Jaunākais

Šodien, 22:00 Šovakar, 20.janvārī, bezvēsts pazudusī 1973.gadā dzimusī Jeļena Meškova atgriezusies mājās. Vairāk »
 
Šodien, 21:50 Barikāžu laiks uz visiem laikiem kļuvis par unikālu lappusi Latvijas preses un žurnālistikas vēsturē. Toreiz, pirms daudziem gadiem, ar patiesu ziņu jūs sargājāt Latviju. Ziņu patiesums ir viens no stipras valsts pamatiem. To Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece piektdien, 20.janvārī, Saeimas namā sacīja žurnālistiem, kuri 1991.gada trauksmainajās dienās informēja sabiedrību par vēsturiskajiem notikumiem Latvijā. Vairāk »
 
Šodien, 21:12 Latvijas Jūras akadēmija ir zaudējusi Eiropas fondu finansējumu, līdz ar to Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) uzdevusi Rīgas Tehniskajai universitātei (RTU) risināt sarunas par apvienošanos. Vairāk »
 
Šodien, 20:46 Šobrīd suņi mitinās patversmē, bet ļoti ilgojas pēc laba saimnieka un īstām mājām. Vairāk »
 
Šodien, 20:13 Ja jū­su ap­ņem­ša­nās ir jaun­ajā ga­dā pa­da­rīt sa­vus ēša­nas pa­ra­du­mus kaut ne­daudz ve­se­lī­gā­kus, tad viens no plā­na pun­ktiem, ko var īs­te­not bez īpa­šām grū­tī­bām, ir skāb­pie­na pro­duk­tu re­gu­lā­ra lie­to­ša­na Vairāk »
 
Šodien, 19:48 „Mēs, Amerikas Savienoto valstu pilsoņi, tagad piedalāmies nacionlā centienā no jauna uzbūvēt mūsu valsti,” savu runu, kļūstot par 45.ASV prezidentu sacīja Donalds Tramps, kurš apņēmies uzsāk jaunu kursu Savienoto Valstu politikā. Vairāk »
 
Šodien, 19:43 Mēs esam dažādi – viens izceļas ar neizsīkstošu enerģiju, otrs ar praktiskumu un apbrīnojamu prasmi rēķināt, trešais ar lieliskām komunikācijas spējām, ceturtais ar jūtīgumu un spējām uztvert citu cilvēku domas un noskaņojumu. Lielā mērā šīs spējas atkarīgas no astroloģiskajā kartē dominējošām stihijām – kam Uguns, kam Zeme, kam Gaiss, kam Ūdens. Vairāk »
 
Šodien, 19:16 Roberts Viziņš facebook publicējis aicinājumu būt uzmanīgiem – Dailes teātru tuvumā naudu diedelē kāda krāpniece. Vairāk »
 
Šodien, 18:39 Šodien svinīgā inaugurācijas ceremonijā par Baltā nama saimnieku kļuvis Donalds Tramps. Vairāk »
 
Šodien, 18:32 Kristine Irbena facebook publicējusi kādu dzejolīti, kas lasāms bērnu grāmatiņā. Saturs viņu pārsteidzis. Vairāk »
 
Šodien, 18:18 Vakar Saeima uz nākamo pilnvaru termiņu atkārtoti amatā apstiprināja valsts kontrolieri Elitu Krūmiņu. Par iestādes darba aktualitātēm un rezultātiem saruna ar valsts kontrolieri. Vairāk »
 
Šodien, 17:59 Pasaules kausa izcīņas 6. posmā biatlonā piektdien Antholcā-Anterselvā (Itālija) 20 kilometru individuālajā distancē 46 gadus vecais Ilmārs Bricis ar trīs kļūdām ierindojās 62. vietā, bet izlases līderim Andrejam Rastorgujevam sešas soda minūtes un 63. vieta. Vairāk »
 
Šodien, 17:44 Kāds auto īpašnieks vietnē ss.lv publicējis neikdienišķu sludinājumu - tas nepilnu 24 stundu laikā apskatīts jau 31 000 reižu. Vairāk »
 
Šodien, 17:30 Zviedrijas mediju koncerna "Modern Times Group" (MTG) biznesam Baltijas valstīs pircējs tiks atrasts jau tuvākajā laikā, vēsta Zviedrijas lietišķais laikraksts "Dagens Industri". Vairāk »
 
Šodien, 17:18 Pagaidām par Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) ēkas remontdarbu izmaksām ir grūti spriest, aģentūrai LETA teica SIA "Rīgas nami" Komunikācijas nodaļas vadītājs Edgars Arnītis. Vairāk »
 
Šodien, 17:00 Rīgā, Ieriķu ielā 28, Rīgas Domes Labklājības departaments, Latvijas Samariešu apvienība un Rīgas Sociālais dienests atklāja jauna veida sociālo pakalpojumu – aprūpētās dzīvošanas mītni jeb pansiju “Pārsla”. Pansija ir mājoklis ar 20 individuālām istabām tiem cilvēkiem, kuri līdz šim bijuši bez noteiktas dzīvesvietas un viņiem ir objektīvas grūtības aprūpēt sevi vecuma vai funkcionālo traucējumu dēļ. Pansijā ir nodrošināta diennakts uzraudzība, atbalsts pašaprūpes veikšanā līdz 4 stundām mēnesī, nepieciešamības gadījumā atbalsts sociālo problēmu risināšanā, kā arī piedāvātas aktivitātes brīvā laika pavadīšanas iespējām, saglabājot patstāvīgas dzīves principus. Vairāk »
 
Šodien, 16:43 Cāļa zupa ir īstais ēdiens, ko gatavot, kad ir auksti tiešā un pārnestā nozīmē. Vistas buljons ir tautā jau gadsimtiem pazīstams spēcinošs ēdiens, kas piemērots arī slimnieku uzturam. Daži zinātnieki cenšas pētīt, vai un kāpēc cāļa zupa palīdz, citi tikai pasmejas. Bet, ja jau tā remdē izsalkumu, uzlabo garastāvokli un pašsajūtu, tad nav tik svarīgi, vai tur darbojas neatklāti bioķīmiski mehānismi vai vienkārši zupas vārītāja sirsnīgā un gādīgā attieksme. Vairāk »
 
 
Rezervesdalas24.lv
autodoc.lv
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers