Skandalozi: SKARBS aizbraucējas viedoklis par Latviju: Nelietīgā valsts, lieciet cilvēkus mierā! 439 komentāri
 
Skandalozi

SKARBS aizbraucējas viedoklis par Latviju: Nelietīgā valsts, lieciet cilvēkus mierā!

 
F64/attēlam ir ilustratīva nozīme

Daudzi jo daudzi mūsu valsts iedzīvotāji ir devušies strādāt uz ārvalstīm, bet mieles par Latviju joprojām ir palikušas. Piemēram, Kristīne L. facebook paudusi skarbu viedokli par savu dzimteni – tagad viņa par savām mājām uzskata Norvēģiju.

„Es zinu, ka nav pareizi skatīties ar naidu uz kaut ko - lietām, cilvēkiem, situācijām, bet es nevaru, jo šodien sēžu, ēdu brokastis un ienīstu Latviju - lasu, ka valsts vīri, sievas sāk domāt, kā mums, latviešiem ārzemēs, atkal kaut ko atņemt, uzlikt nodokli... nepietiek ar to, ka jau maksājam ārzemes nodokļus? [….] Tik skumji, ka neliekat mums mieru, es taču neprasu pabalstu Latvijai, lai man maksā tad, kad šeit Zviedrijā nevaru samaksāt īri vai kādas citas lietas.!!!! Ai, traki kas mums ir jāpiedzīvo. Es neesmu nelaimīga ārzemēs: viss jaunais un ceļošana tikai nāk cilvēkiem par labu, arī valodas var apgūt, ir daudz lietas, ļoti superīgas, dzīvojot ārzemes, tikai jāmācas tās izmantot un jāsāk attapties no Latvijā iegūtām sliktajām emocijām un pazemojumu no valsts puses.

Jādzīvo prom no vecākiem, vecvecākiem, brāļiem masām... tas ir ļoti sāpīgi, ģimenes atsvešinās.... […]

Nelietīgā valsts, lieciet mūs mierā, domājiet labāk par to, lai cilvēki, kuri ir palikuši Latvijā, var sākt dzīvot laimīgi, lieciet pie algām klāt, atbalstiet vairāk uzņēmējus lauksaimniekus. Cilvēkiem būs nauda, nodokļus būs par ko maksāt! Beidziet ņirgāties par tautu. 270 eiro alga nav tikai manā dzimtajā pilsētā Kuldīgā, bet ari Rīgā. Attopaties taču vienreiz!” uzsver Kristīne.

Komentāri [439]
#
Daina 15.oktobris 2017 19:18 atbildēt
Valsts kā tāda jau nav vainīga, skaista... Lādējiet mūsu Resnvēderus, kas cilvēkus tik tālu noveduši. Ja būtu jaunāka ar te nestāvētu, varētu reiz palikt tā
valdība viena pati, un tad lai ēd un dzer savas asinis un līksmojas kā vampīri.
 
#
Aivars » Daina 15.oktobris 2017 21:52 atbildēt
ziniet......ir jāzina viena lieta - ir jāzina ,,sakne" visam notiekošam. Vai jūs zināt sakni? Atbildes būs daudz un dažādas.Tie būs tikai fragmenti no patiesības. Bet patiesība ir tikai viena - ar lielo burtu sākas.......tā ir garīgā Patiesība.
Latvijā nav garīgās Patiesības. Ir pusPatiesība, proti, Patiesība sajaukta ar meliem. Tā ir kristīgā mācība, kuru pasniedz Latvijas skolās bērniem. Tā ir tā pati kristīgā mācība, no kuras smeļas ,,vadlīnijas" kristīgie skolotāji savās draudzēs. Latvija māca melu-maldu mācību saviem bērniem un tad brīnās, ka ,,izdeg" valsts. Papētiet manu mājas lapu, tad viss taps skaidrs pašiem.
www.pasaulevala.lv
Svētības atrast Patiesību...pēc tās ir jādzenas vairāk, nekā pēc ūdens malka.
 
#
Zeltene 15.oktobris 2017 15:35 atbildēt
Ljoti pareizi uzrakstits 100%. Es domaju atgriesties uz valsti kur ciena cilvekus.
 
#
Veidemanis 6.septembris 2017 11:59 atbildēt
Jā, rotšildmēsli , šie volstrītas cūksuņi un citi utainie aizokeāna parazīti tā izzaguši Latviju, ka jau 8 gadus izmirstam visstraujāk pasaulē.
 
#
Jānis 13.augusts 2017 23:00 atbildēt
Kamēr muļķa latviešu bauri balsos un jūsmos par saviem apzadzējiem , nekas šajā valstī nemainīsies . NEKAS ! Ventspilī 70% iedzīvotāji nobalso par smagos kriminālos noziegumos apsūdzētu personu Lembergu . Kur tautai smadzenes ? Kur ? Pēc tam viesnīcā Rīdzene šis blēdis ar sev līdzīgiem pasmejas par pamuļķo LV tautu !
 
#
Vilnis 4.augusts 2017 21:39 atbildēt
runaa jau sen, gadus atpakall ka buus labi! nu jau vairak kaa 25.gadus dzirdu ka buus labi. visi ir meli. labi ka aizbraucu prom, bet zemi miilu. valsts viri neklausas ko tauta saka, lieciet aiz auss. es gribeetu redzeet to dienu kad latvijaa kaut kas mainiisies uz labo pusi! taa reaali! es gribu to redzeet.un veel 25.gadus taa viss trupinaasies, redzeesiet!
 
Skatīt visus 439 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers