Skandalozi: Portāls pietiek.com pārsteidzoši rupji apsaukā Vējoni par neizlēmību pret Putinu 50 komentāri
 
Skandalozi

Portāls pietiek.com pārsteidzoši rupji apsaukā Vējoni par neizlēmību pret Putinu

 
f64

Pēc atkārtotas pārvēlēšanas Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu ir apsveikuši daudzu valstu vadītāji, iekams Latvijas prezidents Raimonds Vējonis joprojām ietur mākslinieka cienīgu pauzi.

Apsveikumu Putinam nosūtījusi Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida, savukārt Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite lēmusi neapsveikt Putinu ar ievēlēšanu uz vēl vienu amata termiņu.

R. Vējonis Baltijas līderu saimē palicis visneizlēmīgākais, jo viņš vēl neesot izšķīries, vai apsveikt Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu ar pārvēlēšanu.

"Apsveikt vai neapsveikt ir katras valsts izšķiršanās. To valsts dara, pamatojoties uz starptautisko organizāciju atzinumiem par to, vai nav bijuši kādi pārkāpumi vēlēšanu procesā," skaidroja Vējonis.

Tikmēr pētnieciskās žurnālistikas portāls pietiek.com šādu Valsts Prezidenta neizlēmību komentē pārsteidzoši rupji, dēvējot R. Vējoni par ļerpatu, kurai "krāns stingrāks par mugurkaulu".

ekrānšāviņš

"Vējonis vēl domā, vai apsveikt Putinu ar uzvaru vēlēšanās." Un šī neizlēmīgā, gļēvā ļerpata, kurai krāns stingrāks par mugurkaulu, ir Latvijas bruņoto spēku virspavēlnieks, valsts galva un ka tik vēl ne."
Komentāri [50]
#
Ivars 22.marts 2018 7:07 atbildēt
Portāls pietiek.com ir kautkāda miskaste ne portāls. Īsti sūdabrāļi. Tikai tādi lohi ir spējīgi zākāties par mūsu prezidentu. Kravājiet pietiekomieši savus maišeļus un tinaties prom pie sava lielā ciča Sorosa. Tur jūs varēsiet pasūkāt cici, krānu um šokolādes cehu palaizīt.
Kauns, kauns! Jūs tik tādi nemiera cēlāji.
 
#
Ewa 21.marts 2018 22:47 atbildēt
Šis nav prezidents, bet izsmiekls. Ņemot vērā to, ka pats atpūšas kopā ar Lembergu un Šleseru, Putina apsveikšana būtu mazākais ļaunums.
 
#
latvietis 21.marts 2018 21:04 atbildēt
Vejonis ir aksts , ne prezidents .
 
#
Nu gan! 21.marts 2018 20:54 atbildēt
Pūlim vienmēr bijis svarīgi izrādīt savu pazemību un pielūgsmi vadonim. Kāpēc būtu tik ļoti jāsteidzas neatkarīgas valsts prezidentam apliecināt savu prieku par šim vēlēšanām un rezultātu. Absolūti nav saprotams komentētāju sašutums.
 
#
vēl agri 21.marts 2018 20:24 atbildēt
Vēl nav bijusi inaugurācija.
 
Skatīt visus 50 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers