Veselība: Valters Frīdenbergs nesen piedzīvojis staru terapiju 37 komentāri
 
Veselība

Valters Frīdenbergs nesen piedzīvojis staru terapiju

 
f64

Tautā iemīļotais mūziķis, grupas "Tumsa" solists un raidījuma "Gudrs un vēl gudrāks" vadītājs Valters Frīdenbergs (29) nenoliedz, ka ir pabijis uz pārbaudēm Onkoloģijas centrā Gaiļezera slimnīcā un neslēpj, ka pirms dažām nedēļām piedzīvojis arī atkārtotu staru terapiju. Taču kopumā viņa veselības stāvoklis esot labs. Tā žurnālam "Kas jauns" stāsta pats mūziķis.

Jau gada sākumā daudzi Valtera draugi un fani satraucās par mūziķa veselību, jo puisis pēkšņi bija šķīries no bārdas un matiem. Daudzi uzskatīja, ka vizuālās pārmaiņas ir saistītas ar nopeitnām veselības problēmām. Pats mākslinieks to noliedza un jau vasarā atkal ataudzēja gan bārdu, gan ūsās, gan arī matus. Tiesa, nupat dziedātājs atkal ir šķīries no matiem un bārdas, radot bažas, ka ar viņa veselību tomēr viss nav kārtībā.

Šobrīd tautā iemīļotais mūziķis vairs nenoliedz, ka ir pabijis uz pārbaudēm Onkoloģijas centrā Gaiļezera slimnīcā un neslēpj, ka pirms dažām nedēļām piedzīvojis arī atkārtotu staru terapiju. Taču kopumā viņa veselības stāvoklis esot labs.
Komentāri [37]
#
Agnese, 4.decembris 2017 16:42 atbildēt
šis dzietātājs viss labākais visi viņa fani jūt viņam lidzi, turies Valter nepadoties . visa dzive priekša.tev.
 
#
Aija 29.novembris 2017 15:00 atbildēt
Valter! TURIES!
 
#
Vecmāmiņa 5 mazbērniem 23.novembris 2017 13:02 atbildēt
Jācer uz Dieva brīnumu un jālūdz...varbūt ar Svētā Patrika vātdiem: Lai Dieva vārdi vienmēr ir uz manām lūpām, lai Dieva roka mani sargā, lai ceļš kas ved pie Dieva, paveras manā priekšā, lai Dieva vairogs mani sargā! Mīļo Valterīt, mēs visi lūdzam par tevi!
 
#
hai 22.novembris 2017 12:34 atbildēt
Lai tev visi stāv klāt!!!!
 
#
'parasta kjausītāja, kas mīl talantīgos. 22.novembris 2017 11:33 atbildēt
turies.Valterīt,Tu visiem esi mīļš,ne tikai jauniešiem.Nelasi tos skauģus, viņi paši dzīvē sasniegt neko nespēj un tad vienīgais veids, kā sevi iepriecināt,ir citu apriešana- šaurās pierītes.
 
#
Agnese » 'parasta kjausītāja, kas mīl talantīgos. 4.decembris 2017 16:45 atbildēt
man patīk grupa putnu balle jau sen zinu to valters no bērnības uz skatuves dzegudzite, fanoju viņu ļoti sen ceru uz brīnumu.
 
Skatīt visus 37 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers