Latvijā: Kanādas karavīru ierašanās paaugstinājusi aktivitāti Rīgas dzīvokļu īres tirgū 10 komentāri
 
Latvijā

Kanādas karavīru ierašanās paaugstinājusi aktivitāti Rīgas dzīvokļu īres tirgū

 
Ilze Zvēra, F64 Photo Agency

Šā gada otrajā ceturksnī salīdzinājumā ar pirmo ceturksni paaugstinājusies klientu interese par īres dzīvokļiem Rīgā dažādās cenu un dzīvokļu kategorijās, teikts nekustamo īpašumu kompānijas "Ober-Haus" mājokļu tirgus pārskatā.

Otrajā ceturksnī novērots augsts īres dzīvokļu pieprasījums no nerezidentiem, kas pārceļas dzīvot uz Rīgu saistībā ar darba komandējumiem, piemēram, Kanādas karavīri, kas ieradušies stiprināt NATO klātbūtni Latvijā.

Jau šobrīd ir pieprasījumi no studentiem, kas meklē dzīvokļus (divas-trīs guļamistabas) īrei no septembra sākuma, norāda "Ober-Haus". Dažos gadījumos studenti slēdz īres līgumus jau šobrīd, maksājot pāris mēnešus īres maksu, pat nedzīvojot attiecīgajā dzīvoklī, kaut arī faktiski dzīvoklis nepieciešams tikai no septembra sākuma.

Vietējie iedzīvotāji meklē lētākus variantus īrei. Pārsvarā tie ir divistabu dzīvokļi cenu kategorijā no 200 eiro līdz 450 eiro, bet piedāvājums šādiem dzīvokļiem ir neliels, teikts pārskatā.

Ilze Zvēra, F64 Photo Agency

Visvairāk interesējošie rajoni, kurā vietējie iedzīvotāji labprāt dzīvotu, ir pilsētas centrs, Teika, Āgenskalns.

Komentāri [10]
#
nekad vairs 1940.gadu ! 13.augusts 2017 1:25 atbildēt
Mužikiem laiks nosist savu diktatoru un ienākt 21. gadsimtā.
 
#
Bens 12.augusts 2017 7:13 atbildēt
Vai sie okupanti ieradas aizsargat latviju no puteņa kavaleristiem vai slamstities pa Rigas krogiem ar velnkamistu palaistuvem ?! Ierakumos pie Zilupes ir jaatrodas šiem varoniem ,ja vini patiesi grib aizsargat latviju no krievijas iebrukuma !
 
#
Remarx 12.augusts 2017 0:46 atbildēt
Braucot uz darbu centra virzienā šos varēja redzēt viesnīcā "Park Inn" pie Z-Tower Pārdaugavā. katru rītu šie pēc brokastīm savācās viesnīcas priekšā lai sēstos īrētā autobusā. Kas šiem viesnīca vairāk nepatīk. Šogad tikai atklāta ir.
 
#
Īstais Raimonds 12.augusts 2017 0:33 atbildēt
krievu okupanti - ārā no Latvijas !!!
 
#
Vajag! 11.augusts 2017 20:48 atbildēt
Pieteikt karu Kanādai, un padoties gūstā!
 
Skatīt visus 10 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers