Skandalozi: VAKARA ZIŅAS: Trīs gadus pēc nāves Ēriku Niedru vajā tiesu darbi 47 komentāri
 
Skandalozi

VAKARA ZIŅAS: Trīs gadus pēc nāves Ēriku Niedru vajā tiesu darbi

 
F64

18. janvārī Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa uzaicinājusi TV raidījumu vadītājas, psihoterapeites un teoloģes Annas Krimelas (agrāk Lieckalniņa) vīru Rafaelu Krimelu uz tiesas sēdi saistībā ar ļoti senu kriminālprocesu.

Uzņēmējam Rafaelam Krimelam, kam pieder «Reklāmas kompānija GRC» un «Reko GRC», ir izvirzītas divas apsūdzības - par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu un izvairīšanos no nodokļu un to pielīdzināto maksājumu nomaksas.

Uz apsūdzēto sola arī nelaiķis Ēriks Niedra

Šajā nozīmētajā tiesas sēdē ir apsūdzētas ļoti daudzas personas, un, kā apstiprināja Rafaels Krimels, starp tām ir arī TV personības Ērika Niedras vārds. Viņš apsūdzēts par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu un izvairīšanos no nodokļu nomaksas. Diemžēl Ēriks Niedra nevarēs ierasties uz tiesu, jo viņš nomira pirms trim gadiem - 2014. gada 20. decembrī. Cerams, ka Latvijas tiesu sistēma šo iemeslu uzskatīs par pietiekami attaisnojošu, lai nepiespriestu viņam smagāku sodu. Par šādu faktu, ka pēc nāves jāierodas uz tiesu, Ēriks Niedra vēl zārkā apgriezīsies uz otriem sāniem.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv

Komentāri [47]
#
Onkulis 22.janvāris 2018 14:00 atbildēt
Un šo tipu, neviens netaisās tiesāt?
Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) arhibīskaps Jānis Vanags pieķerts nodokļu nemaksāšanā un finanšu shēmošanā. Viņš ne tikai savu privātmāju uzbūvējis „par velti”, bet arī, piemēram, degvielu savai automašīnai daļēji pērk par ES un Rīgas domes līdzekļiem, kas piešķirti Rīgas Doma baznīcas restaurācijai.
jauns.lv/raksts/zina..-maksasanas-un-shemo
 
#
Ricis 20.janvāris 2018 23:42 atbildēt
Novēroju kad latvijā birokrātu aparāts strādā ar 3 gadu nokavējumiem... .Vai tas ir tāpēc lai uzaugtu lielāki soda procenti??? Vai arī liek saprast tautai kad birokrātu rindas ir steidzami japapildina ar jaunām štata vietām kur iekārtot savus radniekveidīgos puscūčus lai pierod pie valsts siles kamēr pieaugs... . Lai tādu cūcību varētu radīt kad mironi uz tiesu sauc!! Tur nu negribot jauno puscūču paaudzi laikus jāradina.....
 
#
IncParaac » Ricis 22.janvāris 2018 0:29 atbildēt
Nezinātājam - "Ricis" - šķitīs indīgs.
Zinošākam - maigi - Taisnīgs.
 
#
khm 20.janvāris 2018 23:17 atbildēt
Tad jau jāņem Grūtupu par advokātu.
 
#
Vaidelots » khm 21.janvāris 2018 21:43 atbildēt
...vai Plataci
 
#
jauns gan nomira 20.janvāris 2018 22:55 atbildēt
Ieejot guglā,izrādās,no malas izskatīgais un talantīgais Ēriks,niekojies ar savu veselību,gribēdams,visu izdarīt uzreiz,atmest to,neēst gaļu un zivis...Nu man arī nekas labs nav,cīnos ar sirdi,jau 30 gadus.Ja slikti jūties,jāsper,kas iekšā,kaut alkoholu,tikai zāļu devās,tas ārstē,bet daudz,beidz nost.
 
#
Taisniba 20.janvāris 2018 22:04 atbildēt
Skumja šī zeme.. ļooti skumja..
 
Skatīt visus 47 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers