Veselība: Valters Frīdenbergs nesen piedzīvojis staru terapiju 23 komentāri
 
Veselība

Valters Frīdenbergs nesen piedzīvojis staru terapiju

 
f64

Tautā iemīļotais mūziķis, grupas "Tumsa" solists un raidījuma "Gudrs un vēl gudrāks" vadītājs Valters Frīdenbergs (29) nenoliedz, ka ir pabijis uz pārbaudēm Onkoloģijas centrā Gaiļezera slimnīcā un neslēpj, ka pirms dažām nedēļām piedzīvojis arī atkārtotu staru terapiju. Taču kopumā viņa veselības stāvoklis esot labs. Tā žurnālam "Kas jauns" stāsta pats mūziķis.

Jau gada sākumā daudzi Valtera draugi un fani satraucās par mūziķa veselību, jo puisis pēkšņi bija šķīries no bārdas un matiem. Daudzi uzskatīja, ka vizuālās pārmaiņas ir saistītas ar nopeitnām veselības problēmām. Pats mākslinieks to noliedza un jau vasarā atkal ataudzēja gan bārdu, gan ūsās, gan arī matus. Tiesa, nupat dziedātājs atkal ir šķīries no matiem un bārdas, radot bažas, ka ar viņa veselību tomēr viss nav kārtībā.

Šobrīd tautā iemīļotais mūziķis vairs nenoliedz, ka ir pabijis uz pārbaudēm Onkoloģijas centrā Gaiļezera slimnīcā un neslēpj, ka pirms dažām nedēļām piedzīvojis arī atkārtotu staru terapiju. Taču kopumā viņa veselības stāvoklis esot labs.
Komentāri [23]
#
ziga 18.septembris 2017 9:26 atbildēt
Vajag izmēģināt visu-pirmām kārtām lūgt dievu.Iesaku,jo daudziem tas palīdz.
 
#
dziedonis 12.septembris 2017 21:34 atbildēt
no kura laika sitas azis ir iemilots
 
#
ome » dziedonis 12.septembris 2017 22:18 atbildēt
No tada to dzird...
 
#
bims 12.septembris 2017 19:07 atbildēt
zemes tauki jāsagriež mazos gabaliņos un jānotur stikla traukā slēgta 21 dienu snabi 40 gradiga 38 gradigo nevar. izkās un tad lieto bat turēt vajag vesā vieta un tumsa tad saglabājās visas vielas.
 
#
nātre 12.septembris 2017 17:53 atbildēt
Nevaru saprast tos notetovētos no galvas līdz kājām, un vēl lepojas ar savu stulbību, atsedzot speciāli tās vietas, kur šīs kroplības uztetovētas, ko meklē, to atrod.
Jūtu līdzi visiem kam ir šī slimība, bet nevienu citu nevar vainot kā paši sevi, jia prāta nav tad jāsaņem sods.
 
#
Elza 12.septembris 2017 16:36 atbildēt
Puis, Tev jāturas! Tetovējumi nav tas labākais ! Esi stiprs, Valter!
mierscaurpatiesibu.o..a-par-tiem-kas-slimi
Lūgšana arvien ir tikusi dēvēta par dvēseles ieelpu. Teicama līdzība! Gaiss, kas vajadzīgs mūsu ķermenim, apņem mūs no visām pusēm un mēģina iespiesties mūsos. Kā zināms, grūtāk ir elpu aizturēt nekā elpot. Ja mūsu elpošanas orgāni ir atvērti, gaiss plūst plaušās un veic savu dzīvinošo uzdevumu visā ķermenī.
 
Skatīt visus 23 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers