Atpūta: Rīgas centra bērni tikuši pie milzīga rotaļu laukuma 2 komentāri
 
Atpūta

Rīgas centra bērni tikuši pie milzīga rotaļu laukuma

 
Ekrānšāviņš

Pirms dažām dienām par prieku Rīgas Centra rajona bērniem tika atklāts topošā sporta kvartāla rotaļu laukumus. Daugavas stadions tagad ir ieguvis jaunas, daudz pievilcīgākas aprises.

Centra sporta kvartāla kopējā teritorija ir 4 hektāri, no kuriem 7000 kvadrātmetros ir izveidots viens no lielākajiem rotaļu laukumiem bērniem. Tajā ir uzstādītas dažāda veida rotaļu iekārtas un elementi, kas domātas divu vecuma grupu bērniem - pirmsskolas/ sākumskolas bērniem vecumā līdz 7 gadiem un astoņus gadus un vecākiem bērniem.

Rotaļu laukuma vizuālajā noformējumā par pamatu ir izmantota Rīgas pilsētas simboli un vēsture. Izmantojot zilas krāsas bruģakmeni un gumijas segumu laukumu vizuāli pārdala Daugava, kurā ir gan sala ar vertikālu rāpšanās elementu - piramīdu, gan pietauvots kuģis.

Daugavas vienā krastā ir stilizēta vecpilsēta ar Vecrīgai raksturīgajiem elementiem - Rīgas Doma baznīcas pulksteņa kopija, Vecpilsētas melnais kaķis, torņi un tilti ar pilsētas heraldiskā zīmēm. Šajā rotaļu laukuma daļā sākumskolas un pirmsskolas bērniem būs iespēja gan izskrieties, izvingroties, gan spēlēt dažādas lomu spēles, speciāli tam paredzētos rotaļu elementos. Kā jebkura vecpilsēta arī šī glabās savus noslēpumus, ko mazie pasaules izzinātāji varēs atklāt, meklējot pēc īpašām norādēm.

Komentāri [2]
#
paēna 19.jūnijs 2017 17:21 atbildēt
Derēja tur kādus kokus iestādīt, lai būtu arī paēna, citādāk sīkie var ātri dabūt saules dūrienu šitādā laikā.
 
#
Uldis 19.jūnijs 2017 16:02 atbildēt
Es arī vienreiz ASK stadionu sajaucu ar Daugavas. Te laikam speciāli, lai visi uzreiz neskrietu spēlēties. Lai gan tur pagaidu žogs apkārt, bet kamēr pārbūvē pārējo stadiona daļu, bērniem tā vide diez ko draudzīga būt nevar.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers