Satiksme: Vāc parakstus, lai luksoforos Rīgā nakts laikā mirgotu dzeltenā gaisma 5 komentāri
 
Satiksme

Vāc parakstus, lai luksoforos Rīgā nakts laikā mirgotu dzeltenā gaisma

 
Gints Ivuškāns/ F64 Photo Agency

Sabiedrības iniciatīvu portālā "Manabalss.lv" sākta parakstu vākšana par luksofora dzeltenās gaismas ieslēgšanu Rīgā nakts laikā.

Parakstu vākšanu iniciējis Arnis Milancejs.

Iniciatīvas autors skaidroja, ka, ieviešot šādas pārmaiņas, proti, nakts laikā luksoforos ieslēdzot mirgojošo dzelteno gaismu, autovadītājiem nebūtu lieki jāstāv tukšos krustojumos.

Milanceja ieskatā tā tiks ietaupīts autobraucēju laiks, kā arī samazināsies izplūdes gāzu radītais piesārņojums.

Komentāri [5]
#
ja 2.decembris 2017 19:02 atbildēt
šeit notiekas tikai viss uz parakstiem.
 
#
Andris 2.decembris 2017 17:47 atbildēt
Kāpēc komentāri ir par pavisam kaut ko citu, nevis par tēmu? Vai tiešām atpalicība plaukst interneta sfērā?
Runājot par tēmu. Rīgā nedrīkst ieviest mirgojošu oranžo gaismu. Jau pie standarta luksofora gaismām negadījumi rodas, kas būs ja ieviesīs šādu lietu? Vispirms jāsāk ar braukšanas kultūras ieviešanu, tad varētu domāt par luksofora gaismām. Piemēram,kas notiks tad, kad divi lidotāji sastapsies krustojumā? Domasiet ka labas rokas likums tiks ievērots? Šajā gadījumā riskē šofera pusē braucošais,kurām var tikt iedragāta kreisā puse.
 
#
Raimonds » Andris 2.decembris 2017 18:00 atbildēt
Pa pa ... kas ir primārais? ... parakstu vākšana? - tā teikt Latvijā demokrātisko vērtību sludināšana un papildināšana ... vai arī kat kads tur štrunta luksoforu darbības laiks ... kurš jau sen un sen bija jāatrisina izpildvaras pārstāvim Jakrina kungam ... vai arī jautājumi.par Latvijas attīstības stratēģiju un drošību?
 
#
Raimonds 2.decembris 2017 16:31 atbildēt
Tāpat arī ir jāmaina/jāpapildina Latvijas likumdošana ... tur skaidri un gaiši ir jāieraksta, ka saeimas deputāti nedrīkst zagt ... nedrīkst afēras taisīt ... nedrīkst prostituēt ASV un Briselei par zupas šķīvi ... vismaz kotļeta ir jāprasa klāt ... :)
 
#
Raimonds 2.decembris 2017 16:27 atbildēt
Ir jāsāk vākt paraksti arī par to, lai mūsu saeimas deputāti domātu ne tikai par savu kabatu piebazšanu ... bet arī par tautas interesēm ... ir jāvāc paraksti par to, lai no Latvijas aizvāc tos NATO čurātājus un viņu tankus ... ir jāvāc paraksti par to, lai bērniem pabalsts būtu iztikas minimuma līmenī, nevis izsmiekls ... utt. ... par ko tik te nav jāvāc paraksti ... :)
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers