Jaunākais

Šodien, 15:20 Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija šodien, vērtējot iedzīvotāju iniciatīvu saglabāt esošo regulējumu, kas paredz skolas gaitu sākšanu no septiņu gadu vecuma, nolēma to nodot izvērtēšanai parlamenta Izglītības, kultūras un zinātnes komisijai. Vairāk »
 
Šodien, 15:03 Naftas cenas pasaules tirgū šogad varētu pieaugt par 23% saistībā ar spēcīgu ekonomikas izaugsmi, bet metālu cenu kāpumu veicina pašreizējās tirdzniecības nesaskaņas, otrdien paziņoja Pasaules Banka (PB). Vairāk »
 
Šodien, 15:00 Centrālā finanšu un līgumu aģentūra un Saldus tehnikums 2017. gada 12. janvārī parakstīja vienošanos par Eiropas Savienības fondu projekta īstenošanu, paredzot tehnikuma modernizāciju. Saldus tehnikums kopā ar sadarbības partneri – Valsts izglītības attīstības aģentūru – īsteno projektu, kura rezultātā līdz 2019. gada vidum tehnikuma kompleksā Saldū tiks veikti ieguldījumi, lai izveidotu mūsdienīgu vidi un modernizētu mācību aprīkojumu prioritāro izglītības programmu īstenošanai. Vairāk »
 
Šodien, 14:53 Dānijas tiesa trešdien piesprieda mūža ieslodzījumu dāņu izgudrotājam Pēteram Madsenam par zviedru žurnālistes Kimas Vallas slepkavību savā privātajā zemūdenē. Vairāk »
 
Šodien, 14:37 Pēc lietus, kas tuvākajās stundās un naktī no dienvidrietumiem šķērsos Latviju, ceturtdien uzspīdēs saule un augs jauni lietus mākoņi, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
Šodien, 14:23 TK Spice notikusi grupas “Prāta Vētra” jaunā albuma “Par to zēnu, kas sit skārda bungas” prezentācija. Vairāk »
 
Šodien, 14:10 Pēc vardarbīgas nakts starp grieķiem un migrantiem no Tuvajiem Austrumiem, likumsargi bažījas, ka tas ir tikai sākums. Vairāk »
 
Šodien, 14:02 Sākot no šodienas “Rīgas namu pārvaldnieks" uzsāk daudzdzīvokļu māju apkures atslēgšanu, visām uzņēma pārvaldīšanā esošajām ēkām. Daudzdzīvokļu māju apkure dzīvojamām mājām tiks atslēgta laika posmā no 25. līdz līdz 27. aprīlim. Vairāk »
 
Šodien, 14:00 Aizvadītajā nedēļā Saldus novada zemnieku saimniecībā Saldus druva oficiāli ekspluatācijā tika nodota jaunā kūts 540 slaucamajām govīm, kurā uzstādītas deviņas robotizētās slaukšanas iekārtas Monobox no Vācijas ražotāja GEA. Vairāk »
 
Šodien, 13:50 Latvijas futbola izlases jaunais galvenais treneris, visticamāk, tiks apstiprināts 3. maijā, bet šobrīd uz šo amatu pretendē pieci ārzemju kandidāti, vēsta Latvijas Futbola federācija. Vairāk »
 
Šodien, 13:50 Godinot Latvijas valsts simto dzimšanas dienu, piena pārstrādes uzņēmums Food Union radījis patriotisku gardēžu saldējumu Ekselence Latvijas karoga krāsās. Vairāk »
 
Šodien, 13:33 Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija (OECD) veiks Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) un Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienesta (Kontroles dienests) pieņemto lēmumu auditu, šodien pēc Finanšu sektora attīstības padomes sēdes žurnālistus informēja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS). Vairāk »
 
Šodien, 13:25 Pārdaugavas ielās pastaigājusies kāda pamatīgi apreibusi māmiņa, kura ne tikai dzērusi bērna klātbūtnē, bet, iespējams, ar grādīgo pacienājusi arī zīdaini. Vairāk »
 
Šodien, 13:11 Depuāts Hosams Abu Meri inetrvijā žurnālam "Ieva" atzinies mīlestībā savai jaunajai otrajai pusītei - LTV Žurnālistei Lindai Krūmiņai. Vairāk »
 
Šodien, 13:08 Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) šonedēļ pametīs ilggadējā biroja priekšnieka vietniece Ilze Jurča. Vairāk »
 
Šodien, 13:06 Viens no zinātniekiem, kurš bija starp tiem, kuri izgudroja nervu gāzi ''Novičok'', šodien cietis satiksmes negadījumā, ziņo The Moscow Times. Vairāk »
 
Šodien, 13:00 Aprīlī Saldus medicīnas centrā (SMC) jau otro reizi noritēja akcija Dzīvo vesels, kuras ietvaros bezmaksas ārstu konsultācijas, izmeklējumus un operācijas varēja veikt Saldus un Brocēnu novada pensionāri un invalīdi. Vairāk »
 
Šodien, 12:55 Ar valdības lēmumu izveidotajai darba grupai līdz šā gada augustam būs jāizstrādā vairāki scenāriji obligātās iepirkumu komponentes (OIK) sistēmas likvidēšanai, bet apstiprināšanai valdībā jāvirza viens scenārijs, šodien Saeimas Tautsaimniecības komisiju informēja Ekonomikas ministrijas (EM) valsts sekretārs Ēriks Eglītis. Vairāk »
 
Šodien, 12:44 Tiesa Indijā trešdien pazīstamo guru Asaramu Bapu, kuram ir miljoniem sekotāju, atzinusi par vainīgu pusaudzes izvarošanā, vēsta mediji. Vairāk »
 
Šodien, 12:32 Otrdienas, 24.aprīļa, vēlā vakarā Rīgas ielās ticis aizvadīts velobrauciens ''Nightride''. Vairāk »
 
 
Rezervesdalas24.lv
autodoc.lv
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers