Latvijā: Algas aug: Pārdevējiem veikalā tuvākajā laikā tā var sasniegt 1000 eiro mēnesī 62 komentāri
 
Latvijā

Algas aug: Pārdevējiem veikalā tuvākajā laikā tā var sasniegt 1000 eiro mēnesī

 
F64

Augot ekonomikai, attīstoties veikalu tīkliem un saasinoties konkurencei – strauji aug pieprasījums arī pēc pārdevējiem, novērojis "CV-online" vadītājs Latvijā Aivis Brodiņš.

Ekonomikas eksperti neizslēdz, ka nākamo divu, trīs gadu laikā, piemēram, veikalu pārdevēju vidējā bruto alga varētu pieaugt līdz 1000 eiro, vēsta "LNT Ziņas".

Saskaņā ar Valsts ieņēmumu dienesta datiem, pārdevēji veikalos pēdējos gados bijusi izplatītākā profesija, un to vidējais atalgojums pērn sasniedza 660 eiro. Pārdevēju vidū zemākais algu līmenis bijis tieši pārtikas veikalu darbiniekiem.

Scanpix

Tomēr arī Latvijas Bankas eksperts prognozē, ka šī alga varētu augt.

Arī pārtikas veikalu tirgū lielākais darba devējs "Maxima" norāda, ka pārdevēju algas tuvākajā laikā pieaugs, piemēram, jau šogad uzņēmums plānojot ievērojamu algu pieaugumu, "LNT Ziņām" skaidroja “Maxima Latvija” vadītājs Andris Vilmeiers.

"Es domāju, ka divu gadu laikā algas pārdevējiem varētu arī sasniegt 1000 eiro mēnesī. Arī esošo darbinieku noturēšana ir gana svarīgs faktors un tas viss veicinās tikai algas pieaugumu," vēsta Vilmeiers.

Jau ziņots, ka šogad palielināt atalgojumu vismaz dažiem darbiniekiem ieplānojuši 40% darba devēju, liecina personāla atlases uzņēmuma "CV-Online Latvia" veiktā aptauja.

Avots: Skaties.lv

Komentāri [62]
#
Skaudības Dievs Skolnieciņš 26.februāris 2018 20:05 atbildēt
Labvakar! Ja vēlies redzēt Latvijas Republikas amatpersonu algas, tad, lūdzu, apmeklē Valsts Ieņēmumu dienesta mājaslapu! Apskaties amatpersonu deklarācijas! 6.vid.gov.lv/VAD Cieņā, Tavs Latvju Skaudības Dievs Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
 
#
Justiņš 16.janvāris 2018 10:29 atbildēt
Forši, bet neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki beidzot saņems veselus 700 eur uz lapiņas!
Varbūt iet strādāt par pārdevēju???
 
#
Peteris 15.janvāris 2018 22:42 atbildēt
Kas par muldeshanu! Maximas pardeveji sanjem parsvara 320 Euro uz rokas! Kautkur par 180 nostradatam stundam! Lai nopelnitu kautcik cieshami jastrada vismaz 250 stundas,likme.
 
#
Inga.k. 15.janvāris 2018 15:04 atbildēt
Tieši tā ,garas darba stundas,brīvdienās,svētkos,vispār jāslēdz ciet.Piekrītu Latvija nav Rīga.Un nevajag rakstīt ,pirms nauda nav samaksāta,līdz tam brīdim visas cenas jau būs debesu augstumos un alga atkal būs pabalsts,lai nenomirtu badā.
 
#
Inese 15.janvāris 2018 6:17 atbildēt
Kas par muļķībām, cik pārdevējus zinu tad alga līdz 400,
 
Skatīt visus 62 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers