Jaunākais

Šodien, 12:55 Aktrise, kura vairākus gadus uz Nacionālā teātra skatuves iejutusies Žurkas Kornēlijas lomā, žurnālam "Privātā dzīve" atklājusi, ka šis tēl viņai nozagts. Vairāk »
 
Šodien, 12:45 Kompetence, pozitīvisms, kvalitāte, orientēšanās uz individuālas problēmas risināšanu, atsaucība un ātrums – šos aspektus apkalpošanas kultūrā visatzinīgāk novērtē klienti, secina reklāmas aģentūras VUCA pārstāve un iniciatīvas Klientu servisa mēnesis rīkotāja Zane Fefa. Aprīļa vidū labākie klientu servisa sniedzēji tiks īpaši sumināti. Vairāk »
 
Šodien, 12:40 Šodien ap pusdienlaiku aptuveni 150 cilvēku pulcējušies pie Ministru kabineta, pieprasot pārtraukt Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) likvidāciju. Vairāk »
 
Šodien, 12:35 Par spīti Latvijas Radiologu asociācijas, Latvijas Ultrasonogrāfistu asociācijas, Latvijas Dzemdību speciālistu un ginekologu asociācijas un citu iebildumiem valdība šodien pieņēma Veselības ministrijas (VM) sagatavotos grozījumus noteikumos par veselības aprūpes organizēšanas un finansēšanas kārtību, kas samazinās iekārtu amortizācijas izmaksas. Vairāk »
 
Šodien, 12:26 Trešdien, 22.martā, uz Londonas parlamentam līdzās esošā Vestminsteras tilta 52 gadus vecais uzbrucējs ietriecās gājējos un nogalināja četrus cilvēkus. Pēc tam ar nazi viņš nodūra policistu, kurš patrulēja pie parlamenta ēkas. Aptuveni nedēļu pēc notikušā terorista sieva nākusi klajā ar paziņojumu. Vairāk »
 
Šodien, 12:17 Sākot ar 2017.gada 28.martu, Gruzijas pilsoņiem, kuri ir biometrisko pasu turētāji, būs tiesības bez vīzas ieceļot un īstermiņā uzturēties Šengenas zonā līdz 90 dienām 180 dienu periodā. Vairāk »
 
Šodien, 12:10 Pēdējos astoņos gados ir samazinājies pašvaldību uzņēmumu skaits, informē "Lursoft" komunikāciju vadītāja Indra Urtāne. Vairāk »
 
Šodien, 12:01 Bulgārijas parlamenta vēlēšanās zaudējumu piedzīvojusi sociālistu partija, kas uzstāja uz attiecību uzlabošanu ar Maskavu un Krievijai noteikto ekonomisko sankciju atcelšanu – pat, ja tas nozīmētu attiecību sabojāšanu ar pārējām Eiropas Savienības valstīm. Visticamāk, jau trešo reizi par valsts premjeru kļūs labēji centriskās partijas GERB vadītājs Boiko Borisovs, taču valdošās koalīcijas veidošana viņam nebūs vienkārša. Vairāk »
 
Šodien, 11:59 Ceļu satiksmes negadījuma dēļ šodien ap pusdienlaiku bloķēta satiksme uz ceļa Jelgava-Lietuvas robeža Elejas pagastā. Vairāk »
 
Šodien, 11:51 Demonstrācijai pret policijas vardarbību pāraugot nekārtībās, Francijas policija pirmdien Parīzē aizturējusi 32 cilvēkus, otrdien ziņo varasiestādes. Vairāk »
 
Šodien, 11:50 Pirmdienas vakarā sociālajā tīklā facebook kāds aculiecinieks ievietoja fotoattēlu, kurā redzams, ka Rīgas Pašvaldības policisti degvielas uzpildes stacijā lej degvielu nevis operatīvā transporta bākā, bet gan kanniņā, kas, iespējams, atrodas automašīnas salonā. Rīgas Pašvaldības policijas pārstāvji snieguši paskaidrojumu par redzēto. Vairāk »
 
Šodien, 11:42 Turpinot iepriekšējo gadu veiksmīgo sadarbību, VAS „Latvijas dzelzceļš” (LDz) ir noslēdzis līgumu ar Valsts asinsdonoru centru (VADC) par Donordienu rīkošanu Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā – šogad asins varēs ziedot divas reizes mēnesī. Vairāk »
 
Šodien, 11:35 Lietuvas Kauņas rajona Gaižeņu ciemā pirmdienas vakarā atrastas četru vienas ģimenes locekļu mirstīgās atliekas ar šautām brūcēm, bet viens ģimenes loceklis bijis ievainots. Vairāk »
 
Šodien, 11:35 Latvija vismaz cenšas uzturēt augstas prasības ārzemniekiem, kuri ierodas Eiropā uzņēmējdarbības veikšanai. Vairāk »
 
Šodien, 11:30 Šodien Vidzemes ledus hallē tiks aizvadīta trešā Latvijas hokeja virslīgas finālspēle, kurā "Kurbads" uzņems "Mogo", sērijā ar rezultātu 2:0 vadībā ir viesi. Mača sākums plkst. 19:40, tiešraide LTV7 kanālā sāksies desmit minūtes ātrāk – plkst. 19:30. Vairāk »
 
Šodien, 11:21 Lai izvairītos no kārtējā administratīvā pārkāpuma protokola, vīrietis policijas darbinieku klātbūtnē noplēš no automašīnas priekšējiem stikliem tonējošās plēves, vēsta Valsts policija. Vairāk »
 
Šodien, 11:10 Kā iepriekš ziņots Austrālijas Kvīnslendas štata krastu plosa spēcīgs ciklons, kura vēja spēks sasniedz 263 kilometrus stundā. Veikta vairāku tūkstošu cilvēku evakuācija un vairums iedzīvotāju palikuši bez elektrības. Vairāk »
 
Šodien, 11:00 Terora aktu organizatori Eiropā izmanto arvien dažādākas uzbrukumu metodes, komentējot pagājušā nedēļā Londonā notikušo uzbrukumu, atzīst Drošības policija (DP). Vairāk »
 
Šodien, 10:51 Ekonomikas ministrija vairākās Latvijas novadu pašvaldībās ir rīkojusi seminārus par daudzdzīvokļu ēku energoefektivitātes paaugstināšanu un pieejamo valsts atbalstu. Rīt informatīvais seminārs notiek Olainē, bet 6. aprīlī – Rīgā, kur ir ļoti maz renovētu ēku, ja salīdzina ar to kopējo skaitu pilsētā. Vairāk »
 
Šodien, 10:40 Par augsta riska teritorijām, kur bērni var saņemt valsts apmaksātu vakcināciju pret ērču encefalītu, šogad atzīti 27 Latvijas novadi, informē Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC). Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, šogad par augsta riska teritoriju atzīts arī Gulbenes novads, kur saslimstība ar ērču encefalītu ir sasniegusi 32 gadījumus uz 100 000 iedzīvotāju. Vairāk »
 
 
Rezervesdalas24.lv
autodoc.lv
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers