Politika: "Saskaņai" vairs nav sadarbības līguma ar Putina partiju "Vienotā Krievija" 4 komentāri
 
Politika

"Saskaņai" vairs nav sadarbības līguma ar Putina partiju "Vienotā Krievija"

 
Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency

Partijai "Saskaņa" sadarbības līgums ar Krievijas prezidenta Vladimira Putina pārstāvēto partiju "Vienotā Krievija" vairs neesot spēkā, šorīt intervijā LTV raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja "Saskaņa" valdes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Ušakovs skaidroja, ka "Saskaņa" 2015.gadā pievienojusies Eiropas Sociālistu partijai, kas tradicionāli attiecības ar trešajām pusēm veido centralizēti, tāpēc partija pieņēmusi lēmumu informēt "Vienoto Krieviju", ka minētais līgums zaudējis spēku.

Viņš arī piebilda, ka līgums ar Krievijas partiju bija tikai kā instruments, kas ļāvis veidot labākas attiecības ar Krieviju, piemēram, Rīgas domei ar vairākiem Krievijas reģioniem un to pašvaldībām. "Tomēr situācija mainījusies kopš laika, kad tika ieviestas sankcijas pret Krieviju, līdz ar to līgumam nav nekādas nozīmes," sacīja Ušakovs.

Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency

Informācijas aģentūras LETA arhīvs liecina, ka līgums ar "Vienotā Krievija" tika parakstīts 2009.gada 21.oktobrī Sanktpēterburgā uzreiz pēc partijas kongresa.

Toreiz apvienības "Saskaņas centrs" vārdā to parakstīja toreizējais "Saskaņas centrs" Saeimas frakcijas vadītājs Jānis Urbanovičs.

Partijai "Vienotā Krievija" šis bija 20 sadarbības līgums ar kādu no ārvalstu partijām. Tās galvenokārt esot lielu valstu valdošās partijas. Atšķirībā no tām, "Saskaņas centram" ir vara tikai pašvaldību līmenī, taču neraugoties uz to Krievijas valdošā partija bija nolēmusi ar to sadarboties.

Komentāri [4]
#
Voldis 9.oktobris 2017 11:25 atbildēt
ak ta tomēr mankikeins un tas otrs janki jastrebi nilu "nolieca","SASKAŅAS CENTRS" ta reitingu nezaudēs nu bet ar ušakovu garām?!
 
#
blefs 9.oktobris 2017 11:08 atbildēt
nekas tamlīdzīgs, līgums kļūs nefomāls.
 
#
Yo 9.oktobris 2017 9:57 atbildēt
Kārtējie kremlinu meli. Ušaks grib nošaut divus zaķus vienlaicīgi - 1) apčakarēt letiņus, ka vilks tagad būs kļuvis jērs un 2) iespiesties Eiropas sociālistos, paplašinot Kremļa aģentūru un ietekmi Rietumos.
 
#
/ 9.oktobris 2017 8:35 atbildēt
beidzot ķengaragā samazināsies rībošais preču vilcienu skaits?
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers