Politika: Atis Slakteris paziņo, ka viņu draudējuši nogalināt 61 komentāri
 
Politika

Atis Slakteris paziņo, ka viņu draudējuši nogalināt

 
F64

Bijušais ministrs (tobrīd zemkopības) Atis Slakteris paziņojis, ka arī viņš ir saņēmis nogalināšanas draudus. Tā viņš paziņoja radio "Baltkom", komentējot Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča paziņojumu par saņemtajiem nāves draudiem.

Viņš paziņoja, ka amatpersonas Latvijā tiešām var saņemt nāves draudus un tikt izsekotas. Pēc Slaktera teiktā, laikā, kad viņš vadīja Zemkopības ministriju, saņēma zvanus ar draudiem.

"Pirms daudziem gadiem arī man draudēja. Man zvanīja pa telefonu kādas astoņas reizes. Teica, ka iznīcinās manu ģimeni. Tas pats cilvēks draudēja arī vēl vienam uzņēmējam no mana reģiona. Es nekavējoties vērsos Drošības policijā. Šantāžists tika notverts pēc dažām nedēļām. Man paziņoja, ka šis cilvēks, iespējams, ir bijis psihiski nelīdzsvarots," pastāstīja Slakteris.

Jāatgādina, ka iepriekš Rimšēvičs paziņojis, ka viņu draudējuši nogalināt.

Komentāri [61]
#
Bārda 25.februāris 2018 0:53 atbildēt
Tā ir sola un nepilda,viena sūda būtu mazāk.
 
#
jurs 24.februāris 2018 21:53 atbildēt
kam tu suds vajadzigs
 
#
?? 24.februāris 2018 17:43 atbildēt
kurš nākošais??
 
#
hartijs 24.februāris 2018 14:05 atbildēt
Tie kas trīc un dreb par savu dzīvību, ir sapelnījuši to. Esi godīgs pret tautu un tad tā Tevi cienīs.
 
#
Adatiņa 24.februāris 2018 13:35 atbildēt
Palasot komentārus, ko mēs redzam,citi nemaz nezin kastas Rimšēvičs ir,bet raksta tik šausmīgi negatīvas recenzijas,ka dažubrīd kauns lasīt,kāpēc mēs esam tik šausmīgi negatīvi,kā cilvēks var dzīvot ar tādu negatīvismu par jebkuru jautājumu,un runā ari visādas neģēlības,stulbi! Ilmār, turies mēs asam ar tevi un ticam,ka taisnība uzvarēs , šobrīd galvenais pacietību un labu veselību!
 
Skatīt visus 61 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers