Skandalozi: Sieviete par piedzīvoto Stradiņos: Kas tā vispār par attieksmi pret pacientu! 91 komentāri
 
Skandalozi

Sieviete par piedzīvoto Stradiņos: Kas tā vispār par attieksmi pret pacientu!

 
F64

Kāda sieviete pastāstijusi par nepatīkamu pieredzi, ar kuru nācies saskarties Stradiņa slimnīcā.

Sieviete uzskata, ka medicīnas māsu attieksme gan pret viņu kā apmeklētāju, gan pret viņas mammu kā pacienti, bijusi neētiska.

"Izsaku neapmierinātību par Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Aritmoloģijas un kardiostimulācijas nodaļas (11. nodaļa) attieksmi pret pacientiem. Medmāsām, kuras dežurē nodaļā, liek katetrus ārpus vēnas un pat negrasās tos nomainīt. Kad pacients vēlas izsaukt ārstu, medmāsas pašas izlemj, vai to vajag vai nē! Un tas notiek nodaļā, kur vispār tas nav pieļaujams. Kur cilvēki guļ ar sirds kaiti! Ar savu attieksmi izveda manu mammu tā, ka viņai palika vel sliktāk un viņa nevēlējās palikt ne minūti slimnīcā. Uz ko medmāsa, kuru nosaucām vārdā Larisa, lika rakstīt atteikumu no ārstniecības un pat nepadomāja izsaukt dežurējošo ārstu!


Liekas, ka šajā nodaļā medmāsas jūtas pārāk augstprātīgi! Uz mammas lūgumu izsaukt dežurējošo ārstu medmāsa Larisa izteica, ka ārstam nav laika un lika gaidīt līdz rītam!


Pa dienu apciemojot mammu, ieejot nodaļā, satiku vienu no medmāsām, kura uzreiz man pajautāja “vai es protu lasīt?” , uz ko biju atbildējusi, vai es pareizi sadzirdēju viņas jautājumu. Uzskatu, ka tāda attieksme pret cilvēkiem nav pieļaujama! Un piebilde - man nav 20 gadi, esmu pieaudzis cilvēks! Saprotot, ka man nepatika viņas izrunāšanās, medmāsa nedaudz pierima.


Bet tas mani šausmināja, ka maksājot par medicīnas pakalpojumiem pacients saņem tādu attieksmi! Uzskatu, ka nodaļas vadītājam ir jāseko līdz savu darbinieku uzvedībai!"
Komentāri [91]
#
zz 15.marts 2018 13:11 atbildēt
Tas nav tikai stradinu slimnica ,,,nenosauksu slimnicu ,bet ir medmasas ar loti negativu attieksmi pret slimnieku ,,tadas ir vairakas ,nodalas vaditajiem ir jaredz javerte med masa un vinu attieksme pret slimnieku ,,,toties liels paldies masu paligiem par labu cilvecigu attieksmi ,,paldies !
 
#
mmmm 14.marts 2018 9:56 atbildēt
Šausmīgas dusmas un aizvainojums nāk no šiem komentāriem. Nav pieklājības. Ja apmaklētājs ir pārkāpis prasības, kas rakstītas uz sienas, tad prasīt "Vai lasīt protat?" ir nepieklājīgi. Uz šādu jautājumu reaģēt ar šņākšanu, izrunāšanos vai ignorēšanu un rakstu internetā arī ir nepieklājīgi. Nepieklājiba, nelaipnība, nesavaldība, neprasme uzvesties. Padomju paliekas. Troļļi lai mirst!
 
#
pret » mmmm 14.marts 2018 12:58 atbildēt
Visi baigi gudri prot spriest - kā jāuzvedas mediķiem, kā jāuzvedas pedagogiem u.t.t...., bet aizejiet un pastrādājies šajos amatos, kaut vai "zemākajā rangā" ar to atalgojumu, ar to atbildīgu, pluss vēl tām pašam problēmas, kādas jebkuriem citiem... pastrādājiet kaut vai pāris mēnešus un tad paskatīsimies, kādi spriedumi tad tiks izteikti...
 
#
nemuldi » mmmm 14.marts 2018 15:39 atbildēt
Nevari, negribi. ...nestrādā, tevi ar varu kāds liek strādāt.
Mana kaimiņiene pirmspensijas vecuma strādā ap 330 h mēnesi par minimālo, smagu fizisku darbu, jo mazpilsētā cita darba nav. Viņa nevar savu dzīvokli pacelt un aiznest uz Rīgu.
 
#
anna 13.marts 2018 11:52 atbildēt
Es šeit redzu kārtējo augstprātīgo cacu, kura iedomājas, ka viņa ir vienīgā, ja ne visā slimnīcā, bet nodaļā noteikti, kurai vispirms jāpiegriež vērība, ka citi pacienti, kuri ir vairāki desmiti var pagaidīt, jo tie jau nav tik svarīgi..., šai cacai nekad neienāk prātā, ka uz katru māsiņu ir vismaz desmit slimnieku un iespējams, ka pusei no tiem ir daudz nopietnāka problēma, par kuriem jāparūpējas vispirms... un tas, ka māsiņa pajautāja - vai apmeklētāja prot lasīt - uz durvīm ārpusē NOTEIKTI bija uzraksts par KARANTĪNU un NEIENĀKT NODAĻĀ AR VIRSDRĒBĒM (tie asprāši, kuri šajā brīdī iedomājas, ja jāienāk nodaļā kailiem vai apakšveļā - varat paklusēt - nav asprātīgi) tas, ka šādas cacas vazājas pa nodaļām, iespējams klepojošas un puņķainas, aplipinot citus pacientus - tas jau nekas... viņām ir tiesības...
 
#
??? » anna 14.marts 2018 15:42 atbildēt
Nevajadzēja nolikvidet rajonos slimnīcas. ...drīz jau paliks tikai 1 slimnica Rīga. Bet nu es gan redzēju kā masinas gulēja Liepājas slimnīcā, pat vienā naktskreklaa un mājas halātā.
 
#
ja » ??? 15.marts 2018 13:15 atbildēt
Ja tas ta ir ,vairakas slimn, esmu noverojusi ,medmasa gul sava istaba ,,,tik netraucejiet vinas ,,toties masu paligs vero slimniekus ,ik pa laiku .
 
#
lirika 13.marts 2018 6:04 atbildēt
eu eu vai neliekas ka dakteri un medmāsas saņem algu oficiālo valsts noteikto arī cits slimnīcas personāls, tāpat skolotājs un citi valstī strādājošie...kādi 2 eiri par pakalpojumu......cik zemu sevi var nolikt...., tikai tāpēc ka cilvēks atkarīgs no viņiem
 
#
Sandra » lirika 13.marts 2018 13:37 atbildēt
Da varat tos 2 eirikus iebāzt sev......atpakaļ maciņā. Iebāž kabatā un tad spaida izsaukuma pogu 82 reizes dienā. Un jāskrien izkārtu mēli vienalga, ka tajā brīdī maini pamperu kādam citam vai ved kādu uz opzāli. Ja neatskriesi pēc 5 sekundēm, piespiedīs pogu un turēs kā sirēnu. Tāpēc man ir forma bez kabatām. Es strādāju par māsu palīgu. Strādāju pēc labākās sirdsapziņas un negaidu papildus atalgojumu. Es uzvedos adekvāti arī tad, kad pacienti ir rupji. Un mani aizskar ka te visus bāž vienā maisā. Radinieki pēdējā laikā kļūst arvien rupjāki. Sāk kašķi jau tikko atnākot. Nu kādu attieksmi tad var sagaidīt? Katram ir savi pienākumi un savas tiesības. Tādi ir pacientam un tādi ir arī personālam. Arī personāls grib saņemt labu attieksmi no pacientiem.
 
#
Anna 12.marts 2018 20:51 atbildēt
Vai mediķis ar necienīgu attieksmi pret pacientu ir mediķis? Tas netraucē naktīs gulēt un sapņos nerādās uz kapiem bez laika aizsūtītie? Tad viss ar nerviem kārtībā! Tā tik uz priekšu! Dieva tiesa ir taisna un par visu būs jāatmaksā, ja ne pašiem, tad nākamajām paaudzēm. Par bezpalīdzīgajiem kauns
ņirgāties.
 
Skatīt visus 91 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers