Jaunākais

Šodien, 10:15 Opozīcijas organizācija "Atvērtā Krievija" sestdien rīko protesta akcijas pret pašreizējā prezidenta Vladimira Putina izvirzīšanu atkārtotai ievēlēšanai. Vairāk »
 
Šodien, 9:51 Valsts policija sākusi kriminālprocesu par gadījumu, kad veicot būvdarbus, pirms dažām dienām Aizputē atrasta zemē ierakta automašīna ar 2000.gadā bez vēsts pazuduša vietējā biznesmeņa Aigara Zikmaņa līķis. Vairāk »
 
Šodien, 9:29 Šodien, 29. aprīlī plkst. 13.00 notiks tradicionālais motosezonas atklāšanas pasākums, kur vairāki tūkstoši motobraucēji, moto entuziasti un motosporta līdzjutēji pulcēsies pie t/c “Mols”, lai iepazītos ar motobaucējiem, to spēkratiem un viņu ekipējumu. Vairāk »
 
Šodien, 9:13 Ukrainas galvaspilsētā Kijevā noslēdzies pasaules čempionāts 1. divīzijā A grupā. Pirmās divas vietas un tiesības pēc gada spēlēt pasaules spēcīgāko izlašu vidū izcīnīja Austrija, kas elitē atgriežas pēc divu gadu pārtraukuma, un Dienvidkoreja, kas spēcīgāko vidū iekļūst pirmo reizi. Vairākiem ārzemju hokejistiem nokomplektētā Kazahstānas izlase palika trešajā pozīcijā un palika 1. divīzijā. Vairāk »
 
Šodien, 8:49 Satversmes aizsardzības birojs (SAB) pagājušā gadā sagatavoja un izsniedza 512 speciālās atļaujas darbam ar valsts noslēpumu, bet 24 gadījumos atļaujas atteikts izsniegt, liecina SAB pagājušā gada darbības pārskats. Vairāk »
 
Šodien, 8:27 Dailes teātra aktiera un režisora Intara Rešetina facebook ieraksti gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā turpina izraisīt viedokļu vētru. Vairāk »
 
Šodien, 8:11 Sestdien stiprākais lietus Latvijā gaidāms no rīta un dienas pirmajā pusē. Pievakarē vairs tikai vietām valstī nedaudz līs, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
Vakar, 22:35 Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) inspektori šonedēļ konstatējuši 34 no Āfrikas cūku mēra (ĀCM) nobeigušās mežacūkas, turklāt sērga pirmoreiz skārusi Tukuma novada Tumes pagastu, kur atrasta viena beigta meža cūka, liecina Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) informācija. Vairāk »
 
Vakar, 22:13 Tuvojoties svētku nedēļai, kad daudzi uz ilgāku laiku dosies atpūsties ārpus savas dzīvesvietas, Valsts policija aicina iedzīvotājus pievērst papildu uzmanību savu mājokļu drošībai. Statistika rāda, ka visbiežāk zagļi brīvi iekļūst mājokļos, jo iedzīvotāji nav aizslēguši ārdurvis vai atstājuši logus vēdināšanas režīmā. Vairāk »
 
Vakar, 22:04 Aprīļa beigas ir laiks, kad pasaules mūzikas skatuves tiek nodotas džeza rīcībā – 30. aprīlī tiek atzīmēta Starptautiskā džeza diena jeb International Jazz Day. Vairāk »
 
Vakar, 21:49 Kad ēdienu receptēs viena no sastāvdaļām ir milti, mēs ar to saprotam kviešu miltus, visbiežāk – smalka maluma un augstākā labuma, ne jau pilngraudu. Ārsti un uztura speciālisti rosina pievērsties arī citiem miltu veidiem, kas ļauj uzņemt daudzveidīgākas uzturvielas un izjust jaunas garšas nianses. Vairāk »
 
Vakar, 21:23 Latvijas Futbola federācijas kongresā noslēgusies debašu daļa. Vairāk »
 
Vakar, 21:10 ASV prezidents Donalds Tramps izteicis Lietuvai atzinību par apņemšanos palielināt aizsardzības budžetu un nākamgad šai ziņā sasniegt NATO paredzēto līmeni - 2% iekšzemes kopprodukta (IKP). Vairāk »
 
Vakar, 21:07 Šodien pulksten 16.46 Valsts policija saņēma informāciju no mediķiem, ka Madonas novadā, Barkavā, noticis ceļu satiksmes negadījums, automašīnai Mitsubishi Galant ietriecoties kokā. Vairāk »
 
Vakar, 21:00 Melnkalnes parlaments piektdien oficiāli apstiprinājis valsts pievienošanos NATO, neraugoties uz prokrieviskās opozīcijas boikotu, kas kategoriski iebilst pret šo soli. Vairāk »
 
Vakar, 20:50 Uz Tallinas apvedceļa Igaunijā miglas dēļ saskrējušās vairāk nekā 30 automašīnas, ziņo "Postimees". Avots: http://news.postimees.ee/4095389/no-one-injured-as-over-30-vehicles-get-into-accidents-on-tallinn-ring-road Vairāk »
 
Vakar, 20:29 Maijā planētu kombinācijas ir labākas nekā iepriekšējā mēnesī, kad daudzi izjuta spriedzi, piņķerēšanos darbos un dažādas problēmas. Tomēr gribētos brīdināt: uzmanieties no ne visai godīgas rīcības un arī paši visās situācijās rīkojieties, kā pieklājas. Vairāk »
 
Vakar, 20:27 Kompānijas "Google" un "Facebook" atzinušas, ka tās abas kritušas par upuri vērienīgai Lietuvas pilsoņa izstrādātai krāpšanas shēmai, kurā uz kontiem Latvijā un Kiprā aizplūduši 100 miljoni ASV dolāru. Vairāk »
 
Vakar, 20:08 Šoreiz pastāstīšu gadījumu iz dzīves, kuram pagaidām gan vēl nav beigu. Nedz laimīgu, nedz nelaimīgu... Vairāk »
 
Vakar, 19:50 No sīkām veselības problēmām reizēm nav pasargāts arī vesels cilvēks. Te nav runa par nopietnām situācijām, kad obligāti jāmeklē mediķu palīdzība, bet par tādām, ar kurām lielākoties jāprot tikt galā pašiem. Vairāk »
 
 
Rezervesdalas24.lv
autodoc.lv
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers