Rīgas domē: Rīgas mērs vēlas kļūt par preču zīmes "Ušakova kepka" īpašnieku 7 komentāri
 
Rīgas domē

Rīgas mērs vēlas kļūt par preču zīmes "Ušakova kepka" īpašnieku

 
Kaspars Krafts/ f64 photo agency

Rīgas mērs Nils Ušakovs (S) maija vidū Patentu valdē kā privātpersona iesniedzis pieteikumu, paužot vēlmi kļūt par preču zīmes "Ušakova kepka" īpašnieku, svētdien vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums "de facto".

Par "Ušakova kepku" rīdzinieki mēdz saukt mākslīgo kalnu Pļavniekos, un arī no Rīgas mēra vēstījumiem sociālajos tīklos secināms, ka viņš atbalsta šāda vārda salikuma izmantošanu, jo pats regulāri to lieto. Arī "Saskaņas" priekšvēlēšanu kampaņā pamanāms elements bija jaunieši zilās naģenēs ar uzrakstu "Ušakova kepka".

Kā vēstīja raidījums, maija vidū Ušakovs kā privātpersona iesniedzis Patentu valdē pieteikumu šo vārdu salikumu trijās valodās - latviešu, krievu un angļu - reģistrēt kā vārdisku preču zīmi. Kā Ušakova pārstāvis šai uzdevumā darbojies Rīgas domes deputāts Vadims Baraņņiks (S).

Ušakovs vēloties kļūt par īpašnieku četrām preču zīmēm: "Ušakova kepka", "Ushakova kepka", "Ushakov cap" un "Kepka Ušakova" ar lielajiem burtiem kirilicā. Visiem iesniegumiem statuss ir pašā sākumposmā, proti, sistēmā norādīts, ka "pieteikums saņemts", vēstīja "de facto".

Visi četri pieteikumi iesniegti par šādām preču un pakalpojumu klasēm saskaņā ar Nicas klasifikāciju: iespiedprodukcija, fotogrāfijas, rakstāmlietas, iespiedburti, klišejas; ceļasomas un čemodāni, lietussargi un saulessargi, maisiņi; teltis un maisi; apģērbi, apavi, galvassegas; vingrošanas un sporta preces, spēles, rotaļlietas; reklāma; sporta un kultūras pasākumi.

Rīgas mērs raidījumam skaidroja, ka minētās vārdu kombinācijas viņš pieteicis Patentu valdē tikai tāpēc, ka nevēlas, lai kāds, izmantojot vārdu salikumu "Ušakova kepka", sāktu ražot kaut ko "ar ļoti neviennozīmīgu saturu". Pilsētas galva arī uzsvēra, ka viņam nav nekādu plānu mākslīgo kalnu Pļavniekos oficiāli nodēvēt par Ušakova kepku. "Man daudz ko var pārmest, bet es neesmu ne traks, ne stulbs. Un nevar būt tāds nosaukums pat ļoti jaukam kalnam," "de facto" sacīja Ušakovs.

Komentāri [7]
#
Nu 11.jūnijs 2017 22:07 atbildēt
un vai mēs ļausim tam vārdu savienojumam iedzīvoties Latvijas galvaspilsētas ģeogrāfiskajos nosaukumos vai tomēr beidzot panāksim tā kalna nosaukšanu vārdā, par kādu nebūtu kauns no mūsu mazbērniem? Deglava kalns. Vai Dreiliņkalns.
 
#
Sūnu ciemiešiem » Nu 11.jūnijs 2017 22:30 atbildēt
tavējie vispār saprata par ko saka UŠAKOVA KUNGS, un "rāda" sorosoīdu žurnaļugas!
 
#
Jānis 11.jūnijs 2017 22:07 atbildēt
Malacis UŠAKOVA KUNGS,trieciens sorosoīdiem,bet tas ir tikai NĀKAMAIS.....JANS RAINS sacīja:.........tik "dūrē" IR SPĒKS.......,tikai to vienotie lillinieki saprot.
 
#
vw 11.jūnijs 2017 22:06 atbildēt
Augšā puļķits apakšā muļkīts, puļķītī utīm sarkanais stūrīts.
 
#
:)) » vw 12.jūnijs 2017 0:14 atbildēt
:))
 
#
Antiņš 11.jūnijs 2017 21:56 atbildēt
"Ušakova kepka" tāds izplūdis jēdziens. Labāk būtu vienkārši "kepka". Tad mums būtu i ķepka, i hūte. Kurām abām var būt divējāds piemērojums. Kamēr esi kungs pie varas, nes uz galvas, kad varas, naudas nav, tad var pastāvēt pie "stūra" izstieptā rokā šo paturot, gan kāds ko iemetīs.
 
#
Kendjuks 11.jūnijs 2017 21:50 atbildēt
Vai tad viņš vēl nav apgraizīts? Ja apgraizīts, tad "kepka" pie "Gredzenu", priekšādas pavēlnieka: Rabīna.
:) Baigo nosaukumu tam iedevuši, "verdzisku".
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers