Atpūta

18.novembris, 12:30 No 17. līdz pat 20.novembrim pēc vērienīgiem renovēšanas darbiem VEF Kultūras pils vērs durvis, lai aicinātu visus interesentus aplūkot atjaunoto VEF Kultūras pili un apmeklēt plašu pasākumu programmu. Dažādi koncerti, izstādes, ekskursijas, filmas un VEF Kultūras pils kolektīvu priekšnesumi apmeklētājiem sniegs iespēju gan aplūkot atjaunotās telpas un novērtēt pils koncertzāļu modernizēto akustiku, gan iepazīt VEF Kultūras pils vēsturi un atjaunošanas procesu. Vairāk »
 
18.novembris, 8:12 18.novembrī svētku pasākumi sāksies jau plkst.9 ar ekumenisko dievkalpojumu Rīgas Domā, kam sekos ziedu nolikšana pie Brīvības pieminekļa. Vairāk »
 
16.novembris, 21:05 Jau ierasts, ka valsts svētkos uz saviem lielkoncertiem Ķīpsalas hallē aicina muzikālā apvienība Raxtu Raxti. Šoreiz tie būs īpaši, jo tiks piedāvāta jauna dziesmu programma. Vairāk »
 
16.novembris, 20:11 No 17. līdz 20. novembrim Rīgā noritēs tradicionālais gaismas objektu festivāls „Staro Rīga”. Šogad „Staro Rīga” piedāvā 35 gaismas objektus, kas uzstādīti pilsētvidē – visās varavīksnes krāsās tie mirdzēs no plkst. 17:00 ikkatrā no festivāla četrām dienām. RIGA.LV pastāsta par 10 objektiem, kas šķiet paši interesantākie - sīkāka informācija par tiem, kā arī objektu karte atrodama portālā www.staroriga.lv. Vairāk »
 
16.novembris, 14:50 Dienu pirms valsts svētkiem, 17.novembrī, Rīgas dome aicina uz gaismas festivālu "Staro Rīga”, kurš turpināsies līdz 20. novembrim, un tajā kopskaitā būs apskatāmi 35 objekti un vērojami īpaši notikumi. Vairāk »
 
15.novembris, 13:13 Jau vienpadsmito gadu Rīgai tika izraudzītas skaistākās un kuplākās egles. Galvenie meklētāji bija Rīgas mērs Nils Ušakovs, domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Rīgas mežu valdes loceklis Aivars Tauriņš. Egles tiks iededzinātas Pirmajā adventē 11. novembra krastmalā, Doma laukumā, Rātslaukumā, pie VEF Kultūras pils, jaunajā bērnu laukumā pie K. Barona ielas un pie Bērnu slimnīcas. Vairāk »
 
13.novembris, 12:21 10.novembrī, Rīgā, Kalnciema ielā 207, tika atklāta jauna tenisa halle, kas nodēvēta Aļonas Ostapenko vārdā, kura šogad uzvarēja Francijas atklāto čempionātu tenisā, kas ir prestižākais tenisa čempionāts pasaulē, iegūstot Rolanda Garosa kausu un tādējādi nesot slavu Latvijas tenisam visā pasaulē. Vairāk »
 
11.novembris, 13:45 Īpašs koncerts Lāčplēša dienā notiks Rīgas Domā septiņos vakarā – piedaloties Valsts Akadēmiskajam korim “Latvija”, Orķestrim “Rīga”, solistiem Kristīnei Gailītei, Ievai Paršai, Sergejam Jēgeram, Krišjānim Norvelim un diriģentam Valdim Butānam, tiks atskaņots Georga Pelēča “Latvju rekviēms” (Requiem Latviensis). Vairāk »
 
11.novembris, 12:38 Šodien, 11. novembrī Latvijas Universitātes Lielajā aulā plkst.19.00 notiks koru koncerts „Īstens latvietis", kurā ar solistiem Anci Krauzi un Daumantu Kalniņu uzstāsies sieviešu kori „Via Stella" un "Spīgo", jauktie kori „Aura" un "Vivere", kā arī vīru koris „Absolventi". Vairāk »
 
11.novembris, 11:22 Lāčplēša dienā, 11. novembrī, pulksten 18.00 Rīgas Latviešu biedrības Lielajā zālē notiks ikgadējais latviešu dziesminieku koncerts, kurā piedalīsies tautā iemīļoti dziesminieki – Silvija Silava, Agita Kaužēna, Elīna Līce, Kristīne Locika, Kristaps Sudmalis, Haralds Sīmanis, Uldis Ozols, Āris un Saulceris Ziemeļi, Arnis Miltiņš, Ēriks Pozemkovskis un jaunā Austrasbērnu paaudze, kurai tuvas tautasdziesmas un latviešu autoru dziesmas. Vairāk »
 
11.novembris, 10:12 Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā (LNVM) šodien tiks eksponēts vienīgais zināmais pilnais Lāčplēša Kara ordeņa komplekts, ko par cīņām Neatkarības karā saņēmis ģenerālis Jānis Balodis (1882–1965), informēja LNVM pārstāve Astrīda Burbicka. Vairāk »
 
11.novembris, 9:19 Lai pasargātu Rīgas pils vēsturiskā apkārtmūra ķieģeļus no neatgriezeniskas termiskas bojāšanas, ko rada svecīšu izdedži un liesmu karstums, VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) arī šogad pie mūra uzstādījusi mobilā tērauda konstrukciju, uz kuras Lāčplēša dienā aicina novietot aizdegtās svētku svecītes, informēja VNĪ pārstāvji. Vairāk »
 
11.novembris, 8:00 Lāčplēša dienu Rīgā atzīmēs ar vairākiem piemiņas pasākumiem - Latvijas Republikas Nacionālo bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas vienību militāro parādi pie Brīvības pieminekļa, lāpu gājienu, vainagu nolikšanas ceremoniju Rīgas Brāļu kapos un pie pulkveža Oskara Kalpaka pieminekļa, kā arī ar piemiņas brīdi pie pieminekļa Rīgas 6. kājnieku pulka kareivjiem Sudrabkalniņā. Līdztekus tam notiks kultūras pasākumi - izstāde, vairāki koncerti kultūras centros, koncertzālēs un dievnamos. Vairāk »
 
9.novembris, 13:51 Svētku uguņošana un parāde Daugavmalā ir skaistas tradīcijas, ko Latvijas dzimšanas dienā pazīstam un piedzīvojam ik gadu. Vairāk »
 
9.novembris, 12:01 Pagājušajā sestdienā, 4. novembrī, Piena svētku festivāls sadarbībā ar producentu apvienību "Piétro" un Altos tekilu uzņēma 1000 raganas un burvjus K.K. fon Stricka villā. Baisākajā sezonas ballē viesi baudīja baisu gaisotni, autentiskos Meksikas kokteiļus piesauca dabas stihijas ar rituālām dejām. Vairāk »
 
7.novembris, 19:23 Sestdien pulksten 17 Zirgu pastā Rīgā ar režisora Dž. Dž. Džilindžera iestudēto un skatītāju atzinīgi vērtēto izrādi Bļitka viesosies Goda teātris no Liepājas. Vairāk »
 
7.novembris, 10:53 Nākamās nedēļas nogalē gaidāmajā festivālā "Staro Rīga" varēs apskatīt 35 gaismas objektus un instalācijas, kas būs veltīti ne vien Latvijas, bet arī Somijas valsts simtgadei, norāda Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāve Indra Vilde. Vairāk »
 
6.novembris, 22:27 Nacionālā kino balva Lielais Kristaps no 9. līdz 14.novembrim kinoteātros Splendid Palace un Kino Bize piedāvā noskatīties labāko jauno Latvijas kino! Vairāk »
 
6.novembris, 10:19 Lāčplēša dienu gaidot, Aizsardzības ministrija jau tradicionāli aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju nēsāt pie apģērba sarkanbaltsarkano lentīti, kas norāda uz 1919. gada 11. novembri, kad tika izcīnīta izšķirošā uzvara pār Bermonta karaspēku. Vairāk »
 
2.novembris, 17:18 Šovakar pulksten 18 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) 5. stāva ātrijā tiks atklāta izstāde Divreiz rakstīta grāmata. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers