Atpūta

16.septembris, 19:03 Jaunatklāto Centra sporta kvartālu Rīgā apmeklējuši vairāk nekā 7000 cilvēku, informē Rīgas domes pārstāve Baiba Gailīte. Vairāk »
 
16.septembris, 18:16 Kā iepriekš ziņots, šodien, no plkst.12.00 ar dažāda veida sportiskām aktivitātēm un muzikāliem priekšnesumiem notika Centra sporta kvartāla, kas izveidots Krišjāņa Barona ielā 116a (bijušā LU stadiona teritorijā), atklāšanas svētki. Vairāk »
 
16.septembris, 9:53 Šodien, 16. septembrī, no plkst.12.00 ar dažāda veida sportiskām aktivitātēm un muzikāliem priekšnesumiem notiks Centra sporta kvartāla, kas izveidots Krišjāņa Barona ielā 116a (bijušā LU stadiona teritorijā), atklāšanas svētki. Vairāk »
 
15.septembris, 19:40 Ielūkojamies aktuālākajos kultūras, mākslas un izklaides notikumos laika posmā no 15. līdz 22. septembrim. Vairāk »
 
15.septembris, 17:52 7. septembrī ar galā koncertu LNOB tika atklāta jaunā operas un baleta sezona. Pareizāk sakot, baleta un operas, jo koncerta pirmajā daļā bija skatāmi fragmenti no baletiem, bet otrajā tika ieskandināts jaunais operrepertuārs. Vairāk »
 
15.septembris, 15:28 Rīgas Centrāltirgū var nopirkt arī to, ko citviet atrast būs visai grūti, bet, ja ļoti vēlas, tad jāapmeklē vairāki specializētie veikali. Centrāltirgus ir pietiekami liels un vienlaikus pietiekami kompakts un daudzveidīgs, lai vienā apmeklējuma reizē nopirktu visu – no Latgolas speķīša līdz franču delikatesēm un lielisku Latgales alu. Vairāk »
 
14.septembris, 17:34 Kā ierasts ik rudeni, arī šogad Latvijā sastopamo sēņu daudzveidību var aplūkot Latvijas Dabas muzeja izstādē Sēņu dienas 2017. Vairāk »
 
14.septembris, 7:11 «Vai vispār ir iespējams pilnībā iziet no stereotipu ierobežojumiem? Es nedomāju. Bet – mēs varam uz to tiekties un mēģināt būt par to, ko sauc par Cilvēku,» saka aktrise un režisore Inga Tropa. Viņai svētdien pulksten 19 pirmizrāde Dirty Deal Teatro (DDT), kur jaunā sezona tiks atklāta ar viņas iestudēto dramaturģes Justīnes Kļavas «kara drāmu virtuvē» Dvēseļu utenis. Vairāk »
 
13.septembris, 11:46 Līdz 17. septembrim Latvijā turpināsies festivāla Dzejas dienas 2017 oficiālā programma. Jau šodien Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 5 notiks Dzejas galds – Interaktīvas dzejas izklaides. Vairāk »
 
12.septembris, 21:34 Sestdien pulksten 18 mūzikas namā Daile gaidāms Latgales jauniešu postfolkloras grupas Rikši koncerts Sieju sovu. Vairāk »
 
12.septembris, 20:31 Leļļu mākslai ir ierādīta goda vieta Rīgas kultūras notikumu karuselī, un šogad jau ceturto gadu šeit tiks svinēti leļļu mākslas svētki – ceturtdien Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā tiks atklāts Eiropas Profesionālās leļļu mākslas festivāls 2017, kas turpināsies līdz svētdienai. Vairāk »
 
12.septembris, 19:24 Pēc veiksmīgām vasaras viesizrādēm Alžīrijas operas namā un pirms došanās otrajā izrāžu tūrē uz Ameriku pasaulē pazīstamie iluzionisti Dace un Enriko Pecolli aicina Latvijas skatītājus uz unikālu pasākumu – Starptautiskajām iluzionistu cīņām Olybet MagicMania, kas piektdien no pulksten 19.30 notiks Olympic Voodoo Casino (viesnīcā Radisson Blu Latvija Elizabetes ielā 55). Vairāk »
 
12.septembris, 18:30 «Tā ir mana pirmā personālizstāde šajā ēkā. Ar saviem darbiem esmu piedalījies dažādās grupu izstādēs, bet pirmo reizi esmu, ja tā var teikt, solo. Es arī nekad nebiju mēģinājis pieteikt personālizstādi, turklāt es arī neesmu pārāk ražīgs,» atzīst gleznotājs Edgars Vērpe. Šobrīd Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenajā ēkā, Kupola zālē, skatāma viņa personālizstāde Intereses. Konflikts. Vairāk »
 
11.septembris, 10:40 Ar īpašu Tēva dienas gājienu, grāmatas tētiem par veselību atvēršanu, akcijas 100 tēti Latvijai, pīļu skrējienu labdarības akcijas ietvaros visā Latvijā atzīmēta Tēva diena. Vairāk »
 
8.septembris, 16:30 Sācies starptautiskais dzejas festivāls Dzejas dienas 2017. Šogad tas norisināsies līdz 17. septembrim, Rīgu piesātinot ar poētisma vilni, bet visā Latvijas teritorijā ar dzeju saistīti notikumi piepildīs septembra kultūras programmu. Vairāk »
 
6.septembris, 20:29 Šo sestdien, 9. septembrī, Melngalvju namā norisināsies Rīgas balle, kuru nu jau var dēvēt par tradicionālo. Vairāk »
 
6.septembris, 7:12 Šodien pulksten 10 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā durvis ver Baltijā nozīmīgākais pārtikas nozares pasākums – 22. Starptautiskā pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, inovāciju, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstāde Riga Food 2017, ko organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un kas turpināsies līdz 9. septembrim. Vairāk »
 
5.septembris, 13:46 Latvijas Pasta un Latvijas vecāku organizācijas Mammamuntetiem.lv rīkotās Tēva dienas pastkaršu sūtīšanas akcijas ietvaros visvairāk sveikti tēti, nesaucot viņus vārdā, savukārt viņiem seko Jāņi un Andri. Visvairāk apsveikumu aizceļos tētiem Rīgā, Valmierā un Ventspilī. Kopumā adresātiem visā Latvijā tiks piegādāti ap 16 000 Tēva dienas pastkaršu. Sestdien, 2017.gada 9.septembrī, fotopastkartes ar īpašu veltījumu tētiem varēs nosūtīt arī no Latvijas Pasta stenda Tēva dienas festivālā Vērmanes dārzā, Rīgā. Vairāk »
 
4.septembris, 13:31 Virtuļi ir leģendāri kārumi, kurus ēd ne tikai amerikāņu policisti, kā to mums rāda filmās, bet arī gardums ar ko sevi palutināt steidzīgā darba dienā. Vairāk »
 
1.septembris, 17:25 Piektdien, 1.septembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs kopā ar Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētāju Oļegu Burovu piedalījās trīs skolu Zinību dienas svinībās un atklāja atjaunotos sporta un fizisko aktivitāšu laukumus pie Rīgas Pļavnieku pamatskolas, Rīgas 64. vidusskolas un Rīgas 25. vidusskolas. Turklāt Rīgas 64. vidusskola ir ieguvusi jaunu, pilnībā renovētu ēku Burtnieku ielā 34, kur darbosies sākumskolas klases. Savukārt Rīgas 25. vidusskolā nobeigumam tuvojas arī ēkas siltināšanas un fasādes renovācijas darbi. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers