26.nov 2016 Portāls nra.lv
Es mīlu Latviju. Mūsu mīļā jūra pie Veczemju klintīm.
26.nov 2016 Portāls nra.lv
Šovasar cēlos agri, lai iemūžinātu, kā mostas daba. Šī fotogrāfija uzņemta Ķemeru nacionālajā parkā kādā agrā rīta stundā, kad kopā ar citiem dabas draugiem vērojām dzestra septembra rīta miglas celšanos pār purvu.
25.nov 2016 Portāls nra.lv
Rudens skaistums Ventspilī
25.nov 2016 Portāls nra.lv