Jaunākais

Šodien, 9:20 Lietuvas kinoteātri atteikušies demonstrēt Krievijas filmu "Zaščitņiki" ("Aizstāvji"), pavēstīja Krievijas kinokompānija "Enjoy Movies", vienlaikus norādot, ka Latvijā un Igaunijā filma kinoteātros tomēr būs skatāma. Vairāk »
 
Šodien, 9:11 Rīgas iedzīvotāju skaita pieaugums par 5947 cilvēkiem 2016. gadā panākts, balstoties uz atziņām, kas smeltas no Nikolaja Gogoļa romāna Mirušās dvēseles (1842). Vairāk »
 
Šodien, 9:05 Jaunais veselības aprūpes finansēšanas modeļa piedāvājums varētu tikt izstrādāts līdz marta sākumam, šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" pastāstīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 
Šodien, 9:00 Vairosies optimisms un izlēmība pēc zināma panīkuma posma. No pārdomām un sarunām varēsiet pāriet uz darbībām. Zvaigznes sekmēs vēlmi nostiprināt jau iegūtās pozīcijas. Praktiskums kombinēsies ar intuīciju un iztēli. Ir iespējams šaubu posms, bet pauze izrādīsies ļoti produktīva, atradīsiet alternatīvu ceļu problēmu risināšanai. Nav labs laiks kolektīviem darbiem. Vairāk »
 
Šodien, 8:56 Latvijā ir sagaidāma tālāka banku konsolidācija, šorīt intervijā Latvijas Radio sacīja Latvijas Komercbanku asociācijas valdes priekšsēdētāja Sanda Liepiņa. Vairāk »
 
Šodien, 8:51 Pār Latvijas būvniecības nozari šā gada beigās sāks līt struktūrfondu naudas lietus, kas draud ar problēmu plūdiem – būvnieki sagrābsies projektus pāri savām jaudām, bet plānās celtnieku rindas papildinās ar bulgāriem, rumāņiem un citiem amatieriem. Cenas šādā darba pārpilnībā augs, turpretim kvalitāte kritīs. Vairāk »
 
Šodien, 8:43 Šorīt intervijā raidījumā "900 sekundes" Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pauda, ka pagaidām Lielbritānijas "tirgošanās" ar politiskajām ietekmēm pirms "Brexit" nenotiek. Vairāk »
 
Šodien, 8:40 Šodien plkst.10 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā tiks atzīmēta Starptautiskā dzimtās valodas diena, informēja Latviešu valodas aģentūras projektu vadītāja Velga Līcīte-Meldere. Vairāk »
 
Šodien, 8:33 Izglītības un zinātnes ministrijai nav pārdomāta reformu plāna, šobrīd notiek mērķtiecīga vienas augstskolas, kas ir spēcīgākais spēlētājs pedagoģijā, likvidēšana bez pamatotiem argumentiem, uzskata Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) vadība, izglītības un zinātnes eksperti, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA), Latvijas Vadītāju asociācija (LIVA), Latvijas Studentu apvienība (LSA) un pašvaldību vadītāji. Likvidācijas kontekstā jautājumu ir vairāk nekā atbilžu. Bet ministrija vien bārstot solījumus par skaistu nākotni. Rezultātā studenti nonākuši ķīlnieku lomā. Vairāk »
 
Šodien, 8:20 Rīgas gidi šodien plkst.15 pie Rīgas domes Rātslaukumā plāno rīkot zibakciju "Rīgas gidu Melnā diena!", kuras mērķis ir vērst domes atbildīgo iestāžu uzmanību uz saistošajiem noteikumiem attiecībā uz gidu sertifikācijas atjaunošanu. Vairāk »
 
Šodien, 8:13 Šorīt intervijā raidījumā "900 sekundes" Valsts kases pārvaldnieks Kaspars Āboliņš stāstīja, ka situācija Valsts kasē ir stabila un pašlaik pietiek naudas visiem paredzētajiem tēriņiem. Vairāk »
 
Šodien, 8:07 Atalgojuma trūkuma dēļ spriedze un satraukums ir jūtams daudzās medicīnas specialitātēs, ne tikai dzemdību iestādēs un nodaļās, šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" atzina veselības ministre Anda Čakša. Vairāk »
 
Šodien, 8:04 Šodien valdība skatīs noteikumus "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai". Minētie noteikumi paredz, ka programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro. Vairāk »
 
Šodien, 8:00 Trūkstot vietējai gaļai, desas, cepeši un citi gaļas izstrādājumi Latvijā lielākoties top no importa gaļas. Āfrikas cūku mēra radītais posts vēl vairāk palielinās Latvijas atkarību no importa. Vienlaikus gaļa un desas veikalos maksā arvien vairāk. Vairāk »
 
Šodien, 7:50 Saruna ar izglītības un zinātnes ministru Kārli Šadurski. Vairāk »
 
Šodien, 7:45 Vien dažas dienas februārī Rīgā, Happy Art museum telpās, bija redzama fotoizstāde (fotogrāfs Vladimirs Teļegins) Kara bērni. Tur arī satiku vienu no izstādes autoriem – Novaja gazeta speciālkorespondentu Janu Šenkmanu. Taču – pirms intervijas – lakonisks izstādes raksturojums un mana personiskā attieksme pret to. Vairāk »
 
Šodien, 7:40 Saeimas Juridiskās komisijas deputātu darba grupa šodien turpinās vērtēt Satversmē noteiktās Valsts prezidenta pilnvaras, informēja parlamenta Preses dienestā. Vairāk »
 
Šodien, 7:34 Aizvadītās nedēļas nogalē Vācijas kausu izcīnīja Jāņa Strēlnieka pārstāvētā "Brose Basket", tomēr Latvijas izlases saspēles vadītājam finālspēle noslēdzās ar pleca traumu. Šodien pēc veiktiem izmeklējumiem komanda paziņoja, ka Strēlniekam bez basketbola būs jāiztiek aptuveni mēnesis. Vairāk »
 
Šodien, 7:25 Šodien Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) un Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) tiksies ar Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) jeb "Brexit" ministru Deividu Deivisu, informēja Ministru kabinetā. Vairāk »
 
Šodien, 7:24 Melburnā kādā lielveikalā ietriekusies privāta lidmašīna. Varasiestādes vēsta, ka visi 5 lidmašīnā esošie cilvēki ir gājuši bojā, vēsta BBC. Vairāk »
 
 
Rezervesdalas24.lv
autodoc.lv
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers